Konflikt Rosja-Ukraina

Nic takiego nie zaobserwowałem. Mam raczej dokładnie odwrotne spostrzeżenia. Ukraińcy mają wyjebane na modę
No to widać że Ukraińca w tv widziałeś, do tego co kolega pisał dodam też że każdy z nich ma zajebisty telefon, wielu z nich gapi się 4 z 12 godzin roboczych w telefon na swoje dolary w krypto, do pracy to przychodzą załadowani słodyczami i różnego rodzaju niepotrzebnym syfem żywieniowym jak na wycieczkę szkolną, buty? Same markowe, kurtki czapki to samo, każdy z nich jakiś metal szlachetny na sobie nosi, chłopie to nie jest tak jak myślisz ..

Na 10 takich trafi się 1-2 saszków pijaków roboli, ale patrząc na nasz naród to takich samych Łukaszów jak saszków na 10 znajdzie się 4.
 
Jest Jarek. Znalazłem go jak pokemona.

FM6trWwXEAMRul6
 
oczywiście, ze się godzą, bo to srednio 2-3 razy lepsze warunki niż u nich. Oni też po czasie orientuje sie, że to mało i szukają czegoś lepszego, albo wyjeżdżają, szczegolnie młodzi, którzy zwykle znają bardzo dobrze angielski, a w wieku 19 lat sa już po studiach.

Co jak co, ale wszyscy Ukraincy/inki jakich poznałem mieli świra na punkcie firmowych ciuchów, wolą żreć żwir, niż nie kupić kolejnej szmaty HIlfigera czy Polo
Wśród naszej młodzieży, albo raczej dzieci widzę podobny trend.
 
No to widać że Ukraińca w tv widziałeś, do tego co kolega pisał dodam też że każdy z nich ma zajebisty telefon, wielu z nich gapi się 4 z 12 godzin roboczych w telefon na swoje dolary w krypto, do pracy to przychodzą załadowani słodyczami i różnego rodzaju niepotrzebnym syfem żywieniowym jak na wycieczkę szkolną, buty? Same markowe, kurtki czapki to samo, każdy z nich jakiś metal szlachetny na sobie nosi, chłopie to nie jest tak jak myślisz ..

Na 10 takich trafi się 1-2 saszków pijaków roboli, ale patrząc na nasz naród to takich samych Łukaszów jak saszków na 10 znajdzie się 4.
.
Nawet miałem okazję zatrudniać osoby z Ukrainy, więc wypierdalaj
 
Może zróbmy jeszcze z Ukraińca jakiś token albo coina żeby go ujednolicić i nie będziemy się wtedy kłócić, ze ten lubi armani a ten lubi smzaty obsrane.
 
Mam inne doswiadczenia... :frankapprove: nawet rumuni mieli wiecej zaangazowania

Z Rumunami nigdy nie pracowałem, ale ukraińskie zaangażowanie oceniam ponad polską średnią, ale to też jest jakieś 5 przypadków, może miałem szczęście do zajebistych Ukraińców
 
Z Rumunami nigdy nie pracowałem, ale ukraińskie zaangażowanie oceniam ponad polską średnią, ale to też jest jakieś 5 przypadków, może miałem szczęście do zajebistych Ukraińców
Bron Boze ze mierze jedna miara bo i byli tacy ktorym naprawde zalezalo ale wiekszosc przychodzila sie przeslizgac a to robota akordowa byla wiec srednio reszcie odpowiadalo, bo mieli przez to mniejszy hajs.
Ale nie Ukraińcy Karateki! Wypierdalaj! :boystop:
:homer:
 
Z Rumunami nigdy nie pracowałem, ale ukraińskie zaangażowanie oceniam ponad polską średnią, ale to też jest jakieś 5 przypadków, może miałem szczęście do zajebistych Ukraińców
Twoja bujna wyobraźnia, to Mount Everest.
 
Globalne firmy po kolei informują o wycofaniu interesów z Rosji, tak jakby były to jakieś gesty przeciw agresji. W rzeczywistości nie mają jak prowadzić tam interesów.
Trzeba zapamiętać i obserwować jak szybko będą wracać.
 
W internecie krąży wiele niepotwierdzonych informacji i plotek.

To nie prawda, że Ukraińcy ponad przeciętnie angażują się w pracę. Oficjalne raporty nie potwierdzają takich informacji. Z wiarygodnymi danymi można zapoznać się na stronie Ministerstwa Pracy.

ICHUJ
 
Wczoraj od Bartosiaka/Zychowicza/Stanowskiego dowiedziałem się że 80 tysięcy mężczyzn pracujących w Polsce, pochodzenia ukraińskiego, wróciło na Ukrainę by walczyć za ojczyznę. Bohaterski naród.
Tak nie do końca, tyłu pewnie opuściło Polskę. U mnie w robocie 4 wyjechało z PL, z czego jeden walczyć, a trzech po prostu do rodziny, jeden ma niepełnosprawną matkę.
 
Prywatni inwestorzy zagraniczni mają w wielu przypadkach zablokowaną możliwość kupna akcji np. gaspromu, tymczasem korporacyjni kupują bardzo chętnie. Tak się robi pieniądz.
Wszystko to szyte widze grubymi nicmi
Nie zdziwie sie jak Zydki amerykancy celowo podjudzali zeby poprzejmowac lepsze interesy
 
Pamietacie ten filmik co BWP wjezdza w samochod dziadka? Kojarzycie czy ten BWP byl ukrainski czy rosyjki? Chodzi mi o sam pojazd a nie kto siedzial w srodku. Mamy tu jakiegos znawce?
 
Wszystko to szyte widze grubymi nicmi
Nie zdziwie sie jak Zydki amerykancy celowo podjudzali zeby poprzejmowac lepsze interesy
Tzn ogólnie nie ma w tym nic dziwnego, przy każdym konflikcie były tego typu akcje. Bardziej śmieszy to przez pryzmat tych wszystkich sankcji. W sensie nakładamy sankcje ale lekko, tak żeby można było jeszcze zarobić.
 
Back
Top