Konflikt Palestyna vs izrael

No i masz co chciałeś
:ożeszty:
Kolejny temat przejęty przez atencyjnego dzbana.


Stary. Takimi wpisami robisz gówno z tematu.

Masz możliwość ignorować lub odpisać zgodnie z merytoryka, tematem.

Ty wybierasz robić gówno z tematu i próbować wmówić, że ja to robię pisząc normalne komentarze.
 
Jedyne na co licze to, ze umrze miżliwie jak najwięcej zydów i muzulmanów. Dla mnie to czeski remis. Dwie macje, które zasluguja na najgorsze.
Problem w tym, że wraz z muslimami padnie najwięcej chrześcijan bo ta wojna przerodzi się w etap "zamieszek" w europie zachodniej. Żydków padnie tyle ile potrzeba czyli najmniej a najwięcej będzie się o tym pierdoliło w mediach.
 
Stary. Takimi wpisami robisz gówno z tematu.

Masz możliwość ignorować lub odpisać zgodnie z merytoryka, tematem.

Ty wybierasz robić gówno z tematu i próbować wmówić, że ja to robię pisząc normalne komentarze.
Czy możesz do kurwy nędzy być człowiekiem i ograniczyć swoje wpisy do 2 na dzień w danym temacie i wszyscy będą szczęśliwi? Uwierz mi to ilość męczy. Chyba, że przeklejesz ciekawe info z twittera czy innych mediów.
Możesz kurwa?
Czy dalej będziesz atencyjnym baranem etatowym komentatorem co z poczuciem misji odpowiada na każdy jeden prawie wpis tutaj.
 
Jakich, kurwa, dzieciaków? O czym Ty mówisz?

Normalnie, dorośli ludzie. Dwudziesto i trzydziestolatki to nie dzieci. Myślisz, że w jakim wieku byli najeźdźcy?

Poza tym, po chuj ja się w ogóle odzywam? :travolta:


Czyli jak to 20 parolatkowie, dorośli i nastolatki to już zabijanie ok jest niewinnych kobiet?

Czy jaki cel ma ten komentarz? Wiadomo że mówiąc "dzieciaków" mam na myśli młodych ludzi. Czy trzeba tłumaczyć Dane gdy mówi o szalonych dzieciakach? Chyba każdy wie o co chodzi
 
Czy możesz do kurwy nędzy być człowiekiem i ograniczyć swoje wpisy do 2 na dzień w danym temacie i wszyscy będą szczęśliwi? Uwierz mi to ilość męczy. Chyba, że przeklejesz ciekawe info z twittera czy innych mediów.
Możesz kurwa?
Czy dalej będziesz atencyjnym baranem etatowym komentatorem co z poczuciem misji odpowiada na każdy jeden prawie wpis tutaj.



Jeżeli nie będziesz pisał do mnie wysrywów nie na temat dyskusji to nie będę musiał na nie odpisywać
 
Czy masz w avatarze chazarskiego pejsacza z czepkiem na głowie, czy to ja jestem niewidomy?
Tak, ale nie do końca - to stos złotych monet ułożony w ryj chciwego żydka z plakatów :mamed:

Jak chcesz z kimś wygrać, to trzeba go poznać.

Nauczyłem się niemieckiego i teraz Niemcy są :gdzie:

Biorę się więc za żydów, a po nich za arabusów. :einsteinsmoke:
IMG20231009121210.jpg


Jedziemy z nimi do dna :suchykarol:
 
Nauczyłem się niemieckiego i teraz Niemcy są :gdzie:
I to w piekielnej dupie. gdzieś nawineła mi sie tabela o szacunkowych redukcjach ludności przez tych, ktorzy moga tego dokonać. Jak znajde to wkleje, ale pamietam że Niemcy mają zostać uszczuplone do 15 milionów(z obecnych 80mln). Nas też ma niby ubyć jakies 8 milionów(do 30), ale szczerze to u nas starczy do tego nfz
 
I to w piekielnej dupie. gdzieś nawineła mi sie tabela o szacunkowych redukcjach ludności przez tych, ktorzy moga tego dokonać. Jak znajde to wkleje, ale pamietam że Niemcy mają zostać uszczuplone do 15 milionów. Nas też ma niby ubyć jakies 8 milionów, ale szczerze to u nas starczy do tego nfz

Ci którzy mogą tego dokonać, czyli szarzy obywatele? Bo to oni nie chca się rozmnażać.
 
