Konflikt Palestyna vs izrael

F8BKXSHWMAAH_hh
Przecież to ten sam przycisk :werdum:
 
W takim razie musiałem sprostowac Twoje korekty:

"Mydło produkowano także na Bliskim Wschodzie, gdzie było bardzo popularne. Przepis na nie opisuje Muhammad ibn Zakariya al-Razi (854–925), ten sam autor podał także recepturę na produkcję gliceryny z oliwy z oliwek. Dziś gliceryna jest jednym ze związków organicznych wytwarzanych do produkcji kremów, pomadek, mydła i wielu produktów higieny osobistej. W Syrii mydło produkowano przy użyciu oliwy z oliwek wraz z alkaliami i wapnem. Głównym ośrodkiem mydlarskim było Aleppo. Z czasem produkcja arabskiego mydła została uprzemysłowiona, a sam produkt dopracowany. W średniowieczu to właśnie z Lewantu importowano mydło do Europy, z czasem Europejczycy przejęli także jego arabską technikę wytwarzania."
Pomijając słowo także, które już w pewnym sensie obala te bajeczki to służę informacją, że
1696889345628.png

No ale byli muzułmanami. Przypomnę: "Podczas najazdu muzułmańskiego z VII wieku zabito dużą część duchowieństwa, zburzono prawie wszystkie kościoły i skonfiskowano majątki. Jak się wydaje, dotyczyło to w szczególny sposób perskojęzycznej części Kościoła, bo to co pozostanie po nim w następnych wiekach, będzie już prawie wyłącznie syryjskie. Układanie się z Arabami rozpoczął katolikos Mār Emmeh, wybrany w 646 roku, ale w zmienionych warunkach proces ten doprowadził do powstania nowej formy organizacyjnej chrześcijaństwa na ziemiach opanowanych przez muzułmanów[22]."
::really::
w roku 634 Persja nie była islamska...
 
w roku 634 Persja nie była islamska.
Wiatrak -fakt, nie zwróciłem uwagę na datę. Ok, ale pozostałe Twoje korekty były błędne :P
-----
@ninja edit
Pomijając słowo także, które już w pewnym sensie obala te bajeczki to służę informacją, że
Teraz zobaczyłem, że jeszcze walczysz z mydłem :) Przecież nie chodzi o wynalezienie, a usprawnienie receptury mydła
 
Last edited:
fakt, nie zwróciłem uwagę na datę. Ok, ale pozostałe Twoje korekty były błędne :P
Udowadnianie islamskim kmiotom prawd, które sobie przypisują to mój konik.
Dużo kłamstw na ten temat wprowadził ten pajac, rasista, kłamca i nędzny uczony.
:neildegrassewhoa:
Działało to na takiej samej zasadzie jak puszczanie w eter głupot, że Kleopatra była czarna.
Żeby te podkultury też miały swoich bohaterów z czasów antycznych a, że kosztem innych to tego trutnia nie interesowało.
A, że czarne w usa te wszystkie malcolmy x i inne to byli czarni muzułmanie (przeszli na islam tylko dlatego, by się wyróżnić od białych, nie doczytując, że mohamed w koranie kpił z czarnych nazywając ich rodzynkogłowymi, którzy nadają się tylko na niewolników, zresztą masa jest islamskich żartów czy powiedzeń o bambusach, więcej niż u nas) to tym bardziej szedł w kierunku szerzenia tych niedopowiedzeń i kłamstw.
 
@klocuniek

Abbas Ibn Firnas was born in Al-Andalusia (Now it is Ronda, Spain) in 810 and was a Muslim. His family belongs to the Berber tribe who are famous for conquering Spain in the leadership of Tariq Bin Ziyad.

Czyli nie był Arabem a Berberem urodzonym w Hiszpanii.
To jest właśnie to o czym pisałem, o tych podbojach islamskich i przeinaczaniu ludów innych od arabów na pseudoarabów.


Cytuję:

Berberowie (Berberzy[1], Amazygowie[2]) – rdzenna ludność Berberii w północnej Afryce i na Saharze.

Stanowią w większości odrębny typ somatyczny w ramach rasy białej, nazywany w nauce berberyjskim. Wielu ma do dziś niebieskie oczy, rude bądź jasne włosy. Wyróżnić można kilka grup Berberów, m.in.:

Do VII wieku większość Berberów wyznawała chrześcijaństwo lub politeizm. W VII wieku, po ekspansji arabskiej, zaczęło się to stopniowo zmieniać, gdyż większość ludności przyjęła islam, mimo prób oporu (utworzenie państwa Berghuata i założenie własnej religii przez Saliha ibn Tarifa). Pozostały jednakże wyraźne różnice w obyczajowości. Między innymi charakterystyczny szacunek do kobiet wyrażający się monogamią oraz prawem współdecydowania o ważniejszych sprawach rodziny wspólnie z mężem."

Czyli sprawdza się mniej więcej to co pisałem, podbój, zmiana na pseudoaraba poprzez islam a potem przypisywanie arabom tych wynalazków.

Berber nie jest arabem tak jak Arabem nie jest Kopt w Egipcie.
To, że arabscy muzułmanie zajęli ich teren i kazali przejść na islam nie oznacza, że nagle stał się arabem.

Przykładowo taki Einstein był niemieckim żydem. Nie jest uznawany za niemca a za żyda (z pochodzenia, wyznania).

Wynalazki arabów:
:gabi_much_love:


Edit:

@klocuniek przykro mi ale jak zacznę grzebać głębiej to wyjdzie, że arabowie tylko picie szczochów wielbłąda wymyślili choć i tu bym się wahał

:beczka:

muslim.JPG
 
Last edited:
@klocuniek

Abbas Ibn Firnas was born in Al-Andalusia (Now it is Ronda, Spain) in 810 and was a Muslim. His family belongs to the Berber tribe who are famous for conquering Spain in the leadership of Tariq Bin Ziyad.

