Kącik hip-hopowy. #rapsy

props ale nie oszukujmy się, bit tu robi największą robote, Clamsi najlepszy producent
oryginał to jeden z moich ulubionych tracków Rockyego


był ktoś z was na kempie kiedykolwiek? wybieracie się w tym roku?
 
PIH ten oszczany alkoholik? ktoś go w ogóle jeszcze słucha? serio w 2015 ktoś może słuchać PIHA?!
zajebiście nowy Kendric będzie czego słuchać niezły news

Piha w 2015 nie slucham, ale za Kwiaty Zla szacun przeogromny. Jedna z najlepszym plyt w historii PL rapu. Teraz PeIha odcina kupony
 
PIH ten oszczany alkoholik? ktoś go w ogóle jeszcze słucha? serio w 2015 ktoś może słuchać PIHA?!
zajebiście nowy Kendric będzie czego słuchać niezły news

A kto mówi, że się go słucha? Ja nie słucham. Kwiaty Zła to był absolutny szczyt formy. Alibaba, wyciągnąłeś z tego wpisu nie to, co trzeba. Wyżej czytaj :)
 
Z cyklu - najlepsi raperzy. Wojtek Sokół. Moje ulubione kawałki tego Pana:

(kawałki bez gościnnych udziałów innych raperów)





 
@Instinct Dobre kawałki, jednak razi obecność Jędkera. Sokół popełniał ten błąd strategiczny nagrywając ze słabymi raperami. Jak nie Jędker to Pono. Takie kawałki jak Dwie Kochanki czy Jedno Słowo -genialne, ale Pono je zjebał, jak wiele innych kawałków. Sokół powinien nagrywać same solówki, a jak już z jakimś raperem to kimś pokroju Pezeta.

"byle rym do rymu, ilu takich skurwysynów" klasyk
 
Uwielbiam Kandydatów na szaleńców. Mistrzowska płyta Mesa

ulubione kawałki z tej płyty:

Szukam
Happy Home
Naucz mnie czegoś
 
ja tam Pono lubie, Hołd i Tak to widze klasyki @Karateka@, płyty z Sokołem też mi się podobają mimo że ich jakoś nigdy nie katowałem na ripicie to bardzo fajne krążki są




 
@Instinct No niestety nie podzielam entuzjazmu wobec Pono. Nie lubię jego głosu, a rymy również jakoś nie powalają na kolana. Sokół znacznie lepszy. A teraz przedstawiam kolejną płytę Mesa - ALKOPOLIGAMIA, moim zdaniem najlepsze jego dzieło.

- widzę szaleństwo. "Mam ochotę rozrabiać, a nie siedzieć i udawać, że zło jest do ominięcia - cały syf tego miasta czeka na mnie bym pozował z nim do zdjęcia."
- zdrada - oryginalny bit jest najlepszy
- sam siedzę tu. (polecam również sprawdzić wersję live)
- dwa światy. "To na ulicy masz grać inkognito, w studio masz błyszczeć, a nie być zwykłą cipą."
- definicja. "Mentalnie łączę micro i macro kosmos. Cechy młodego typka włączam w dorosłość."
 
jebać rymy, jest klimat :D
Alkopoligamii ostatnio słuchałem 2 tyg temu jak robiliśmy z 4 kolegami 3x 0.7 wódki, idealnie ta płyta wtedy wchodzi :D
fajne są te kawałki z reedycji też
 




jestem strasznym psychofanem Yelawolfa ostatnio, najlepszy raper we wszechświecie, stylówka nie do podjebania
 
10 miesięcy juz ma, ale za każdym razem mam banan na ryju, jak to słyszę :D Filipek nieźle dopierdala, Bapka słabiutko, śmiech.
 
10 miesięcy juz ma, ale za każdym razem mam banan na ryju, jak to słyszę :D Filipek nieźle dopierdala, Bapka słabiutko, śmiech.

moje ulubiony walki te nowe to w 90% z udziałem Filipka, zobacz sobie Filipek vs Plejer/Melcin też bardzo dobre
chociaż już trochę się przejadłem panczami Filipka wiadomo, że większość to pisanki
 
Back
Top