Koncert życzeń

Do gifu takiego jak :star wars: można dorzucić również
sumnfRB.gif

tylko ktoś musi przerobić itp bo ja nie umiee:P
 
Problem: wiem jak ignorować userów, których nie zamierzam wcale czytac, ale jak chciałem coś prywatnie napisać do @s3pp to nie moge znaleźć jak wysłać do niego wiadomośc prywatną.
Jeśli źle szukam, to czy ktoś z moderatorów naprowadziłby mnie jak szukać właściwie PW do użytkownika?
DZIĘKUJĘ!!!
 
Problem: wiem jak ignorować userów, których nie zamierzam wcale czytac, ale jak chciałem coś prywatnie napisać do @s3pp to nie moge znaleźć jak wysłać do niego wiadomośc prywatną.
Jeśli źle szukam, to czy ktoś z moderatorów naprowadziłby mnie jak szukać właściwie PW do użytkownika?
DZIĘKUJĘ!!!
Aby wysłać Prywatną Wiadomość do jakiegoś użytkownika trzeba mieć zakupione konto premium. Takowe konto może nabyć każdy kto zostawił na forum 1500 komentarzy i otrzymał 1000 lajków :kis:
 
Aby wysłać Prywatną Wiadomość do jakiegoś użytkownika trzeba mieć zakupione konto premium. Takowe konto może nabyć każdy kto zostawił na forum 1500 komentarzy i otrzymał 1000 lajków :kis:

A no to jeszcze musze nabić
 
@Dzihados @defthomas
Uprzejmie proszę o dodanie gifów od @kaczka41 @J-Son i moich
View attachment 4510 View attachment 4511 View attachment 4512 View attachment 4513 View attachment 4514 View attachment 4515
Prezesie @MuraS , czy mógłby Pan podesłać druk PCV/PCX/na_wczoraj_kurwa_100_pro celem przyśpieszenia realizacji mej prośby i nadania sprawie urzędowego biegu?

Dorzucę jeszcze Pająka
View attachment 4525

@Dzihados - prosimy bardzo, bardzo :)
 
W sumie po prostu bym usunął... Jeszcze 6 dni i balonik pęknie, za parę tygodni nie będzie już Rudystów :)
Ile razy już to mówione było? :D Przed każdą walką widzę taki wpis. Wiem, że tego nie chcesz, ale McGregor znokautuje Alvareza
YJn9clm_zps7efrpjew.gif
Po za tym ja jestem z tych fanów (nie mylić z psychofanami), którzy są wierni po porażce, dlatego nawet jeśli jakimś cudem przegra, to nadal będę mu kibicował :D
 
Sluchajcie ludziska, sa techniczne rzeczy na rozkladowce.
Poki co nie chce dodawac nowych ikon, najpierw trzeba naprawic wyswietlanie na stronie glownej. Jak to zostanie naprawione, nowe rzeczy beda dodawane.
 
Niby wiem,że na główną nikt nie wchodzi,ale ja wszedłem.
I słabo moje emotki tam wyglądają...
Wstawianie spoilera, też leży i kwiczy.

Liczę na poprawę do końca starego roku, a dużo czasu nie zostało :nono:
 
Proponuję dać cenzurę na słowo "juras" żeby nie miał więcej pretensji, że ktoś tu o nim pisze bo gość ma ewidentnie z tym problem. Sugerowałbym też zbanowanie go na forum, Masu dostał bana za inbe poza forumową a kaczy za próby stalkowania użytkowników.
 
Proponuję dać cenzurę na słowo "juras" żeby nie miał więcej pretensji, że ktoś tu o nim pisze bo gość ma ewidentnie z tym problem. Sugerowałbym też zbanowanie go na forum, Masu dostał bana za inbe poza forumową a kaczy za próby stalkowania użytkowników.
Warto też na jakiś czas zmienić Ci ksywkę. Proponuję Charles McGregor. Względy bezpieczeństwa.
 
Proponuję dać cenzurę na słowo "juras" żeby nie miał więcej pretensji, że ktoś tu o nim pisze bo gość ma ewidentnie z tym problem. Sugerowałbym też zbanowanie go na forum, Masu dostał bana za inbe poza forumową a kaczy za próby stalkowania użytkowników.
Juz nie placz tak maminsynku. Robiles gownoburze to przyjmij konsekwencje na klate jak facet a nie chlipiesz jak mala pizdeczka.
 
Back
Top