Czyli nie był Arabem a Berberem urodzonym w Hiszpanii.
To jest właśnie to o czym pisałem, o tych podbojach islamskich i przeinaczaniu ludów innych od arabów na pseudoarabów.


Cytuję:

Berberowie (Berberzy[1], Amazygowie[2]) – rdzenna ludność Berberii w północnej Afryce i na Saharze.

Stanowią w większości odrębny typ somatyczny w ramach rasy białej, nazywany w nauce berberyjskim. Wielu ma do dziś niebieskie oczy, rude bądź jasne włosy. Wyróżnić można kilka grup Berberów, m.in.:

Do VII wieku większość Berberów wyznawała chrześcijaństwo lub politeizm. W VII wieku, po ekspansji arabskiej, zaczęło się to stopniowo zmieniać, gdyż większość ludności przyjęła islam, mimo prób oporu (utworzenie państwa Berghuata i założenie własnej religii przez Saliha ibn Tarifa). Pozostały jednakże wyraźne różnice w obyczajowości. Między innymi charakterystyczny szacunek do kobiet wyrażający się monogamią oraz prawem współdecydowania o ważniejszych sprawach rodziny wspólnie z mężem."

Czyli sprawdza się mniej więcej to co pisałem, podbój, zmiana na pseudoaraba poprzez islama a potem przypisywanie arabom tych wynalazków.

Berber nie jest arabem tak jak Arabem nie jest Kopt w Egipcie.
To, że arabscy muzułmanie zajęli ich teren i kazali przejść na islam nie oznacza, że nagle stał się arabem.

Przykładowo taki Einstein był niemieckim żydem. Nie jest uznawany za niemca a za żyda (z pochodzenia, wyznania).


6DAC336E-7635-4FD4-9304-6F49421A1481.gif
 
@klocuniek
jeszcze jedna wiadomość na dobry sen

Abu Al-Kasim Al-Zahrawi urodził się ok. 936 roku, pochodził z Madinat Al-Zahry koło Kordoby. Był to okres rozkwitu Kalifatu Kordoby w muzułmańskiej Hiszpanii.
Korzystał z prac bizantyjskiego lekarza Pawła z Eginy, przetłumaczonych przez Hunajna ibn Ishaka.

Pogrzebałem, masz farta, że ten to z pochodzenia arab z klanu koło Mediny. A już stawiałem na Berbera. Ale z czyichś prac jednak mocno korzystał, a historię piszą zwycięzcy....

A, że muzłmanie mają takiyę wgraną w system (kłamanie innowierców na każdy w sumie temat) to spodziewałbym się wielu kwiatków i na jego temat.

:fjedzia:
 
Nie no co Ty, jakie przykro? Prostuj ich! Wciąż pozostało Ci kilka punktów. Najważniejsze to chirurgia i inżynieria mechaniczna.
--------------
W tym kurwidołku coraz ciekawiej:


Zastanawiam się czy te jebane ahmedy mają takie traumy po obcinaniu ludziom głów, czy ta szatańska sekta im wszystko racjonalizuje. Zresztą im człowiek głupszy tym ma mniej chorób psychicznych bądź traum.
Chciałbym poznać jakieś badania, ale te dzikusy islamskie badań nie robią.

Coraz bardziej mam wrażenie, że żydki mogą tę wojnę o dziwo przejebać i zacznie się coś bardzo grubego,
za dużo zachód dał technologii i broni tym dzikusom.
Ogromna przewaga ilościowa (przyrost naturalny ostatnich dekad krajów islamskich)
a jak wiemy z historii choćby 2 WŚ ta ilość potrafi wygrać kosztem strat vide ZSRR.
Wszystko w sumie zależy od usa, które już nie jest takim mocarstwem jak kiedyś.

Takie dziwne przeczucie, że żydzi wiedzą od wielu lat, że są w dupie stąd możliwe plany przenosin do ukrainy, wiedzą, że już czas spierdalać z bliskiego wschodu.
UE nie pomoże, bo swoim strachem przed hołotą, którą wpuściła ma związane ręce,
bo rozróby nie będą już w Afryce czy Azji a w centrum ich stolic.

Jeżeli to by się stało to holokaust będzie jedynie bajką na dobranoc dla niegrzecznych dzieci,
a to co arabusy mogą odjebać to może być coś zupełnie wykraczającego poza znaną nam skalę spierdolenia,
na poziomie co najmniej ludobójstwa ormian przez turasów lub gorzej.
Przewaga ilościowa muzoli jest ogromna względem żydków, a głupi zachód jeszcze wpuszcza ich do siebie...

Sen Kadafiego może się spełnić jak nie teraz to kolejnym razem, jeżeli zachód się w porę nie opamięta.
Ciekawe czasy.
 
No może tak, ale nikt wcześniej nie używał mydła do mycia. To Arabowie pierwsi wykorzystali mydło jako lubrykant w stosunkach z kozami.
@ninja dawaj tu jakieś eleganckie źródła, że tą kozą była żona Mahometa i w gruncie rzeczy to pobożni muzułmanie ruchają te biedne zwierzątka, bo tak czynił prorok
 
Ale teraz najciekawsze to sa fikoly u liderow Konfederacji. Czytam moich ulubiencow Brauna i Korwina i sie okazuje, ze islamisci juz nie sa zli. Albo ze Zydzi sa gorsi. Nie wiem, ciezko sie tam teraz polapac. ;-) Potrzebuje chyba jakiegos glosu z forum, ktory mi wytlumaczy narracje partyjna ;-)
 
Back
Top