Koncert życzeń

Dopiero teraz na to wpadłem. Ale koniecznie na tym forum powinna być emtoka z powiewającą brazylijską flagą. Lepianka z faveli też byś się przydała. :lol:

brazilian-flag-animated-gif-3.gif
 
Jest taka opcja na forum jak "Wszystkie" w tym momencie pokazują się wszystkie tematy ze wszystkich działów na forum posortowane według najnowszych postów. Da się zrobić to samo, ale tak żeby dotyczyło to tylko obserwowanych forum? Mam 3 fora w obserwowanych i to jest niewygodne przeskakiwać za każdym razem od jednego do drugiego, łatwiej byłoby gdyby wszystkie tematy z tych for były w jednym miejscu.
 
Jest taka opcja na forum jak "Wszystkie" w tym momencie pokazują się wszystkie tematy ze wszystkich działów na forum posortowane według najnowszych postów. Da się zrobić to samo, ale tak żeby dotyczyło to tylko obserwowanych forum? Mam 3 fora w obserwowanych i to jest niewygodne przeskakiwać za każdym razem od jednego do drugiego, łatwiej byłoby gdyby wszystkie tematy z tych for były w jednym miejscu.
Cohones,Sherdog i Underground?
 
Jest taka opcja na forum jak "Wszystkie" w tym momencie pokazują się wszystkie tematy ze wszystkich działów na forum posortowane według najnowszych postów. Da się zrobić to samo, ale tak żeby dotyczyło to tylko obserwowanych forum? Mam 3 fora w obserwowanych i to jest niewygodne przeskakiwać za każdym razem od jednego do drugiego, łatwiej byłoby gdyby wszystkie tematy z tych for były w jednym miejscu.
Musisz wejsc w konkretne forum. W widoku:
http://cohones.mmarocks.pl/watched/forums
masz posortowane fora, ale bez wyszczegolnionych tematow, ale za to masz wyszczególnione te fora, które mają coś nowego.
Możesz też nie czytać forum, ale oznaczyć jako przeczytane:
upload_2017-3-2_17-42-8.png
 
Back
Top