Kącik hip-hopowy. #rapsy

Ja osobiście jaram się Słoniem. Gość robi chore rapsy. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam. , ,
 
Słóń gimbograjek. Ale w sumie to określenie traci już trochę sens, bo teraz większość raperów celuje w gimnazja, ale wiadomo każdy chce przytulić jak najwięcej hajsu. :)
 
to mnie zawsze bawiło : D :

a to leci teraz u mnie :

pewne kawałki są tak sentymentalne że nawet jak by mi wmówili ich głupotę to i tak to nie wyjdzie ze mnie : D
 
Last edited:
"dziś zagra ci paragraf 210 i nie pomogą mięśnie ćwiczone całą jesień" : D proste, a fajne, takie rapsy lubię

figofagobrother czerpio garściami : )
 
CHORE MELODIE kozacka płyta i stare WSRH też można posłuchać ale te nowe rzeczy nudne.
+1 chore melodie były spoko. Ale potem co kawałek to podobna tematyka. Ile można słuchać o ruchaniu trupa?

Hans kozak. Stare kawałki o pół metrowym ch do dziś słuchane jak i nowe rzeczy.
 
ten nowy singiel Sitka sztosik niezly
Sitek w mojej opinii jest bardzo przereklamowany, jedynie na plus to głos na poczatku też się jarałem
zresztą rok czekać na nowy kawałek i nagrał jakieś marne bragga, rymy o niczym i techniczne dno
ogólnie beka typ nagrał z trzy kawałki do tego marne, a ma fejm większy od 3/4 sceny, ale w sumie słuchają go same dzieci z podstawówki
 

ciekawe kiedy on wyda płyte jakąś nową

pewnie nie, małpa w 2009 był zajebisty, płyta istny rozpierdol, kilka numerów o czymś dla mnie jedna z najlepszych płyt, ale teraz nowe kawałki małpy jakoś obojętnie mi przechodzą, już większość osób ma dość takich smutów, więc wątpię, żeby druga płyta tyle namieszała co pierwsza
w 2009 scena zupełnie inaczej wyglądała i trochę się pozmieniało, ale i tak na stówe bym sprawdził
 
alibaba przesdzasz zajebiscie siedzi w bicie w tej kawalinie :) pancze nie jakies super ale jest ok
 
Wiem że nie bardzo tu pasuje, ale koleś nagrał dla beki lepszy kawałek niż niejeden rapier co sie uważa za rapiera :D ale bit ma kozacki :D
 
alibaba przesdzasz zajebiscie siedzi w bicie w tej kawalinie :) pancze nie jakies super ale jest ok
Sitek technicznie jest słaby, jest masa lepszych raperów młodego pokolenia, gdyby nie charakterystyczny głos i promo z urbana, kolegów raperów nikt by nie wiedział kto to jest
coś jak Zbuku i wielu innych
ogólnie step records to chyba największa wytwórnia najgorszych raperów na polskiej scenie
kto tam jest dobry? chyba od 5 lat, dosłownie żadnej płyty całej nie sprawdziłem od tej wytwórni(kiedyś jarałem się Procederem, wtedy to było nawet dobre)
Chada, Zbuku, Bezczel, Hukos, Onar dosłownie nikogo dobrego nigdy tam nie słyszałem, a lajków na fejsie mają po pół miliona co pokazuje jaki jest poziom słuchaczy
 
Fakt, faktem beka trochę, że tak rzadko Sitek cokolwiek wypuszcza. Ale i tak czekam na płytkę i na pewno sprawdzę. Potencjał w chuj.

@Alibaba
A technicznie dno to prezentuje 3/4 polskiej sceny :)

EDIT: I dlaczego wyjechałeś ze Step Records jak Sitek jest w LD? :D
 
Fakt, faktem beka trochę, że tak rzadko Sitek cokolwiek wypuszcza. Ale i tak czekam na płytkę i na pewno sprawdzę. Potencjał w chuj.

@Alibaba
A technicznie dno to prezentuje 3/4 polskiej sceny :)

EDIT: I dlaczego wyjechałeś ze Step Records jak Sitek jest w LD? :D
no Sitek do tych 3/4 się zalicza
wiem, że w LD jakoś napisałem o tym Zbuku to dalej z tematem hejtu popłynąłem, swoją drogą z LD nigdy nikogo nie sprawdziłem, nawet nie wiem kto tam nawija oprócz Sitka i tego Buszu(też nic specjalnego), a linie ciuchów mają jak Prosto
 
No ja nie mówie, że Sitek jest jakiś dobry technicznie, ale dno to prezentuje np. Chada. (Mimo, że Tomka lubie strasznie słuchać). Ale to w sumie kto według Ciebie jest na prawdę dobry na PL scenie, jeśli chodzi o technikę?
 
No ja nie mówie, że Sitek jest jakiś dobry technicznie, ale dno to prezentuje np. Chada. (Mimo, że Tomka lubie strasznie słuchać). Ale to w sumie kto według Ciebie jest na prawdę dobry na PL scenie, jeśli chodzi o technikę?
Laikike1, Quebonafide, Eripe, Tau mało ostatnio sprawdzam jakiś nowości to ciężko mi coś więcej napisać
Sitek w sumie nie jest jakiś tragiczny, ale nie rozumiem tego fejmu, jak jest pełno lepszych raperów nawet w podziemiu, co mają po tysiąc lajków, a wydali już dobre nielegale, a zapomniałem o Donatanie pisząc o fejmie Sitka bo był na pierwszej płycie i teraz ten #totolotek czy kij wie co to było
 
Back
Top