Konflikt Rosja-Ukraina

Nie rozumiem jak Konfederacja nie może wykorzystać takiej szansy aby kpić z Biedroniów, Śmiszków mówiących: po co czołgi, F16. Co F16 podczas powodzi pomoże?
Mentzen już ratuje sytuacje, ale tego co te Brauny i jego ludzie wyprawiają na granicy to i tak nie odwróci.
AFD w Niemczech nawet zaczęło bawić się w narracje: to są prawdziwi uchodźcy, takich można przyjmować. Nawet oni mimo, że w AFD oj znajdzie się trochę wariatów jak Braun i JKM...

Jeśli tak, to jest lepszy niż Sterling.
Trump gra konserwatystę i nawet w ultrakonserwatynych stanach republikańskich w to uwierzyli. Bez przesady, że każdy wariat polityczny jest taki sam w TV jak i w realu. Nawet w Polsce i w USA. Przecież te Pellosi mówiąca Amen and Awoman sama gubi się w tej trans rewolucji co widać po jej wypowiedziach
 
Szybko jesteśmy wstanie się przekwalifikować z doktorów i epidemiologów w geopolityków i strategów.

:mamed:
main_03wracaj_eksperci_1.jpg


PS. Jebac te szczepienia
 
Też miałem okazję pracować. Nie mam zastrzeżeń, już się wypowiadałem wcześniej. Bezproblemowi pracownicy
Nie mam pojęcia o geopolityce, więc często opieram się na narracji ludzi mających w tym temacie więcej do powiedzenia, ale w temacie pracowitości Ukrów akurat mogę zabrać głos.
W zasadzie trzeba rozgraniczyć. Statystyczny ukr, zatrudniony w branży konstrukcyjnej, budowlanej w pierwszym etapie ( do 3-4msc) zapierdala, pewnie w myśl, że trzeba się pokazać. Po tym okresie jest widoczny zjad jak z Kasprowego jeśli chodzi zapał do pracy. I tak jest praktycznie zawsze. Tak duża dysporporcja u Polaków nie jest widoczna ( jedni zawsze pracują, inni zawsze się opierdalają) nad ukrami zawsze musi ktoś stać. Ich zaletą jest to, że często robią po 12, wszystkie weekendy + niektóre niedzielę jak można. Problem jest kiedy " kota nie ma" dlatego w sezonie nie umawiam się na piątkowe balety, bo sobota zawsze z ukrami. :fjedzia: Sprawdzone na grupie około 150 ukrow/ 4 lata i niezliczonej rzeszy Polaków. Ich pracowitość to mit, po prostu długo chcą pracować ale trzeba ich pilnować. Ilość godzin w pracy nie jest równa pracowitości
 
Ponoć ruscy rzucili już 80% zgromadzonych sił.

Co Ukraińcy podają to trzeba pewnie dzielić na 3, ale fakt, faktem, że tydzień minął, a ruscy nie są nawet blisko zajęcia Kijowa, który leży blisko granicy.
 
Ponoć ruscy rzucili już 80% zgromadzonych sił.

Co Ukraińcy podają to trzeba pewnie dzielić na 3, ale fakt, faktem, że tydzień minął, a ruscy nie są nawet blisko zajęcia Kijowa, który leży blisko granicy.
Bo w czasie gdy wszyscy patrzą na Kijów, oni przejmują wschód i na nim się fortyfikują tak, że już ich stamtąd nikt, nigdy nie usunie. Następnie przesuną się do linii Dniepru, wtedy biorąc Kijów i tam zakotwiczą. Następnie powstanie jakiś Banderland ze stolicą we Lwowie, w którym ruscy, jak mają w zwyczaju od lat, będą tworzyć tzw. "V kolumny" i inne skrajnie nacjonalistyczne bojówki banderowskie, które będą finansować i podjudzać na zachód, zwłaszcza na Polskę.

Źródło: instytut danych z dupy.
 
Bo w czasie gdy wszyscy patrzą na Kijów, oni przejmują wschód i na nim się fortyfikują tak, że już ich stamtąd nikt, nigdy nie usunie. Następnie przesuną się do linii Dniepru, wtedy biorąc Kijów i tam zakotwiczą. Następnie powstanie jakiś Banderland ze stolicą we Lwowie, w którym ruscy, jak mają w zwyczaju od lat, będą tworzyć tzw. "V kolumny" i inne skrajnie nacjonalistyczne bojówki banderowskie, które będą finansować i podjudzać na zachód, zwłaszcza na Polskę.

