Konflikt Rosja-Ukraina

Jaka kłótnia? Nie mylisz mnie z kimś? Przeczytaj sobie rozmowę pomiędzy nami w związku z banderą i Wołyniem. Tam nie ma niczego co zmianowałoby kłótnię pomiędzy nami. A jeśli chodzi o różnicę w postrzeganiu przez nas tej kwestii - ja na bazie źródeł z którymi miałem do czynienia doszedłem do swojego przekonania, a Ty snułeś przypuszczenia, że mógł nie wiedzieć jednakże nie wiadomo w oparciu o co? Kilka razy pytałem Cię o te podstawy i nie odpowiedziałeś.

Tak, pisałem, że mogliście się nie zrozumieć.

jprd! Przecież Ci kurwa podałem odnośniki do czterech moich odpowiedzi w związku z tym! Przecież wyżej piszesz, że mówiłem o swojej interpretacji wpisu Siwego, a teraz piszesz, że nie odpowiedziałem. Zdecyduj się kurwa lub napisz wreszcie w jasny sposób o co Ci chodzi, nie mam zdolności do zaglądania pod Twój czerep i odczytwania tego co tam się kłębi.

To jest naprawdę popierdolone co piszesz. Człowieku, uświadom sobie, że jesteś na forum, kurwa dyskusyjnym! W takim miejscu jeśli ktoś próbuje nawiązać z Tobą kontakt, coś Ci przedstawić, spróbować na coś zwrócić Twoją uwagę - robi to pod Twoim adresem, a Ty ze swojej strony możesz nic nie odpowiedzieć, możesz napisać, że czasu nie masz i ochoty na dyskusje lub po prostu odpowiedzieć na pytania lub odnieść się do jakiegokolwiek komentarza napisanego w odniesieniu do Twoich wpisów. Tak więc jeśli ktoś nie odnosi się do wpisów innych użytkowników, którzy zapisali wraz Tobą i mną tutaj ponad 500 stron, a tylko do Ciebie no to kurwa oburzanie się w związku z tym i pytania "dlaczego innych nie pytasz, tylko mnie"? mogą nasuwać skojarzenia, że jesteś po prostu pizdą lub takiego udajesz. Jeszcze to pierdolenie o jakimś kurwa obowiązku i na koniec ocena pizdowatości takiego przedstawienia sprawy jako żałosne :facepalm:

Żałosny jest właśnie Twój płacz w stylu "dlaczego ja? Przecież inni też!" jesus kurwa ja pierdole!

Nie. Uważam za pizdowate płaczki podejmowane próby, by wymóc na kimś przyjęcie jego wolty celem wsparcia go w wymianie zdań z kimś innym. No kurwa radź sobie nikt za rączkę dorosłego człeka tutaj prowadzał nie będzie z głaskaniem po główce włącznie. Podobnie jest z utyskiwaniem, że ktoś Ciebie akurat o coś pyta, a nie innych lub nie odnosi się do czegoś co ktoś napisał. No kurwa to jest w chuj infantylne, bierz na klatę odpowiedzialność za własne słowa, a jeśli udzielanie się tutaj to takie dla Ciebie cierpienie to milcz i tylko czytaj lub zastosuj się do ankiety. Jeśli decydujesz się na coś innego - próbuj rozmawiać, a nie płakać jak zniewieściała pizda.

Jeszcze kurwa kłam bezczelnie. Odnośnie Siwego wyszedłem TOBIE na przeciw, bo non stop żalisz się o jakieś kilka słów i napisałem, że moim zdaniem się nie zrozumieliście, dowody masz powyżej, ale nie kurwa - próbujesz w pizdowaty sposób nazywać to płakaniem. Żałosne w chuj.

Znowu mącisz. W związku z tym, że staram się być uczciwy względem innych, więc gdy mnie wywołują - odpowiadam. Pisałeś o Siwym tutaj:
i w tym poście oznaczyłeś mnie wyrzucając mi:

To chyba normalne, że jeśli masz coś do mnie, wywołujesz mnie, stawiasz mi jakieś zarzuty, pytasz o coś - to odpowiadam? Chyba nie jest Twoim celem aby Cię totalnie zlewać, ignorować?

