Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nie powiedziałbym, choć kazdy ma swój gust. Na pewno nie jest złym raperem, ale płaczliwy kawałek, który wrzuciłeś jest żałosny jeśli chodzi o treść.
Zależy pewnie od Twojego punktu jako odbiorcy. Ja Bonsa słucham od lat nastu jak zaczynał nagrywać wiec mam do tego inny stosunek. Ale tak z marszu to pewnie tez mógłbym uznać to za płaczliwie gowno jak Ty.

No i gdyby robił wyłącznie takie kawałki. Sprawdź projekt Almost Famous, który współtworzy - to jest punk rock w rapie, tam się jucha po ścianach leje
 
Co to za beta-płaczek z piosenką dla nastolatek?
Bonson technicznie i stylowo kozak. No taki ma troche melancholijny rap. Ja tam lubie.

Tu przykład jaką robotę robi bit. Posłuchałem ten sam kawałek w oryginale i ... no sucho. Straszne, a tu wchodzi dobrze. Choć wrzuciłem to ze względu na wejście w 0:32. Dobre w chuj. Choć nawet nie wiem co to za gość.

 
Bonson technicznie i stylowo kozak. No taki ma troche melancholijny rap. Ja tam lubie.

Tu przykład jaką robotę robi bit. Posłuchałem ten sam kawałek w oryginale i ... no sucho. Straszne, a tu wchodzi dobrze. Choć wrzuciłem to ze względu na wejście w 0:32. Dobre w chuj. Choć nawet nie wiem co to za gość.


Powiedz, że żartujesz.

No dobra, są różne gusta i różne czynniki wpływają na nasz odbiór muzyki ale nie mógłbym się bardziej nie zgodzić co do tego akurat kawałka Pezeta. Dla mnie to jest przepotężny klasyk
 
Powiedz, że żartujesz.

No dobra, są różne gusta i różne czynniki wpływają na nasz odbiór muzyki ale nie mógłbym się bardziej nie zgodzić co do tego akurat kawałka Pezeta. Dla mnie to jest przepotężny klasyk
Mi chodzi o to, że bit Noona podłożony pod jakiś paździeż sprawia, że ten paździeż brzmi całkiem ok, a ma nawet bangerowe momenty.
Nie próbuje nic ujmować tamtemu kawałkowi Peseta że to tylko przez bit jest dobry
 
Mi chodzi o to, że bit Noona podłożony pod jakiś paździeż sprawia, że ten paździeż brzmi całkiem ok, a ma nawet bangerowe momenty.
Nie próbuje nic ujmować tamtemu kawałkowi Peseta że to tylko przez bit jest dobry
Ok, myślałem że to „sucho” odnosi się do oryginału Pezeta, a Tobie chodziło o tych tych typów co tu nawijają i ich pierwotną wersje kawałka?
 
K..a dopiero co pisałem że Colio wbił 1 mld, a teraz odszedł. RIP gościu. Co prawda znam go z tylko z tego jedynego tracka, ale i tak szkoda.

Jedyny czarny którego słuchałem z USA przez ten track.


 
K..a dopiero co pisałem że Colio wbił 1 mld, a teraz odszedł. RIP gościu. Co prawda znam go z tylko z tego jedynego tracka, ale i tak szkoda.

Jedyny czarny którego słuchałem z USA przez ten track.



Wszyscy go znają z tego jednego. Na dodatek ukradzione od Steviego Wondera
 
Back
Top