Konflikt Rosja-Ukraina

200w.gif

Ukraińcy w Niemczech - 10 procent znalazło pracę
Ukraińcy w Polsce - 60 procent znalazło pracę, a przyjechały głównie kobiety z dziećmi

Ukraińcy dobrze się asymilują z naszą kulturą, szybko uczą się języka i znajdują pracę.
 
No ok.Tylko emerytury są wypracowane,a 500 plusy,13 i 14 dla służb i emerytur,oraz swiadczenia dla ukrów to kurewskie widzimisie rządu by budować elektorat swoich debili.

Jedno i drugie jest tak samo wypracowywane. Nie ma tu żadnej różnicy. Płacimy podatki, które idą na świadczenia socjalne - emerytury, 500 plusy itd. Obniżenie wieku emerytalnego było zwykłym populizmem by podlizac się starszym wyborcom. 500 plus by podlizac się młodszym. To samo.
 
Ukraińcy w Polsce - 60 procent znalazło pracę,
Nie wydaje mi się
a przyjechały głównie kobiety z dziećmi
:korwinwhat: :beczka: :juanlaugh:
Ukraińcy dobrze się asymilują z naszą kulturą, szybko uczą się języka i znajdują pracę.
To co przyjechało po wojnie głownie napierdala po szoszońsku i nawet nie wykazuje chęci nauki jezyka polskiego,czy nawet dogadania się po angielsku.
Jedno i drugie jest tak samo wypracowywane. Nie ma tu żadnej różnicy. Płacimy podatki, które idą na świadczenia socjalne - emerytury, 500 plusy itd. Obniżenie wieku emerytalnego było zwykłym populizmem by podlizac się starszym wyborcom. 500 plus by podlizac się młodszym. To samo.
Co innego jak ktoś zapierdalał całe życie i płacił podatki,a co innego jak czeka na listonosza jak pewien rentier z Sanoka.Nie wspominając,że ukrom,którzy przyjechali do nas z obszarów w których nawet nie ma wojny dają hajs,który im się po prostu nie należy.

Dziwie się,że tego nie rozumiesz.
 
Co innego jak ktoś zapierdalał całe życie i płacił podatki,a co innego jak czeka na listonosza jak pewien rentier z Sanoka

Jaka odklejka. Mamy tu człowieka, który wierzy że ludzie odkładają na swoje emerytury a nie że obecne składki nawet nie wystarczają na pokrycie emerytur dla obecnych emerytów i trzeba dokładać z innych podatków. Na emerytury obecnych podatników dopiero zaczną płacić następne pokolenia. Twierdzić że ludzie sobie odkładają na emerytury jest tak samo prawdziwe jakby ktoś twierdził że dzieci same sobie dla siebie wypracowują 500 plus. Dziwię się że tego nie rozumiesz.
 
Jaka odklejka. Mamy tu człowieka, który wierzy że ludzie odkładają na swoje emerytury a nie że obecne składki nawet nie wystarczają na pokrycie emerytur dla obecnych emerytów i trzeba dokładać z innych podatków. Na emerytury obecnych podatników dopiero zaczną płacić następne pokolenia. Twierdzić że ludzie sobie odkładają na emerytury jest tak samo prawdziwe jakby ktoś twierdził że dzieci same sobie dla siebie wypracowują 500 plus. Dziwię się że tego nie rozumiesz.
Teraz próbujesz mi wmówić coś czego nie powiedziałem.Pokazałem Ci różnice między osobami pracującymi i płacącymi podatki,a typowymi pasożytami.

I nie mów mi proszę o odklejce,bo sam wierzysz,że kawałek fizeliny na ryju i nieprzebadane gówno uchronią społeczenstwo przed jakąś niedojebaną pseudogrypą.Nie wspominając,że Twoja wiara w naszych "braci" jest co najmniej naiwna.
 
Teraz próbujesz mi wmówić coś czego nie powiedziałem.Pokazałem Ci różnice między osobami pracującymi i płacącymi podatki,a typowymi pasożytami.

I nie mów mi proszę o odklejce,bo sam wierzysz,że kawałek fizeliny na ryju i nieprzebadane gówno uchronią społeczenstwo przed jakąś niedojebaną pseudogrypą.Nie wspominając,że Twoja wiara w naszych "braci" jest co najmniej naiwna.

Ludzie otrzymujący emerytury ich nie wypracowali. Obecni podatnicy je wypracowują. Podobnie dzieci nie wypracowują 500 plus, tylko obecni podatnicy.

Nie pisałem że maseczka chroni przed koronowirusem.
 
Ludzie otrzymujący emerytury ich nie wypracowali. Obecni podatnicy je wypracowują. Podobnie dzieci nie wypracowują 500 plus, tylko obecni podatnicy.
Jasne,że tak.Ale hajs dla kogoś kto pracował całe życie,a hajs dla kogoś kto leci w chuja narobił dzieciaków,albo o zgrozo przyjechał zza granicy to chyba różnica?
A szczepionka?
Odsiewa pizdy od mężczyzn.
Szczepionka tak
O kurwa,to ja chyba już nie powinienem żyć. :beczka:
 
Jasne,że tak.Ale hajs dla kogoś kto pracował całe życie,a hajs dla kogoś kto leci w chuja narobił dzieciaków,albo o zgrozo przyjechał zza granicy to chyba różnica?

