Kącik hip-hopowy. #rapsy

Sony po wyjęciu Szczyla z SBM starter 3 , ogłosiło właśnie, że podpisuje Mokebe z SBM Starter 4. Czy wróżę mu dużą karierę? Raczej nie , ale zobaczymy.

@ziomeq jak to widzisz?

 
Last edited:
,,Gdy spadały bomby, stałaś sobie siostro
Niewzruszona jakby ktoś tam robił popcorn"
:travolta::arielcry::mamedwhat:


Białas serio lepszego refrenu na PW nie mogłeś wymyśleć. Tragedia.


 
Last edited:
Ten gość jest pierdolonym geniuszem i kwintesencją rapowego brzmienia. Z każdego sampla wydobędzie funk i dopierdoli boombapowym smakiem. A najlepsze jest to, że niemal zawsze po pierwszych taktach wiesz, że to kawałek wyprodukowany przez Premiera. Ma swój, oryginalny styl. Nie jest to coś takiego jak robi DRE, że zrzyna żywcem gotowe loopy i wynajmuje muzyków którzy w dojebany sposób odtworzą mu to w studiu a oprócz tego ma w zanadrzu stado ludzi jak Storch, Daz, Ellizondo, Iovine, Warren G, Melman i inni, którzy tak naprawdę robili jego bity. Premier robił to wszystko na starej poczciwej MPC60 sparowanej z samplerem Akai950 + jeden i ten sam inżynier dźwięku z D&D Studio (nie pamiętam jak się nazywa), który doskonale pomagał wyłuskać to oryginalne brzmienie za każdym razem. Niech mi ktoś powie, że sampling w takim wykonaniu jest zwykłym okradaniem z dorobku innych artystów.
 
Jbc Kendrick Lamar 17.10 gra w Sztokholmie. Loty teraz 40zl w jedną stronę. Bilety od 350pln + - . Lot codziennie z gda lub wtorek, czwartek i sobota z Poznania. 10.10 Praga więc też rzut beretem
 
Dziś przeczytałem ciekawostkę, że Eminem jest na 8 miejscu pod względem ilości odtworzeń wszystkich utworów na Spotify.


Reszta to sama nowa fala jak Drake, The Weeknd, Bad Bunny , ED Sheeran , Bieber, Arianne Grande, Taylor Swift , Post Malone i Koreański BTS.

FENOMEN.

 
Last edited:
SzacuneKKK :beczka: I ta dziara na brzuchu.
A co do samego utworu to wysokiej klasy gówno, dawno czegoś tak chujowego nie słyszałem, ale nie mam ci za złe tego że to wrzuciłeś, szacunekkk grubasie :conorsalute: .
Niezłe, nieprawdaż. Jak to flow płynie :heart:
A ta poezja w tekście :heart:


wrzutka miała charakter satyryczny :lol:
 
Back
Top