Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nie wiem czemu mi podszedł ten kawałek. Chyba dlatego, że jest w "starym stylu", albo mi się z czymś kojarzy:
 
Jotuze po 15 latach dograł zwrotke

Jaram sie mocno Grammatikiem na kempie w tym roku, sentymentalne nuty, bedzie ogien, a Eldoka i Joutze chyba zwlaszcza, tutaj zajebal mega dobrego kombosa
btw. nie zdzwie sie jak w piatek oglosza, ze Pezet tez na kempie wspolny koncert czy cos, nie przepadam za Pezetem (poza ta jedna plyta co zajebal z Noonem), ale jak bedzie to obowiazkowo
 
Last edited:
pierwsze teorie spiskowe...
Ciekawe to, polecam obejrzec fanom Mobb Deepa i wiaodmo Prodigiego :<

lol ale beka :lol: już kurwa iluminati i satanistyczne rytuały :lol: dajcie spokój.

widziałem już wcześniej, że sam Alex Jones sie tym interesował. :crazy::confused:
 
lol ale beka :lol: już kurwa iluminati i satanistyczne rytuały :lol: dajcie spokój.

widziałem już wcześniej, że sam Alex Jones sie tym interesował. :crazy::confused:
Hehe, ale jak zawsze trzyma sie to kupy nawet, list z wiezienia ciekawy, jebac oczywiscie iluminati i satanistyczne rytualy ale ja tam lubie poczytac teorie spiskowe, david icke czy tajmne zapiski magow hitlera, hehe a ten Alex Jones nawet nie wiem co to za koles, obczaje :P
 
On od urodzenia mial jakas chorobe krwi, nie chce mi sie teraz googlowac ale pewnie na to umarl
 
Mój człowiek Wiki z NY polecam, zajebiste gówno
Jeszcze drugi ziomek, tylko z Philly, 12-letni Matty OX, co dupą zjada całą polską scenę równo hehe
 
Back
Top