Kącik hip-hopowy. #rapsy


ALE TO JEST WYJEBANE
świetny ten fragment Ricka Jamesa wycięty ze starego nagrania pod ten bit płynie niesamowicie

co do Sitka to faktycznie przereklamowany bo on nic nie wypuścił jeszcze a hype ma jak skurwysyn, też bym się bał na jego miejscu płyty puszczać bo może się to spierdolić a on gra mase koncertów spiewając na nich tylko gościnne zwrotki, więc beka.

nowe Sławy też wjechały, a widze że nikt nie wklejał

spoko to, każdy singiel na poziomie licze na naprawde solidną płyte.
 
Last edited:
Pisał tu ktos ostatnio o WBW i walkach. W Białołęce Filipek i Edzio wysoko lecą, Pueblos fajnie też nawijał. Jędrzej to jest kurwa jakaś porażka, nie wiem jak na WBW on do finału doszedł.

Jedna z fajniejszych walk:
 
Pisał tu ktos ostatnio o WBW i walkach. W Białołęce Filipek i Edzio wysoko lecą, Pueblos fajnie też nawijał. Jędrzej to jest kurwa jakaś porażka, nie wiem jak na WBW on do finału doszedł.

Jedna z fajniejszych walk:

ja już za dużo tych walk oglądałem, musze odpocząć
dla mnie pueblos przynudza straszliwie, jedrzej czasami jakies dobre pancze walnie
im więcej alko tym gorzej u niego z free
tutaj Mentora rozjebał
 
Ja poszczególne walki widziałem, od niedawna. I Jedrzeja słąbo się słucha. Pueblosa mało słyszałem ale w tym kawałku który wstawiłem, fanie nawinął. Jędrzeja i Mentora sprawdzę jak wstane, bo coś mi się dźwięk psuje.
 
Właśnie Jędrzej dobrze leciał na WBW, no może oprócz finału. I dobre show robi.
 
hahahahah kurwa dawno do monitora tak sie nie smialem, POPEUSZ MASZ MOJE POPARCIE!!!

WLACZ TEN BIT ALIBABA!!!
 
Alibaba za duzo nazekasz , polska scena ma sie dobrze ;)
Zbuku i dziwki tajlandzkie:cool:
 
Alibaba za duzo nazekasz , polska scena ma sie dobrze ;)
Zbuku i dziwki tajlandzkie:cool:

dobrze jeżeli chodzi o sprzedaż to tak, jeżeli chodzi o poziom to nie
wymien trzy dobre płyty z tego roku
 
Filipek zjada Que, chociaż słychać, że Filipek nie chciał jakoś niszczyć Que bo pewnie walka miała być pokojowa

a tutaj mistrzowie free, w ogóle co on gada?

a tutaj jedna z lepszych walk, Mentor nikt go nie znał i niszczy wice mistrza WBW
ogólnie to GP Woli całe zajebiste, pełno dobrych walk
 
Właściwie po współpracy z Noonem się Pezet skończył : ) miał tam jeszcze jakieś samochodowe hity ale to mu zapewniło nieśmiertelność : ) seniorite jeszcze pies jebał : )
to były fajne czasy:


tutaj posłuchać :

przypadek, nie sondzem : D
 
to Sitkowe i VNMowe to nie freestyle :D


ale mi się to wkręciło
pięknie DJ Steez te sample powybierał, nawijka męczy ale kilka kawałków sztosów jest na tej płycie
 
to Sitkowe i VNMowe to nie freestyle :D


ale mi się to wkręciło
pięknie DJ Steez te sample powybierał, nawijka męczy ale kilka kawałków sztosów jest na tej płycie

płyta klimatyczna, w sumie najlepszy materiał w tym roku
takie klasyczne bity średnio mi podchodzą, ale i tak propsuje, coś innego ;-)
nawet mam dwa fizyki na półce
 
co mi się tak na własnym doświadczeniu podoba,
niektóre nauczycielki wprowadzają własne teksty do analizy na lekcjach języka polskiego i sa to np, eldo,ostry, peja itp. Jak ja chodziłem to np też uczyłem się "biełyje rozy" : D
 
Dwa Sławy, Rasmentalism jeszcze są zajebiści jak ktoś nie znał to polecam sprawdzić

 
pih - kino nocne
zbuku - zycie szalonym zyciem
quebo , eripe - plyta roku
pawbeats - utopia

pelno dobrych plyt jest
 
pih - kino nocne
zbuku - zycie szalonym zyciem
quebo , eripe - plyta roku
pawbeats - utopia

pelno dobrych plyt jest
wymieniłeś samo gówno o_O delegalizuje cie jak rychu peja cgm, powinieneś opuścić ten temat :Dmoże oprócz płyty roku której osobiście nie lubie, ale też mi nie przeszkadza jakoś i skillzy Quebo doceniam
 
pięknie DJ Steez te sample powybierał, nawijka męczy ale kilka kawałków sztosów jest na tej płycie
Oskar ma mistrzowską nawijkę. W końcu coś co odróżnia go od tych innych raperów którzy nagle powyskakiwali jak grzyby po deszczu. Na koncertach PRO8L3MU jest podobno fest rozpierdol a bilety sprzedają się w chwilę. Jak na bitelsów kurwa :D



 
Back
Top