Konflikt Palestyna vs izrael

Ciekawe po czyjej stronie opowie się onet?
Co za jebany sciek.


Jak wyglada zycie zydowki w polsce? Czy spotykaja ja nieprzyjemności?


Za takie cos to lamanie kolem w pizdu :korwinwhat:
 
Prawdopodobnie dlatego, że rozmnażać moga sie wybrańcy, a nie gojowie. Zresztą AI się będzie rozwijała(czyli powstanei wielu "darmozjadów"), pewnie surowce ziemskie też sa policzalne, a że ci ktorzy trzymają nad światem piecze uznają innych za gojów i moga z nimi zrobić co zechcą.
To prawda, żydki mają celowo bardzo liczną dzietność, taką samą jak araby. Tu chodzi o hitlerowską rasę panów, tylko oni sprytnie wykorzystali plan Hitlera - wybiciu ulegli głównie zwykli żydzi, a Ci ponad nimi przetrwali (zresztą najczęściej sprzedając swoich Niemcom) - ci co przetrwali to pseudo-żydzi, taka sprytna nakładka na samych żydów przez jedną z ras notorycznych kłamców i manipulantów.

Trzymam kciuki za powodzenie obu stron w mordowaniu się na skalę przemysłową, oby udało im się wyczyścić świat do zera ze swoich pobratymców.
 
Dzbanisko czytaj

Kto kogo zaczepia?
1 wpis.

Walisz do mnie oczywistą oczywistość, każdy chyba nawet przygłup wie, że te dzikusy nic nie wymyśliły a jak niby wymyśliły to wcześniej ukradły innej kulturze, bo budowa tej gówno-religii przeczy wręcz rozwojowi,
sam o tym pisałem nie raz i nie dwa.
Trzeba to powtarzać 101 raz, serio?
Wiesz, że nienawidzę wręcz islamu, mi to musiałeś tłumaczyć?
Dalej będziesz kłamał, że to ja zaczepiam?

Nie odpisuj, to pytania retoryczne, może coś tam dotrze do tej małej główki.


Gdzie tu jest zaczepianie personalne? Napisałem zgodnie z tematem.

Napisalem swoją opinię na konkretny temat. Możesz ją zignorować lub odpisać na temat. Tyle.


Cóż, ja uważam że Żydom zawdzięczamy chrześcijaństwo, a więc i naszą cywilizację. Monoteizm im zawdzięczamy a to monoteizm pchnął Europę do przodu. Nie uwazam że wynalazki jakich dokonują ich inteligenci od dziesiątek, nawet setek lat, które pchają naszą cywilizację do przodu, to wszystko kradzieże od innych.
 
Gdzie tu jest zaczepianie personalne?

Napisalem swoją opinię na konkretny temat. Możesz ją zignorować lub odpisać na temat. Tyle.


Cóż, ja uważam że Żydom zawdzięczamy chrześcijaństwo, a więc i naszą cywilizację. Monoteizm im zawdzięczamy a to monoteizm pchnął Europę do przodu. Nie uwazam że wynalazki jakich dokonują ich inteligenci od dziesiątek, nawet setek lat, które pchają naszą cywilizację do przodu, to wszystko kradzieże od innych.
Odstaw proszki, nie zrozumiałeś.
Przecież to o islamie było, nie o żydach.
:usunto:
Po raz wtóry, piszesz oczywistą oczywistość.
Każdy to wie, że żydzi muzułmanów przeskakują inteligencją 100:1, bo te dzikusy islamskie to stonka jebana.
Jeden Einstein dał więcej światu niż cała islamska stonka przez 1400 lat.



To prawda, żydki mają celowo bardzo liczną dzietność, taką samą jak araby. Tu chodzi o hitlerowską rasę panów, tylko oni sprytnie wykorzystali plan Hitlera - wybiciu ulegli głównie zwykli żydzi, a Ci ponad nimi przetrwali (zresztą najczęściej sprzedając swoich Niemcom) - ci co przetrwali to pseudo-żydzi, taka sprytna nakładka na samych żydów przez jedną z ras notorycznych kłamców i manipulantów.

Trzymam kciuki za powodzenie obu stron w mordowaniu się na skalę przemysłową, oby udało im się wyczyścić świat do zera ze swoich pobratymców.
No właśnie nie mają. W samym izraelu społeczność arabska przerasta społeczność żydków, stąd też ta panika od kilku lat.
 