Ależ ja się nie dziwię, wciąż Ciebie poznaję i jedynie nazywam to co dostrzegłem, odpowiadam na to co piszesz, więc siłą rzeczy to się tutaj pojawia. Zaraz pod tym dodajesz:

:beczka:
No dobra nie napiszę, że dupa Cię piecze ;) Nie jestem do końca przekonany, czy @Siwy25_1 uważa, że robisz z Zelensky'ego świętego, może sam się wypowie. Już pisałem przecież - moim zdaniem nie zrozumieliście się, chyba uznał, że pisząc o tym fotomontażu z kupką koki zaprzeczasz, że ćpa/ćpał dlatego napisał o swoich doświadczeniach i że wg niego ćpa lub ćpał, Ty uważasz identycznie ale kurwa wciąż będziesz się onanizował - kłamał, czy nie kłamał :facepalm:

Tej, ale nie spierdalaj mi stąd jeszcze, mam trochę czasu, a się dopiero rozgrzewam
-----------------

Źródła z którymi miałem do czynienia przekonują mnie do opinii, że aprobował i jest współodpowiedzialny za Wołyń, nigdzie nie napisałem, że wiedział.



To już robi się tautologiczne xd.
Ale przynajmniej wychodzi na to, że nawet jeśli uważasz, że Siwy nie kłamał to napisał nieprawdę. To już coś.
 
Wymiękasz? Zostawisz tak ten lajk od @Siwy25_1 pod moim wpisem? C'mon! Nie bądź pizdą, zapytaj mnie ponownie, czy kłamał lub poproś znów abym go zapytał.


Nie, nie będę niszczył Twojego życia zabieraniem czasu na bronienie twojego ułomnego kolegi(bo albo kłamał, albo jest ułomny skoro mój komentarz zinterpretował tak nieprawdziwie, mimo że było wyjaśnione czarno na białym o co chodzi, i mimo że w wielu komentarzach mu to już wyjaśniałem chociażby dzisiaj. )
 
Nie, nie będę niszczył Twojego życia zabieraniem czasu na bronienie twojego ułomnego kolegi(bo albo kłamał, albo jest ułomny skoro mój komentarz zinterpretował tak nieprawdziwie, mimo że było wyjaśnione czarno na białym o co chodzi, i mimo że w wielu komentarzach mu to już wyjaśniałem chociażby dzisiaj. )
Tylko tyle o Siwym? Ok, teraz jakiegoś Twitta wrzuć o wojnie, by:
trochę uratować ten temat
:beczka:
 
Trochę uratował! ;D
Zapytam - jak myślisz, planuje ktoś przedłużać tę wojnę jeszcze o kolejny rok, czy dłużej, krócej, czy po prostu Ukraińcy są tacy dobrzy w PR i tak bardzo inni ich kochają?


Za dużo rzeczy tu poruszyłeś. Kto planować może przedłużanie? Kto ma na to zdolność? Kto ma jaki w tym cel?
 
Właśnie takie pizdy nasprowadzały bezmyślnie tej szarańczy (często pewnie było to faktycznie dyktowane porywami serca, szkoda, że chociaż krótkich zrywów myślenia w tym nie było) a teraz oczka się otwierają
FlyUcDtXwAA5j2v.jpeg
FlyUgIgWYAAhWhg.jpeg
FlyUkaNXoAAADSH.jpeg
FlyUm4KXkAMjc7n.jpeg
 
Np. USA celem osłabiania Rosji i Europy. Uważasz za możliwe, że tak właśnie planują?

Wyszło jak zwykle. Dowiedzieliśmy się tylko, że @Siwy25_1 to mój ułomny kolega


No ale to ty z niego zrobiłeś chłopa który prostego komentarza nie umie zrozumieć :p


Może to być USA. Jednak są tezy, że USA ma już dość tego konfliktu i chce przyspieszyć jego koniec- może więc naciskać na pokój, lub przyspieszona porażkę Rosji poprzez wysyłanie w tym roku większych dostaw lepszego sprzętu.
 
