Kącik hip-hopowy. #rapsy

Gang Albanii - Królowie Życia
Popek x Borixon x Robert M i pewnie Matheo coś pomoże, remixy hitów w stylu

będzie rozpierdol. :D:D
 
ja Tedego od kilku lat w ogóle nie sprawdzam, jedyne co lubie to wywiady z nim, pozytywny gosc
no i stare kawałki oczywiście Sport, Nastukafszy
najlepsze kilka lat temu były teksty "Tede się sprzedał" a to jedyny gość, który regularnie wydawał darmowe mixtape z mianstreamu, reszta jest tak pazerna, że każdy kawałek to na płyte idzie do sprzedania, szczególnie Peja największy hipokryta u nas na scenie
 
Jedna z lepszych IMO plyt HH ever,ogolnie OUTKAST bardzo lubie,oczywiscie wole ich starsze produkcje;)

te czasy nie wroco :(
 
Popek mówił w filmiku ze studia że skupują prawa do starych hitów żeby je przerobić na bangery współczesne

10hj6de.jpg
 
co wy z tym Popkiem rozumiem na początku było śmiesznie, ale serio jeszcze tego słucha?
 
top 10 numerów ubiegłego roku. z numerem 1 zgadzam się zdecydowanie


ten typ jest gorszy niż cały polski rap :D:D:D
ale lista w sumie spoko brakuje kilku numerów, np z PROBLEMU bym zdecydowanie co innego wybrał do takiej listy
ja ostatnie 2 dni katuje płyte Włodiego, naprawde szacunek, jedyny z dinozaurów który nagrywa na poziomie jeszcze nawet wyższym niż wcześniej.
 
ten typ jest gorszy niż cały polski rap :D:D:D
ale lista w sumie spoko brakuje kilku numerów, np z PROBLEMU bym zdecydowanie co innego wybrał do takiej listy
ja ostatnie 2 dni katuje płyte Włodiego, naprawde szacunek, jedyny z dinozaurów który nagrywa na poziomie jeszcze nawet wyższym niż wcześniej.

Ja tam akurat goscia lubie, fajnie prowadzi ten swoj program. Wlodi nie ma regresu formy, ale mimo to wciaz nie jest raperem na miare mojego gustu ;-)
Nie wiem co to PROBLEM
W top10 zgadzam sie przede wszystkim z numerem 1 czyli ZEUS/Pawbeats Widnokrag - swietny kawalek

Moim zdaniem jedna z najlepszych plyt Kodex 1

 
to jest moje top 5 sklejone na szybko, kolejność przypadkowa, pewnie coś pominąłem.





kawałek Spinacza z 2k13, ale płyta wyszła w 14 myśle że można podciągnąć :D
do tego jeszcze napewno gdzieś tam się do 10 łapie Tau - Łowca, Zeus - Widnokrąg, Kuban - Brednie, Knap - Nie ma szans, Gedz - S&C.
 
Last edited:
A ja zaryzykuję, że dla mnie płytą roku będzie B.O.K - Labirynt Babel. Słucham i słucham, i wracam do tych kawałków. Podoba mi się tematyka i przesłanie, czy kawałki w których trzeba myśleć, a nie, że rzeczy powiedziane są wprost.

Gedz "NNJL", KalixGibbs "Sentymentalnie" to pozostałe dwa miejsca na podium. Kilka innych fajnych płyt też powstało.
 
NNJL to jest mój klimat, ale te hasztagi są tak chujowe :( @midern
Labirynt Babel zupełnie mi nie siada, chujowa jest ta płyta, Bisz się wypalił, ale czekam na TEHNIKOLOR z Lajkiem i Elhuana który robi potężne bity, ale chyba z żadnym raperem z PL jeszcze nie współpracował o dziwo.
 
Już nie mogę edytować. CO ZA BIT. Nawijka też spoko.


Neile również propsuje, widze kicki na fizyku z tshirtem
widzę kicki na fizyku z tshirtem w limitowanej edycji, lipa z kasą, ale to inwestycja
kurka 100zł trochę dużo, ale chyba trzeba kupić
tutaj mój ulubiony kawałek

jeszcze hot16 pierwsze
 
Last edited by a moderator:
Back
Top