Źródło: instytut danych z dupy.
Wiesz Andrzeju, na razie to wygląda tak, że tam są ciężkie walki pozycyjne na tym wschodzie. Ktoś w ruskim sztabie poszedł po rozum do głowy i stwierdził, że ślepy marsz na Kijów z północnego wschodu to idiotyzm, zwłaszcza zostawiając na swoich tyłach jednostki wroga. Dlatego śmiem twierdzić, że w tych większych miastach będą starali się samą ilością pozamykać oblężenia, bo to co dzieje się na południu to już wygląda na skrupulatnie przygotowane operacje. Z Chersonia front może pójść praktycznie tylko na Mikołajew i dalej na Odessę, która pewnie zostanie też wytypowana jako miejsce desantu piechoty morskiej(lub w przypadku dobrego ufortyfikowania miasta mogą wysadzić ich w pobliskich portach czarnomorskich). Tak samo krytyczny dla ruskich planów wydaje się Mariupol, dlatego walą tam wszystkim co mają pod ręką, bo pozwoli to na pójście w górę i zamknięcie ukraińskich oddziałów w ATO i Donbasie.

Źródło: zwykłe hipotetyczne pierdolenie
 
Uważasz, że ten legion spowoduje atak Rosji na Polskę?
Wytłumacz mi czemu jak ukraincy zablokowali przejazd do Zaporowskiej elektrowni to Ci źli krwiożerczy Rosjanie nie zrobili z nich mielonych?
Skoro to jest taka wojna że rodaków na śmierć chcesz posyłać.
 
To dalej dużo bardziej rzetelne źródło niż tvp,tvn,polsat,piw,po,wyborcze,onety,wprosty i te inne gówna :D.
Pudelka chyba można wrzucać? Poziom w sumie nawet lepszy niż ostatnie strony tego tematu :jimcarrey:

Górniak dostała pieniądze, tak jak wszyscy pozostali. Ona miała jedną z najwyższych stawek w rozdaniu - 20 tysięcy. Justyna Steczkowska 12 tysięcy. Natasza Urbańska znacznie mniej.

SKANDAL! Na cudzej krzywdzie się bogacą!


 
Wytłumacz mi czemu jak ukraincy zablokowali przejazd do Zaporowskiej elektrowni to Ci źli krwiożerczy Rosjanie nie zrobili z nich mielonych?
Skoro to jest taka wojna że rodaków na śmierć chcesz posyłać.

Nie chcę posyłać na śmierć rodaków. Jeśli ktoś charakteryzuje się bohaterskim charakterem i dobrowolnie chce dołączyć do legionu, to go chwalę za taką postawę.

Chwalę również wysyłanie broni Ukraińcom oraz pomoc humanitarna uciekającym przed okrucieństwem wojny.

Dołączysz się do poparcia takich postaw czy je wszystkie albo tylko niektóre z nich potępiasz?
 
Nie chcę posyłać na śmierć rodaków. Jeśli ktoś charakteryzuje się bohaterskim charakterem i dobrowolnie chce dołączyć do legionu, to go chwalę za taką postawę.

Chwalę również wysyłanie broni Ukraińcom oraz pomoc humanitarna uciekającym przed okrucieństwem wojny.

Dołączysz się do poparcia takich postaw czy je wszystkie albo tylko niektóre z nich potępiasz?
Z bronią u nas średnio, ale niech wysyłają.
Pomoc humanitarna ok, ale nie przyjmować jak leci perskich książąt jak to ma miejsce.
Mam sąsiadów z Kijowa również im pomagam wolę mieć ich za granicą niż jebanych ruskich.

Ale tak źle zarządzany kraj jak nasz nie może się kurwa pchać do wojny.
 
Last edited:
Z bronią u nas średnio, ale niech wysyłają.
Pomoc humanitarna ok, ale nie przyjmować jak leci perskich książąt jak to ma miejsce.
Mam sąsiadów z Kijowa również im pomagam wolę mieć ich za granicą niż jebanych ruskich.

Ale tak źle zarządzany kraj jak nasz nie może się kurwa pchać do wojny.