Odstaw proszki, nie zrozumiałeś.
Przecież to o islamie było, nie o żydach.
:usunto:
Po raz wtóry, piszesz oczywistą oczywistość.
Każdy to wie, że żydzi muzułmanów przeskakują inteligencją 100:1, bo te dzikusy islamskie to stonka jebana.
Jeden Einstein dał więcej światu niż cała islamska stonka przez 1400 lat.




No właśnie nie mają. W samym izraelu społeczność arabska przerasta społeczność żydków, stąd też ta panika od kilku lat.


No widzisz. Napisałem jeden komentarz o Żydach, z którym się zgadzasz, a podajesz to jako przykład jakiejś zaczepki.


I wyluzuj. Bo serio śmietnik się robi. Ja wiem że ludzi wkurwiam, i może poczuwacie się do misji ubliżania mi zawsze gdy się odezwę, ale lepiej się powstrzymać by nie robić toalety z tematu. Sam przyznasz, że większość Twoich zaczepek do mnie np w temacie o konflikcie to było wrzucanie nie na temat inwektyw o moim debilizmie, ukrobictwie itd.

Nawet jak już chcesz obrażać to nie rób tego z dupy tylko w pierwszej kolejności wejdź w polemikę z jaką opinia się nie zgadzasz i dlaczego, tak jak to potrafisz robić, a przy okazji sobie poobrazaj jeśli sprawia Ci to frajdę. Forum bedzie od tego bardziej czyste.
 
No ale kurwa rozkminiliście tajemnice jakąś, i co z tym robicie? Bo chyba powinniście dawno coś z tym zrobić i siano na tym zarabiać? Bo już nie jeden szeryf tutaj był, co kurwa tajemną wiedzę rozkminił i połączył kropki, i jakoś huj z tego wyszło.
Stary, ale co ja mogę? Do zarabiania kasy trzeba mieć tez smykałkę. Jednego dnia być śliskim innego ostrożnym, a jeszcze innego wręcz popierdolonym.
 
Trzymam kciuki za powodzenie obu stron w mordowaniu się na skalę przemysłową, oby udało im się wyczyścić świat do zera ze swoich pobratymców.
Ja raczej średnio trzymam kciuki, bo rodowici europejczycy, a i my również dostaniemy rykoszetem. 20 lat temu OK, ale teraz to bedzie kaszana, że ja jebie
 
Teraz ładnie widać jak wychodzą muslimskie gówna na ulice miast w Europie. To trzeba być skrajnym debilem, żeby dalej popierać zwożenie tu tego ścierwa.
chociaż powiem, że gdyby do nas ich przybyło ze milion(ale takich wizualnie ciapatych) to wbrew pozorom mogłoby byc dla Polaków na plus w obecnej sytuacji
 
Za 20 lat miałbyś z tego miliona 8 milionów
Przy założeniu, że sprawy potoczą sie tak spokojnie jak 20 lat wstecz to oczywiście. Jednak teraz, mając u siebie inny naród który może się chcieć odwdzięczyć za pomoc wysuwając roszczenia terytorialne, oraz to co sie odpierdziela obecnie sprawy raczej potoczą się całkiem inaczej. A tak to można jakoś wykorzystać jednych przeciwko drugim.
 
Przy założeniu, że sprawy potoczą sie tak spokojnie jak 20 lat wstecz to oczywiście. Jednak teraz, mając u siebie inny naród który może się chcieć odwdzięczyć za pomoc wysuwając roszczenia terytorialne, oraz to co sie odpierdziela obecnie sprawy raczej potoczą się całkiem inaczej. A tak to można jakoś wykorzystać jednych przeciwko drugim.
Stanowcze nie. Żadnego talatajstwa w Polsce!
 
Przy założeniu, że sprawy potoczą sie tak spokojnie jak 20 lat wstecz to oczywiście. Jednak teraz, mając u siebie inny naród który może się chcieć odwdzięczyć za pomoc wysuwając roszczenia terytorialne, oraz to co sie odpierdziela obecnie sprawy raczej potoczą się całkiem inaczej. A tak to można jakoś wykorzystać jednych przeciwko drugim.