A kto będzie wypracowywał emerytury bezdzietnym? Oczywiście że dzieci tych którzy jak to piszesz "narobili dzieciaków"
 
A kto będzie wypracowywał emerytury bezdzietnym? Oczywiście że dzieci tych którzy jak to piszesz "narobili dzieciaków"
Założenie tak wyglądało,ale wszyscy wiemy jaka grupa społeczna się zaczeła mnożyć.
Sam znam gościa,który ma dzieciaka z autyzmem na którego ma ponad 2k,z drugą babą ma drugie plus jej dwójka z innym facetem.I już masz prawie 4k,a oboje nie pracują.I to nie są pojedyncze przypadki.
 
Ludzie otrzymujący emerytury ich nie wypracowali. Obecni podatnicy je wypracowują. Podobnie dzieci nie wypracowują 500 plus, tylko obecni podatnicy.

Nie pisałem że maseczka chroni przed koronowirusem.
Schemat Ponziego jest nieadekwatny do współczesnych czasów
 
A kto będzie wypracowywał emerytury bezdzietnym? Oczywiście że dzieci tych którzy jak to piszesz "narobili dzieciaków"
Zesrają się, a nie wypracują. Do tego czasu ta cała piramida finansowa, tudzież spekulacja pt. ZUS pierdolnie jak domek z kart, także jak ktoś chce godnie żyć na w wieku poprodukcyjnym to niech dobrze inwestuje albo idzie w dzieci, które de facto będą rodziców utrzymywać.
 
Jaka odklejka. Mamy tu człowieka, który wierzy że ludzie odkładają na swoje emerytury a nie że obecne składki nawet nie wystarczają na pokrycie emerytur dla obecnych emerytów i trzeba dokładać z innych podatków. Na emerytury obecnych podatników dopiero zaczną płacić następne pokolenia. Twierdzić że ludzie sobie odkładają na emerytury jest tak samo prawdziwe jakby ktoś twierdził że dzieci same sobie dla siebie wypracowują 500 plus. Dziwię się że tego nie rozumiesz.
Ludzie odkładają na swoje emerytury do zus, a że państwo im te pieniądze kradnie i zamienia na wirtualne, to już inna sprawa... Przede wszystkim pracowali, płacili składki i później to świadczenie im się należy jak psu buda.
To, że system jest pojebany i masz różne quasi-składki, które de facto są podatkami to inna sprawa... Niemniej jednak świadczenia należą się tym, którzy dokładali/dokładają swoją cegiełkę plus ew. ludziom, którzy urodzili się niepełnosprawni i reszta obywateli łaskawie bierze ich w opiekę :tiphatb:
 
Tak, dlatego należy wychodzić z tego poprzez sukcesywne podwyższanie wieku emerytalnego.
Chyba lepszym wyjściem byłoby ściągnięcie podatków od wielkich korporacji, sfinansowanie aktualnych świadczeń z budżetu, wprowadzenie takiej samej emerytury dla wszystkich wchodzących na rynek pracy (indeksowanej jakimś sensownym wskaźnikiem) finansowanej z budżetu, i zlikwidowanie tej składki emerytalnej. Jeszcze jakoś trzeba by było rozwiązać kwestię tych, którzy już pracują, a jeszcze nie są na emeryturze, ale pewnie też jakieś w miarę sensowne rozwiązanie by sie znalazło...
 
A może lepiej przez oszczędzanie na swoje własne emerytury?

Czyli od razu przestać wypłacać emerytury państwowe. No ok. Radykalne rozwiązanie. Aż tak radykalny nie jestem i wolałbym stopniowe wychodzenie z tej piramidy poprzez podwyższanie wieku. Oczywiście to zacznie wymuszać samodzielne oszczędzanie i będzie można z tego wyjść. Jesteś większym hardkorem - szanuję.
 
Ludzie odkładają na swoje emerytury do zus, a że państwo im te pieniądze kradnie i zamienia na wirtualne, to już inna sprawa... Przede wszystkim pracowali, płacili składki i później to świadczenie im się należy jak psu buda.
To, że system jest pojebany i masz różne quasi-składki, które de facto są podatkami to inna sprawa... Niemniej jednak świadczenia należą się tym, którzy dokładali/dokładają swoją cegiełkę plus ew. ludziom, którzy urodzili się niepełnosprawni i reszta obywateli łaskawie bierze ich w opiekę :tiphatb:

Płacą pod przymusem, tak samo jak inne podatki z których są dosypywane pieniądze na emerytury. To jest taki sam socjal jak każdy inny.
 