Właśnie takie pizdy nasprowadzały bezmyślnie tej szarańczy (często pewnie było to faktycznie dyktowane porywami serca, szkoda, że chociaż krótkich zrywów myślenia w tym nie było) a teraz oczka się otwierają
View attachment 53443View attachment 53444View attachment 53445View attachment 53446



O kurwa, i te teksty "Kiedy wy masowo lataliscie do Dubaju i Tajlandii". Ciekawe czy ktoś ten wpis po takich wstawkach bierze na powaznie. To durniejsze niż Czarodziej i Słaby razem wzięci. I to poświęcenie xd
I ta sama retoryka ciągle: wrzucanie wszystkich, całego narodu do jednego worka przez jakiegoś kolesia. Normalny człowiek by to opisał i skierował do tego zjeba, a nie całego narodu.

W komentarzu też pisze głupoty. Ktoś jej zarzuca że nie powinna wrzucać narodu do jednego worka a ona "gdyby nie otwarte granice i serca to do tego by nie doszło " . Czyli co? Zakazać organizacji charytatywnych? Udzielania pomocy? Bo trafia się zawsze zjeby? Gdyby nie ośrodki pomocy, w tym dla Polaków, to by w nich do ekscesów nie dochodziło.

Poraża mnie ta głupota.


.
 
Last edited:
No ale to ty z niego zrobiłeś chłopa który prostego komentarza nie umie zrozumieć :p
Pisałem, że Ty i on się nie zrozumieliście, więc jeśli już chcesz to interpretować w taki sposób to z Ciebie również chłop, który prostego komentu nie potrafi pojąć. A tak już poza tym - miałeś nie odwracać kota ogonem, porzucasz swoje noworoczne postanowienie?
Może to być USA. Jednak są tezy, że USA ma już dość tego konfliktu i chce przyspieszyć jego koniec- może więc naciskać na pokój, lub przyspieszona porażkę Rosji poprzez wysyłanie w tym roku większych dostaw lepszego sprzętu.
A dlaczego amerykanie mogą mieć dość tego konfliktu wg Ciebie? Masz jakieś info o tym, że USA rozważa dostawy lepszego sprzętu?
I ta sama retoryka ciągle: wrzucanie wszystkich, całego narodu do jednego worka przez jakiegoś kolesia
Nie wrzuciła wszystkich do jednego worka, zwróciła się do całego narodu z ostrzeżeniem, bo rzeczywiście, jeśli takich zjebów będzie odpowiednia ilość to Polacy również w odpowiedniej liczbie nie będą już tak przyjaźnie traktować Ukraińców jak obecnie.
 
Last edited:
A gdybyście się zastanawiali kto jest jebaną ukrofilna kurwą na tym forum, której tylko w ryj mozna napluć, to sprawdżcie tę całą kamilę ciastek jak to na początku wojny za darmochę pomagała ukrom. No chyba, że na tej farmie  danieli trolli spreparowała stare wpisy.
Tłusty Czarodziej machania swoją różdżką pod banderowskie hasła i od lizania ukrainskich jaj.
 
L
A gdybyście się zastanawiali kto jest jebaną ukrofilna kurwą na tym forum, której tylko w ryj mozna napluć, to sprawdżcie tę całą kamilę ciastek jak to na początku wojny za darmochę pomagała ukrom. No chyba, że na tej farmie  danieli trolli spreparowała stare wpisy.
Tłusty Czarodziej machania swoją różdżką pod banderowskie hasła i od lizania ukrainskich jaj.


