Kącik rysownika

Nie chce krytykować ale do @MooDancer sporo ci brakuje.

View attachment 76159
Mordo, przecież tu nie chodzi o porównywanie się do kogokolwiek. :śmiech:

Jeden lepiej drugi gorzej, najważniejsze że ty jesteś lepszy od siebie z wczoraj. Rozumiesz?

Tu się nie ma z kim porównywać - przecież patrząc na poziom rysowników tu wrzucanych to nawet nie warto za ołówek czy piórko chwytać ::really::

Jakby tak patrzeć to kurwa nic nie warto ::yellowcard::
 
Mordo, przecież tu nie chodzi o porównywanie się do kogokolwiek. :śmiech:

Jeden lepiej drugi gorzej, najważniejsze że ty jesteś lepszy od siebie z wczoraj. Rozumiesz?

Tu się nie ma z kim porównywać - przecież patrząc na poziom rysowników tu wrzucanych to nawet nie warto za ołówek czy piórko chwytać ::really::

Jakby tak patrzeć to kurwa nic nie warto ::yellowcard::


Mistrzu, po prostu po tobie spodziewałem się czegoś lepszego.

Czegoś co zwali z nóg jak prawy prosty w ryj rekina.

:fjedzia:
 
Mistrzu, po prostu po tobie spodziewałem się czegoś lepszego.

Czegoś co zwali z nóg jak prawy prosty w ryj rekina.

:fjedzia:
Chcesz powiedzieć, że z opisu nie wynika, że to wstępny szkic do dalszej pracy? Yyy... Kurła, w sumie może zapomniałem dodać. No ale pisałem że jeszcze kilka godzin roboty mnie z nim czeka :suchykarol:
 
Za mocne zmarszczki na czole - ma, tego kształtu i chyba lokalizacji, ale ciut słabsze.
Te linie od nosa przez policzek zrób bardziej poziome.
Usta - ciut szersze, odrobinę niższe. Chyba zaciętość wylezie.

Bardzo fajny styl :tellmemore:
5CC0AB5D-C204-460B-96B5-4D429030F4ED.jpeg

Zmarszczki do poprawy. Większe uwydatnienie światła na nosie i prawej części czaszki obok zakoli. Więcej cienia na nosie i nad oczodołami. Uwypuklenie policzków bo wyszły płasko. Większy kontrast czerń/biel na całym rysunku. Podnieść kąciki ust co nada im trójwymiarowego wyglądu ( aktualnie wyglądają zbyt smutnie ). Oczy szersze.
Wysmuklić czaszkę od uszu po sam czubek głowy.
Strzelam w ciemno, że jeśli dobrze zagrałbym w tematyce cienia w centralnej części twarzy i uwypuklił policzki to ukryłbym większość błędów.
 
View attachment 76166
Zmarszczki do poprawy. Większe uwydatnienie światła na nosie i prawej części czaszki obok zakoli. Więcej cienia na nosie i nad oczodołami. Uwypuklenie policzków bo wyszły płasko. Większy kontrast czerń/biel na całym rysunku. Podnieść kąciki ust co nada im trójwymiarowego wyglądu ( aktualnie wyglądają zbyt smutnie ). Oczy szersze.
Wysmuklić czaszkę od uszu po sam czubek głowy.
Strzelam w ciemno, że jeśli dobrze zagrałbym w tematyce cienia w centralnej części twarzy i uwypuklił policzki to ukryłbym większość błędów.

Kształt ust, szerszy rozstaw oczu i nos bardziej krzywy.
No i szczeka jednak mniej kanciasta.

:wink:
 
Wrzcam moje dzieła z niedzieli. Temat: Ufoludki. Wykonanie i pomysł mój. Technika: flamaster na kartonie po mleku. Narysowanie anteneki, uszu, kordełki i obroży Ufokota i Ufopsa- córki. Oczy i światełka spodka to filcowe naklejki na meble
20230902_224858.jpg
20230902_224851.jpg
20230902_224840.jpg
20230902_224831.jpg
20230902_224825.jpg
20230902_224820.jpg

A teraz wjeżdżam i rozjeżdżam: z dziś, koń Max z Roszpunki:
20230912_203858.jpg

I córki:
20230912_204609.jpg

:cmgkeepgoing:
 
Last edited:
Wrzcam moje dzieła z niedzieli. Temat: Ufoludki. Wykonanie i pomysł mój. Technika: flamaster na kartonie po mleku. Narysowanie anteneki, uszu, kordełki i obroży Ufokota i Ufopsa- córki. Oczy i światełka spodka to filcowe naklejki na mebleView attachment 77558View attachment 77559View attachment 77560View attachment 77561View attachment 77562View attachment 77563
A teraz wjeżdżam i rozjeżdżam: z dziś, koń Max z Roszpunki:
View attachment 77567
I córki:
View attachment 77569
:cmgkeepgoing:
I to jest prawdziwa sztuka a nie jakieś kurwa braszpenis
 
@MooDancer @Szaba
Co nie przypominacie?

Ja dzisiaj zaczynam, mam nadzieję że więcej osób spróbuję.

View attachment 80414

Widzę że kiedyś robili też na cały rok, tzn co tydzień nowy temat na rysunek, ale ostatni jest z 2021 roku.
Kurwa, dojebane gorzej niż te z zeszłego roku, a już tamte były hardkorem.

31 obrazków, ja pierdolę :brainoverload:

Wrzucacie to potem gdzieś w sieć, czy tylko tu?

@MooDancer to co wrzucałeś to było cokolwiek z inktobera?
 
Babka z Polski maluje obrazy, które schodzą za spore kwoty, a niewiele osób o niej słyszało... Teraz powoli się to zmienia - jej praca trafiła na torebki Luisa Vuittona, więc trochę sławy załapie.

W zeszłym roku jeden z jej obrazów poszedł za 6.5 mln PLN... :penn:
OGRmNjY3YCYzDzhZdkhtM3BXbAMwEWNlJ090SHYEd3MqQigDNVY9IiICYA0rRj8mJR1gGjUcLjc7QjhbdlcmNCIBLxN2V...jpeg
 
Kontynuacja jednej z moich prac gdzie kosmonauta łowiąc planety wpadł w morze gwiazd a kosmiczny wieloryb przejął stery :deniro:.
Prawda, chciałem coś na szybko z brush penem, a wyszło jakoś dwie godziny, w dodatku takie lipne... Temat wydawał się łatwy... Ech. Jeszczeco najmniej kilka prac, zanim wyczuję to narzędzie. Btw miałeś rację co do jakości sprzętu, dziś to aż zbyt mocno poczułem, a właściwie zbyt słabo (bo padł 0.05, a brush się rozwarstwił, a w dodatku jakby złamał u podstawy...).

Przyszły miesiąc i kupuję porządny sprzęt.
 
Back
Top