Koncert życzeń

@KO-hunter: Skoro np. nikt nic nowego nie dodał - to masz rację.
Jesli ktoś co ś napisze - wyświetlają się
Dodatkowo masz taką linię oddzielającą w tej zakładce tematy z nowododanymi postami, od tematów, gdzie masz nieprzeczytane posty, ale nic nowego nie zostąło dodane (czy jakoś tak ;) )

Dodatkowo, w związku z przekopiowaniem całego forum, warto wchodząc w zakładkę New posts, odznaczyć , że całe forum zostało przeczytane. Wówczas te wszystkie tematy podświetlone znikną i gdy zajrzymy tu ponownie, to pojawią sie już tylko nowe - taki restart :)

Dodatkowo jest tam zakładka Recent posts - także przydatna :)
 
Last edited:
Przyznam, że na telefonie forum przegląda się świetnie, skórka tez jest fajna i czytelna. Natomiast czekam cierpliwie na trochę ciemniejsza wersje na przeglądarki w komputerze :)

#goodjobpanowie
 
Może jak już jest nowe forum to też dać nową faviconkę? by to dopełnić wiem wiem szczegół :) ale niech ładnie wygląda w zakładeczkach xD
 
  1. Tematy szukane wyszukiwarką google , mimo, że da sie znaleźć, to już otworzyć sie ich nie da
  2. Stare tematy, np. te w Poradniku forumowicza, spoko, niech będą bez hiperłącza (choć byłoby ciekawiej) , ale też prowadzą donikąd. ..
 
Mi średnio pasuje ten pasek użytkowników przy postach. Jest po prostu za długi i duży. Szczególnie jak taki Kaczka wpisze dodatkowo Location, Occupation i Gender to ledwo mi się na ekranie mieszczą 2 posty na raz, bez przewijania strony.
 
Pojawiają się @Ropniak77. Nie wyświetlają się tylko przeczytane - do momentu, aż ktoś nie napisze czegoś nowego.
 
Lista spod tego linka działa chyba identycznie jak motyw z poprzedniego forum http://cohones.mmarocks.pl/find-new/posts?recent=1 ? Może po prostu wrzucić jako jeszcze jeden przycisk do menu i każdy będzie miał co lubi.
Podbijam! Wydaje mi się, że będzie to trochę wygodniejsza opcja od tego, jak działa new posts. Gdy tam już przeczytasz ostatni post z tematu, automatycznie znika z tej zakładki. Nieraz póki nikt nic nowego w tym temacie nie napisze, a chce się wrócić i coś przeczytać ponownie to trzeba już przekopywać się przez kategorie i szukać tematu. @defthomas
 
Last edited:
No tak działa, wysyłam ten link co 10 post i ludzie jakby go nie widzieli - widać wolą narzekać. Zapiszcie sobie to po prostu jako zakładkę, albo pod klawiszem skrótu w przeglądarce i nie widzę problemu z przeglądaniem forum ;)
 
Wystarczy zrobić na górze podział na nieczytane i najnowsze, pewnie nie teraz, bo są ważniejsze rzeczy, ale na przyszłość, kwestia kilku sekund na dopisanie jednej linijki w kodzie.
 
W tej chwili w menu mamy: [Mark Forums Read] [Search Forums] [Watched Forums] [Watched Threads] [New Posts]
sugeruję, po zmianie na polski i innych ważniejszych rzeczach, zmianę [new posts] na coś w stylu [nieprzeczytane] i dodanie obok tego [najnowsze]. Pierwszy zostanie z obecnym odnośnikiem, drugi będzie miał href="http://cohones.mmarocks.pl/find-new/posts?recent=1"
 
W sensie "nieprzeczytane" "ostatnie posty"?
Bo jeśli podlinkowanie funkcji które są to spoko.
 
w załączniku :)

jeszcze jedna pierdółka, żeby było przyjemniej - jakieś delikatne podświetlenie w tabeli po najechaniu kursorem ( jak w http://getbootstrap.com/css/#tables-hover-rows ), bo na dużej rozdzielczości ciężko ogarnąć
 

Attachments

  • cohones.jpg
    cohones.jpg
    181.3 KB · Views: 31
Last edited:
na telefonie kozak i wogole
ale
nie widac rubryk do wpisywania tresci np jak rsetowaem haslo to i pod adresem i pod capcha nie widzialem rubryki (miejsca do pisania) jakies obramowanie by sie zdalo
 
A tak w ogóle to po co kolumna Gender. Przecież wiadomo, że na tym forum są tylko faceci, trolle i siostra Tsubasy :D
 
Da radę zrobić tak, żeby posty ignorowanych nie wyskakiwały nam jak klikamy gdy chcemy zobaczyć nowe posty? Bo teraz wyskakuje mi temat i przy nim jest, że ostatni post ignorowanego usera.
 
kiedy forum całkowicie w całości po polsku lub też z możliwością zmiany języka?
 
Back
Top