I to w piekielnej dupie. gdzieś nawineła mi sie tabela o szacunkowych redukcjach ludności przez tych, ktorzy moga tego dokonać. Jak znajde to wkleje, ale pamietam że Niemcy mają zostać uszczuplone do 15 milionów(z obecnych 80mln). Nas też ma niby ubyć jakies 8 milionów(do 30), ale szczerze to u nas starczy do tego nfz
I myślisz, że taka tabela prawdziwa lata po necie, żeby jakieś typki z forum o mordobiciu to rozgryzły?
 
Ci którzy mogą tego dokonać, czyli szarzy obywatele? Bo to oni nie chca się rozmnażać.
Ich udział z pewnością będzie pomocny, ale jeśli proces ma się odbyc w tym stuleciu, a w zasadzie to dekadzie to potrzeba by rozkręcić to co się dzieje w w izraelu. No i raczej to się wydarzy.
 
Ich udział z pewnością będzie pomocny, ale jeśli proces ma się odbyc w tym stuleciu, a w zasadzie to dekadzie to potrzeba by rozkręcić to co się dzieje w w izraelu. No i raczej to się wydarzy.

Po co ktoś miałby zmniejszać z władzą nasza populację, wiedząc że problem jest w tym, że jest nas coraz mniej i system pada?
 
I myślisz, że taka tabela prawdziwa lata po necie, żeby jakieś typki z forum o mordobiciu to rozgryzły?
Tu nie ma czego za bardzo rozgryzać. Rozwój wydarzarzeń, az "sam sie prosi" o taki scenariusz. Czy sprowadzenie mehmetów i rozmnożenie ich na terenie europy oraz demonstracyjne spalania ich księgi religijnej w miejscu publicznym pod eskorta policyjną w ostatnim roku, nie może spowodować masakry?
 
Po co ktoś miałby zmniejszać z władzą nasza populację, wiedząc że problem jest w tym, że jest nas coraz mniej i system pada?
Prawdopodobnie dlatego, że rozmnażać moga sie wybrańcy, a nie gojowie. Zresztą AI się będzie rozwijała(czyli powstanei wielu "darmozjadów"), pewnie surowce ziemskie też sa policzalne, a że ci ktorzy trzymają nad światem piecze uznają innych za gojów i moga z nimi zrobić co zechcą.
 
Ciekawe po czyjej stronie opowie się onet?
 
Najpierw sami wchodzicie i piszecie komentarze nie związane z tematem, do mnie i o mnie, a potem oburzenie na coś co sami robicie xd
Dzbanisko czytaj
Żydom przynajmniej wiele zawdzięczamy. Muslimom nic.
Kto kogo zaczepia?
1 wpis.

Walisz do mnie oczywistą oczywistość, każdy chyba nawet przygłup wie, że te dzikusy nic nie wymyśliły a jak niby wymyśliły to wcześniej ukradły innej kulturze, bo budowa tej gówno-religii przeczy wręcz rozwojowi,
sam o tym pisałem nie raz i nie dwa.
Trzeba to powtarzać 101 raz, serio?
Wiesz, że nienawidzę wręcz islamu, mi to musiałeś tłumaczyć?
Dalej będziesz kłamał, że to ja zaczepiam?

Nie odpisuj, to pytania retoryczne, może coś tam dotrze do tej małej główki.
 
Prawdopodobnie dlatego, że rozmnażać moga sie wybrańcy, a nie gojowie. Zresztą AI się będzie rozwijała(czyli powstanei wielu "darmozjadów"), pewnie surowce ziemskie też sa policzalne, a że ci ktorzy trzymają nad światem piecze uznają innych za gojów i moga z nimi zrobić co zechcą.
No ale kurwa rozkminiliście tajemnice jakąś, i co z tym robicie? Bo chyba powinniście dawno coś z tym zrobić i siano na tym zarabiać? Bo już nie jeden szeryf tutaj był, co kurwa tajemną wiedzę rozkminił i połączył kropki, i jakoś huj z tego wyszło.
 
Back
Top