A co to ma do rzeczy w kwestii tego, że jej wpis o tym, że na podstawie ekscesu jednego faceta rzuca hejt na cały naród, jest nie na miejscu?
Już nie mówiąc o tym, że z jej komentarzy wynika że ludzie nie powinni nigdy pomagać, prowadzić ośrodków pomocy, fundacji charytatywnych - bo to powoduje że takie ekscesy miały i będą miały miejsce.
To, że kiedyś pomagała nie wpływa na krytykę takiego postępowania które robi.




Skąd w ogóle te dane o tym, że uchodźcy z Polski masowo jeżdżą do Dubaju na wakacje? Masowo, tzn ilu? 30, 1 tys? Xd


Usprawiedliwiam ja tym co przeżyła tylko. Indywidualne przeżycia mają wpływ na zakrzywienie rzeczywistości. Możliwe, że ja np zbyt surowo oceniam kiboli po tym jak byłem świadkiem wielu pobić, w tym mnie, usadzenia znajomego na wózku i wielu akcji z Śląska.
Tak czy siak to bardziej agresywna grupa od Ukraińców więc przynajmniej tu musisz kiboli nazwać gorszymi zwierzętami od Ukraińców.
Ale z tego co kojarzę ty chyba bronisz tych zwierzać. Bo Polskie xd
 
Last edited:
rzuca hejt na cały naród
Nie rzuca, ostrzega tylko co może się wydarzyć.
z jej komentarzy wynika że ludzie nie powinni nigdy pomagać, prowadzić ośrodków pomocy, fundacji charytatywnych
Z jej komentarza wynika co ją spotkało, a to co napisałeś wyżej to prymitywna nadinterpretacja.
na tym forum
A to jest screen skąd? Z jakiej platformy/forum?
Ciekawe czy ktoś ten wpis po takich wstawkach bierze na powaznie. To durniejsze niż Czarodziej i Słaby razem wzięci. I to poświęcenie xd
Ludzie są emocjonalni, tym bardziej kobiety, które również lubią się chwalić, nie znaczy to, że to zmyśliła, być może ale pewności mieć nie można. Normalny, bezstronny człowiek po zapoznaniu się z czymś takim dopuści możliwość w dwie strony prawda/fałsz, jedynie zaangażowani po którejś strony barykady będą uważać to albo za durnotę albo za najczystsza prawdę.
 
Last edited:
Nie rzuca, ostrzega tylko co może się wydarzyć.

Z jej komentarza wynika co ją spotkało, a to co napisałeś wyżej to prymitywna nadinterpretacja.

A to jest screen skąd? Z jakiej platformy/forum?


Przecież ona tam zwraca się do Ukraińców jako ogółu.



Plus to:

Screenshot_2023-01-06-19-56-18-328_com.android.chrome.jpg




Z tego komentarza wynika że przyczyną jest sam fakt udzielania pomocy. Cały czas piszą też w liczbie mnogiej, o nich, Ukraińcach. Wydźwięk jest taki że chodzi o Ukraińców jako Ukraińców a nie "te mniejszość patologiczna".
 
Z tego komentarza wynika że przyczyną jest sam fakt udzielania pomocy.
Z powyższego tak, z poprzedniego nie.
Przecież ona tam zwraca się do Ukraińców jako ogółu.
Tak ale nie rzuca hejtu jak napisałeś (co to w ogóle za gówno mowa "rzucanie hejtu")
@szplin teraz zauważyłem, że to z FB, nie mam tam konta ale na konto któregoś z domowników mogę się zalogować, jednak sensu to nie ma wielkiego i tak halibut wkleił już wystarczające info.
 
Z powyższego tak, z poprzedniego nie.


No ja miałem na myśli ten, zapomniałem wstawić wcześniej.


Ogólnie w tym przypadku rozumiem, niepotrzebnie naskaczylem. Biedna dziewczyna. Zwłaszcza że jest z Wrocławia a tam jest największe stężenie ukraińskiej patologii. To tak jakby mieszkać na Kolonii w Knurowie 20 lat temu.
Wstretni są ci którzy już cynicznie takie akcje wykorzystują do tej kampanii antyukrainskie i wrzucania ich wszystkich do tego wora.


Ale...

