Konflikt Palestyna vs izrael

"genezą powstania państwa izrael."


sztuczne państwo izrael :antonio:


polece klasykiem

"Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne."

można zamykać.
 
"genezą powstania państwa izrael."


sztuczne państwo izrael :antonio:


polece klasykiem

"Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne."

można zamykać.

Palestyna sztucznie powstała parę lat wcześniej (w sumie Izrael kilka tys lat wcześniej) a paręset lat wcześniej nielegalnie te ziemie zagarnęli muslimy i chrześcijanie Zydom :p
 
Palestyna sztucznie powstała parę lat wcześniej (w sumie Izrael kilka tys lat wcześniej) a paręset lat wcześniej nielegalnie te ziemie zagarnęli muslimy i chrześcijanie Zydom :p
nie dam się ponownie wciągnąc w odbijanie piłeczki w następnym temacie o konflikcie, juz wystarczyło że broniłeś stepowców i wyszedłeś na tym na naiwniaka końcowo po tym co zrobiła upadlina. Teraz będziesz bronić jednego najbardziej skurwiałych/zaborczych/rozszczeniowego państwa na świecie które od wielu lat gnębiło palestyne a teraz udają zdziwionych że ich zaatakowano by zrobić tam jeszcze większy rozpierdol z przyklaskiem takich jak Ty, bo przecież to oni są atakowani.

Nie tym razem, ja temat już zamknąłem.
 
nie dam się ponownie wciągnąc w odbijanie piłeczki w następnym temacie o konflikcie, juz wystarczyło że broniłeś stepowców i wyszedłeś na tym na naiwniaka końcowo po tym co zrobiła upadlina. Teraz będziesz bronić jednego najbardziej skurwiałych/zaborczych/rozszczeniowego państwa na świecie które od wielu lat gnębiło palestyne a teraz udają zdziwionych że ich zaatakowano by zrobić tam jeszcze większy rozpierdol z przyklaskiem takich jak Ty, bo przecież to oni są atakowani.

Nie tym razem, ja temat już zamknąłem.


Ale ja krytykuje Żydów za to i uważam to państwo za terrorystyczne, dyktatorskie, faszystowskie i karygodne jest to co robią Palestyńczykom i chuj im w dupę xd

Pisalem o czymś innym bez związku z tym.

Z Ukrainą nadal będę podtrzymywał że dobrze iż współfinansujemy te wojnę.



Równie dobrze mogę ja pisać, że Ty bronisz muzułmanów, ludobójców, zwyrodnialców, fanatyków i naszych naturalnych wrogów cywilizacyjnych. Chujowie którzy napadają na dzieciaki na festiwalu psytransowym, opartym na pokoju i miłości, by ich wymordować i 7zywac jako zakładników. Bez innego powodu niż zło, fanatyzm, zwyrodnialstwo. I mam robić fikolek że bronisz czegoś takiego? Chyba nie. Więc też go nie rób
 
Last edited:
Piękne jest jak media teraz mówią o biednych żydach co ich araby zaatakowali, a cała geneza konfliktu gdzie żydzi od wielu lat bezkarnie bombardowali sobie dla zabawy gaze jest pomijana

Jakby ci biedni Arabowie nie wysadzali się w autobusach i przedszkolach i nie posyłali z bombami dzieci z biednych rodzin.
 
Jakby ci biedni Arabowie nie wysadzali się w autobusach i przedszkolach i nie posyłali z bombami dzieci z biednych rodzin.


Czy tam czasem nie rozjebali 300 dzieciaków na festiwalu muzycznym, na pustyni, z świadomością że nie jest to cel militarny ale pełnym zamiarem zabijania młodych, niewinnych kobiet i mężczyzn.


A nie, czekaj. Byli winni. Przecież tam są narkotyki, muzyka zachodnią więc szatana, w dodatku niektórzy uprawiają seks bez ślubu, więc kurwy są sobie winne same
 
LO8IQrNTRng2ABQawJLzWSMOe88e9QAt.jpeg
Screenshot_2023-10-09-09-46-23-027_com.miui.gallery.jpg

jakby ktoś jeszcze nie był pewien, ze żydzi też w tym konflikcie (od wielu lat) zabijają dzieci i w zasadzie sa takimi samymi smieciami co ciapaki to na mecie lata juz mnostwo filmow.
Tylko trzeba mocno sprawdzac czy nie fake bo juz sie ich troche trafilo.
 
Tak, Ciebie, zwyrodnialca i obrońcę zwyrodnialców.

Czyli przez to że krytykuje Żydów i Palestyńczyków to bronie zwyrodnialców?

Gdybym któryś popierał to wtedy...popierając zwyrodnialców przestałbym być obrońca zwyrodnialców? Xd
 
Dla mnie żydzi mogą wyginąć do zera, nie ma gorszych nacji na tej planecie.

Szkoda tylko, że mają wsparcie USA, choć chuj wie po co. Tam musiał polecieć dobry deal...


Żydzi zbombardowali całą strefę Gazy. Całą.

Hitler chyba miał dobre intencje, ale wyszło strasznie chujowo. Albo to był jego cel...
 
Back
Top