Nikt nie mówi że pchać do wojny. To będzie miało efekt taki sam albo mniejszy niż wysyłanie broni, bo formalnie Ci ludzie zasilą armię ukraińską i dostaną broń ukraińską. Natomiast co do perskich książąt to Andrzej Duda mówił dzisiaj że to studenci z Indii a nie Ci migranci z Białorusi. Hindusi są tak drobni że nie musisz się bać :)
 
Nie słuchałem tego wywiadu, ale podobno przed chwilą Poroszenko powiedział na antenie tvn24, że ukraińskie siły powietrzne korzystają z lotnisk w PL.
 
W Sejmie banda czworga licytuje się kto więcej!!

Idol @Karateka@ pokroju Gawkowskiego mówi, że w Polsce będzie milion a później i więcej Ukraińców więc trzeba zrównać ich prawa z prawami Polaków w każdym aspekcie!

Kolejny idol z PO wychodzi i mówi, że Ukraińcy swoje oszczędności przywieźli w Hrywnach, a kurs jest bardzo niski więc co... więc coś im trzeba dać!

Rzygać mi się chce jak to widzę. Właśnie na naszych oczach przeprowadzana jest operacja wymieszania Polaków z Ukraińcami i ujednolicenie wszystkich w naszym kraju na nasz koszt.

Wszystko pod pięknymi hasełkami o pomocy i dobrych serduszkach, propaganda najniższych lotów dla kobiet, dzieci i karateków... żałośni są ludzie, którzy temu przyklaskują.
 
Nikt nie mówi że pchać do wojny. To będzie miało efekt taki sam albo mniejszy niż wysyłanie broni, bo formalnie Ci ludzie zasilą armię ukraińską i dostaną broń ukraińską. Natomiast co do perskich książąt to Andrzej Duda mówił dzisiaj że to studenci z Indii a nie Ci migranci z Białorusi. Hindusi są tak drobni że nie musisz się bać :)
Ty masz tak betonowy łeb,że nawet Ngannou prędzej połamał sobie łapy,niż Cię znokautował.Bagatelizują problem z ciapakami,jak tylko mogą,można w internecie sporo poczytać m,in relacji mieszkanców Przemyśla co się faktycznie tam dzieje.Nie mówiąc o pobiciach przez ukrów,co jeden kolega wrzucił post w HP. Dalej słuchaj polityków i czytaj onet,zajebiscie na tym wyjdziesz.
 
Wg TVN24 Pierogi Ruskie zmieniają nazwę.
Z tego to jest w ogole zajebista beka. Bo one sie nie nazywają pierogi rosyjskie tylko ruskie i pochodzą od Rusi czyli dzisiejszych terenów ukraińskich. Ale spokojnie. Pierogi, flagi na profilowym, nie kupowanie produktów rosyjskich to tylko początek idiotycznych rzeczy jakie zobaczymy w najbliższym czasie.
 
W Sejmie banda czworga licytuje się kto więcej!!

Idol @Karateka@ pokroju Gawkowskiego mówi, że w Polsce będzie milion a później i więcej Ukraińców więc trzeba zrównać ich prawa z prawami Polaków w każdym aspekcie!

Kolejny idol z PO wychodzi i mówi, że Ukraińcy swoje oszczędności przywieźli w Hrywnach, a kurs jest bardzo niski więc co... więc coś im trzeba dać!

Rzygać mi się chce jak to widzę. Właśnie na naszych oczach przeprowadzana jest operacja wymieszania Polaków z Ukraińcami i ujednolicenie wszystkich w naszym kraju na nasz koszt.

Wszystko pod pięknymi hasełkami o pomocy i dobrych serduszkach, propaganda najniższych lotów dla kobiet, dzieci i karateków... żałośni są ludzie, którzy temu przyklaskują.

byl problem demograficzny i nie ma. 500+ do usuniecia.

A tak serio to jezeli ktos mysli, ze dla Ukraincow Polska jest krajem docelowym, to nie jest powazny. Oni sie juz pewnie niemieckiego ucza.
 
byl problem demograficzny i nie ma. 500+ do usuniecia.

A tak serio to jezeli ktos mysli, ze dla Ukraincow Polska jest krajem docelowym, to nie jest powazny. Oni sie juz pewnie niemieckiego ucza.
To się jeszcze okaże, myślisz, że w Niemczech wszystkich będą chcieli? Czy tylko wykształconych i inteligentych? A co z motłochem? Czy może Ukraińcy to casus inżynierów i lekarzy z Syrii? Że tylko tacy tu migrują.
 
Back
Top