Dobra, dość. Mózg mi się usmażył. Jebać Szplina i kiboli, banderę, szanuje bioracych czysty koks a nie jakieś gówno wymieszane z mefedronem, Wednesday to przereklamowany serial a mroku jest tam tyle co w kucykach Ponny
 
Wydźwięk jest taki że chodzi o Ukraińców jako Ukraińców a nie "te mniejszość patologiczna".
Chodzi Ci o to, że ona niby sugeruje patologiczność całego narodu? Jeśli tak, to niby z jakiej części jej wypowiedzi coś takiego wykoncypowałeś?
Wstretni są ci którzy już cynicznie takie akcje wykorzystują do tej kampanii antyukrainskie i wrzucania ich wszystkich do tego wora.
Masz na myśli konta z farmy ruskich trolli oraz rusofilów? Spotkałeś się z jakimiś danymi, które wskazują na wzrost niechęci Polaków do narodu ukraińskiego w oparciu o adaptowanie i implementację poglądów ze wspomnianych treści pochodzących z tych kont?
Dobra, dość. Mózg mi się usmażył.
Taka samokrytyka już o dwudziestej? ;)
Tak czy siak to bardziej agresywna grupa od Ukraińców więc przynajmniej tu musisz kiboli nazwać gorszymi zwierzętami od Ukraińców.
O kurwa ale pierdolety. To przecież działa w dwie strony i aby coś takiego móc twierdzić nie pokazując swojej indolencji poznawczej, musiałbyś przeanalizować ileś tam zdarzeń tego typu z konkretnego zakresu czasu u dwóch grup, no chyba, że ktoś to zrobił, a Ty się z tym zapoznałeś i teraz łaskawie dzielisz się z zacnym gronem tego forum swoją wiedzą w temacie. Jeśli tak, proszę zatem o źródła lub skończ pierdolić.
 
Last edited:
teraz zauważyłem, że to z FB, nie mam tam konta ale na konto któregoś z domowników mogę się zalogować, jednak sensu to nie ma wielkiego i tak halibut wkleił już wystarczające info.
Z szybkiego rozpoznania - ta laska na poczatku wojny się udzielała charytatywnie. Jest jakąś pielęgniarką czy czyms takim specjalizujaca się w pomocy ciężarnym, rodzącym. Za darmochę przyjmowała w swojej szkółce. Chyba jednak coś się przelało, skoro zaczęła wylewac żale na "stop ukrainizacji". Chyba dotarło, że pomoc to nie bezrefleksyjne otwarcie granic, kłanianie się w pas i oddawanie wszystkiego za darmo.
 
Z szybkiego rozpoznania - ta laska na poczatku wojny się udzielała charytatywnie. Jest jakąś pielęgniarką czy czyms takim specjalizujaca się w pomocy ciężarnym, rodzącym. Za darmochę przyjmowała w swojej szkółce. Chyba jednak coś się przelało, skoro zaczęła wylewac żale na "stop ukrainizacji". Chyba dotarło, że pomoc to nie bezrefleksyjne otwarcie granic, kłanianie się w pas i oddawanie wszystkiego za darmo.


Co to jest "oddawanie wszystkiego za darmo"? Ukraińcy mają wszystko za darmo?
Gdy ostatnio byłem na mieście to płacili w barze za piwo, w sklepach też płacą. Kto konkretnie oddaje "wszystko" ?

A z tym klaniamiem się w pas to nie jest tak, że bezrefleksyjnie robi to tylko propaganda medialna i oszołomy, tak jak bezrefleksyjny hejt na Ukraińców to też głównie propaganda i oszołomy?
 
Gdyby ktoś mnie zapytał co zrobiłem w imię antyukraińskiej propagandy, to odpowiedzią może byc tylko jedno: "za mało".


I w całej ci nie chodzi o Ukraińców jako ogól tylko ten plankton skrajnej patologii, te Ukrainki co głośne są czasem w sklepie, a do tych normalnych matek nic nie masz.
 
Back
Top