Serio wierzysz, że Ukraina może mieć roszczenia terytorialne i Przemysł? Xd
 
Stanowcze nie. Żadnego talatajstwa w Polsce!
Obawiam się, że teraz jest za późno. Oczywiście nie sądzę że do nas przybęda muslimiści bo na nas napuszczą braci ze wschodu i teraz pytanko zasadnicze. Kogo lepiej napotkać na ulicy. Wrogo nastawionego braciszka koloru białego, czy wrogo nastawionego koloru nie-białego:)
 
Serio wierzysz, że Ukraina może mieć roszczenia terytorialne i Przemysł? Xd
Chodzi o miasto Przemyśl? Myśle, że jak im trzeba będzie to będą mieli roszczenia jakie se upierdolą w baniach. A jest ich troche i to w większych miastach.
Dokładnie.Już ukry są problematyczne, a co dopiero ciapaki.
właśnie w celu zniwelowania problemu ukrów ciapaki nie koniecznie byliby zagrożeniem. Ale to też gdybanie
 
Obawiam się, że teraz jest za późno. Oczywiście nie sądzę że do nas przybęda muslimiści bo na nas napuszczą braci ze wschodu i teraz pytanko zasadnicze. Kogo lepiej napotkać na ulicy. Wrogo nastawionego braciszka koloru białego, czy wrogo nastawionego koloru nie-białego:)
Teraz białego, za kilka lat czarnego, jak się uzbroją i zradykalizują. Póki co to Ukraińcy chodzą z nożami :einsteinsmoke:
 
Chodzi o miasto Przemyśl? Myśle, że jak im trzeba będzie to będą mieli roszczenia jakie se upierdolą w baniach. A jest ich troche i to w większych miastach.

właśnie w celu zniwelowania problemu ukrów ciapaki nie koniecznie byliby zagrożeniem. Ale to też gdybanie


Bez sensu. Nigdy nie mieli żadnych roszczeń, nigdy nie prowadzili wojen agresywnych, a tutaj nawet nie ma takich tendencji. Już więcej jest w Polsce opcji za "odebrać Lwów". Nie mówiąc już o tym, że ciężko wyobrazić sobie scenariusz w którym Ukraina atakuje NATO
 
Teraz białego, za kilka lat czarnego, jak się uzbroją i zradykalizują. Póki co to Ukraińcy chodzą z nożami :einsteinsmoke:
Chodzą z nożami i możliwe że mają nasza broń. My(zwykli kowalscy) to nawet noży nie mamy(w przenośni)
 
Stary, ale co ja mogę? Do zarabiania kasy trzeba mieć tez smykałkę. Jednego dnia być śliskim innego ostrożnym, a jeszcze innego wręcz popierdolonym.
No ale stary, mając jakąś tajemną wiedzą która robi różnice, to chyba nie popierdalasz na codzień dalej do korpo/na tira/na budowę tylko coś z tym robisz, a nie piszesz internetowym kolegom na forum o naparzających sie po ryjach półnagich typach?
 
No ale stary, mając jakąś tajemną wiedzą która robi różnice, to chyba nie popierdalasz na codzień dalej do korpo/na tira/na budowę tylko coś z tym robisz, a nie piszesz internetowym kolegom na forum o naparzających sie po ryjach półnagich typach?
Jedyne co mogę zrobić innego to się zesrać w dosłownym rozumieniu tego słowa. A tak to se z kimś pogadam chociaż dla rozrywki. Może sam czegoś się nauczę przy okazji.
 
No ale stary, mając jakąś tajemną wiedzą która robi różnice, to chyba nie popierdalasz na codzień dalej do korpo/na tira/na budowę tylko coś z tym robisz, a nie piszesz internetowym kolegom na forum o naparzających sie po ryjach półnagich typach?
Niby jaką tajemną wiedzę?Tu wystarczy popatrzyć na wszystko logicznie.Dwa lata temu nie mogłeś się spotykać z rodziną i znajomymi by za pare miesięcy wciskali Ci,że powinieneś przyjąć na chatę niezaszczepionego ukra.
Nie mówiąc o tym,że pandemia upadła jak zaczęła się upadlina.
 
Jedyne co mogę zrobić innego to się zesrać w dosłownym rozumieniu tego słowa. A tak to se z kimś pogadam chociaż dla rozrywki. Może sam czegoś się nauczę przy okazji.
Nie no jasne, mi chodziło raczej o to, że jak ktoś wierzy w takie rzeczy, jakieś spiski masonów, żydów czy tam jeszcze huj wie kogo, żeby ludzi depopulizować, to raczej zwykły Janek nie trafi na takie rzeczy w ogólnodostępnym necie.
 
Niby jaką tajemną wiedzę?Tu wystarczy popatrzyć na wszystko logicznie.Dwa lata temu nie mogłeś się spotykać z rodziną i znajomymi by za pare miesięcy wciskali Ci,że powinieneś przyjąć na chatę niezaszczepionego ukra.
Nie mówiąc o tym,że pandemia upadła jak zaczęła się upadlina.
Ukraincy jak to ukraincy, ukradna wszystko co sie da. Nawet pandemie
 
Last edited:
Back
Top