Czyli od razu przestać wypłacać emerytury państwowe. No ok. Radykalne rozwiązanie. Aż tak radykalny nie jestem i wolałbym stopniowe wychodzenie z tej piramidy poprzez podwyższanie wieku. Oczywiście to zacznie wymuszać samodzielne oszczędzanie i będzie można z tego wyjść. Jesteś większym hardkorem - szanuję.
Małe ukry też potrzebują czasu by się namnożyć. To się planuje na wiele lat do przodu
 
Czyli od razu przestać wypłacać emerytury państwowe. No ok. Radykalne rozwiązanie. Aż tak radykalny nie jestem i wolałbym stopniowe wychodzenie z tej piramidy poprzez podwyższanie wieku. Oczywiście to zacznie wymuszać samodzielne oszczędzanie i będzie można z tego wyjść. Jesteś większym hardkorem - szanuję.
Nie nie zacznie. Dopóki w tym kraju masz taki system podatkowy polegający na jebaniu pracujących, a promowaniu jebanych nierobów to nic się nie zmieni. Komuna 21 wieku towarzyszu tylko telewizory kolorowe, żebyś wiedział jak masz aktualnie myśleć i kogo nienawidzić.

T-Mobile zapłaciło mniejszy podatek za 2020 rok niż ja za firmę transportową debilu, a Ty mówisz o podwyższaniu wieku emerytalnego dla pracujących.
Jak na piździe siedzisz przed komputerem to możesz robić do 70tki chociaż i tak nie będziesz produktywny, ale w "prawdziwej robocie" pracownik po 60tce to już jest obciążenie i dla niego i dla pracowników i dla pracodawcy. Ja jebie takie trudne.

Primo dochodowy zżerający CI blisko PÓŁ wypłaty lub inne wprowadzone podatki w nowym ładzie. U was w korpo tego nie czuć, ale przejdź się po lokalnych firmach i zapytaj jak im się dobrze żyje jak wprowadzili zdrowotny od dochodu, a nie będę tu przypominał 2 ostatnich lat i wybitnie działającej wspaniałej służby zdrowia.

Inwestycyjny jak podatek belki, który zabiera TWOJE OSZCZĘDNOŚCI z wszystkiego na czym byś mógł odłożyć kapitał.

Inflacja jako podatek w prezencie od rządu, żebyś przypadkiem za dużo nie miał dla siebie.

I najlepszy podatek w tym kraju. Mój ulubiony z nazwy - "podatek od śmierci" czyli podatek od darowizny/spadku.

Pomijając podatki od emisji CO2 i inne eurokołhozowe gówna, bo z tego trzeba było się dawno wycofać.
:płacz:
 
Małe ukry też potrzebują czasu by się namnożyć. To się planuje na wiele lat do przodu

Duże Ukry już pracują na polskie emerytury

Nie nie zacznie. Dopóki w tym kraju masz taki system podatkowy polegający na jebaniu pracujących, a promowaniu jebanych nierobów to nic się nie zmieni. Komuna 21 wieku towarzyszu tylko telewizory kolorowe, żebyś wiedział jak masz aktualnie myśleć i kogo nienawidzić.

Na tle innych krajów UE nasz system taki nie jest jsk piszesz. Mamy bardzo niskie bezrobocie i dużą aktywację zawodową obcokrajowców. U nas 60 procent kobiet z Ukrainy znalazło pracę, w Niemczech tylko 10 procent.

T-Mobile zapłaciło mniejszy podatek za 2020 rok niż ja za firmę transportową debilu, a Ty mówisz o podwyższaniu wieku emerytalnego dla pracujących.

Mniejszy nominalnie Korwinisto? Emerytury to największy socjal z budżetu. Jak nie jesteś za ukruceniem tego socjalu to jesteś socjalista. Udajesz że słonia nie ma w pokoju.


Primo dochodowy zżerający CI blisko PÓŁ wypłaty lub inne wprowadzone podatki w nowym ładzie. U was w korpo tego nie czuć, ale przejdź się po lokalnych firmach i zapytaj jak im się dobrze żyje jak wprowadzili zdrowotny od dochodu, a nie będę tu przypominał 2 ostatnich lat i wybitnie działającej wspaniałej służby zdrowia.

W korporacji czuć. PiS traktuje mnie jako tego uprzywilejowanego któremu trzeba zabrać by panowała sprawiedliwość społeczna

Inwestycyjny jak podatek belki, który zabiera TWOJE OSZCZĘDNOŚCI z wszystkiego na czym byś mógł odłożyć kapitał.

Inflacja jako podatek w prezencie od rządu, żebyś przypadkiem za dużo nie miał dla siebie.

I najlepszy podatek w tym kraju. Mój ulubiony z nazwy - "podatek od śmierci" czyli podatek od darowizny/spadku.

Pomijając podatki od emisji CO2 i inne eurokołhozowe gówna, bo z tego trzeba było się dawno wycofać

A te podatki (darowizna, spadek, Belki, klimatyczny) to jest pikuś w porównaniu do podatku od emerytur (czyli składki)
 
Back
Top