Kącik hip-hopowy. #rapsy


Nawet wpada w ucho. Przesłuchałem parę kawałków tego szczyla. Nie moje klimaty. Takie tam filozofowanie śmiesznego małolacika. Ta Anastazja jest od tego wolna i z miejsca wychodzi to na plus. Trzeba jednak przyznać, że kolo zdecydowanie się wyróżnia wśród fali małolatów. Fajna barwa głosu i własny vibe.
 
  • Like
Reactions: Evo
Nawet wpada w ucho. Przesłuchałem parę kawałków tego szczyla. Nie moje klimaty. Takie tam filozofowanie śmiesznego małolacika. Ta Anastazja jest od tego wolna i z miejsca wychodzi to na plus. Trzeba jednak przyznać, że kolo zdecydowanie się wyróżnia wśród fali małolatów. Fajna barwa głosu i własny vibe.
Właśnie dlatego wrzuciłem, bo sam chciałem sprawdzić co jest nowego i wrzuciłem jakieś top50 na YT z ostatniego pół roku (a tego nie znałem) i to w sumie jedyne co jako tako się broni w tym zalewie szajsu i auto-tune.
 
Last edited:
Wymieni mi ktoś członków tego składu?
Kawałki na blachę a wykonawcę znam jednego.. to już nie istnieje ale może dziady cohonesowe mnie oświecą
 
Zajebisty bit Rychu posklejał. Nawinął też nieporównywalnie lepiej niż później mu się udawało
Racja z późniejszymi nagraniami bywało różnie , miał zarówno lepsze jak i gorsze zwroty czy numery ale co by nie mówić Rychu jest jedną z bardziej zasłużonych person naszego rodzimego podwórka a to jest jedna z jego lepszych nawijek pomijając wszelkiego rodzaju sympatie i animozje tu odjebał kawał dobrej roboty :OK:
 
Back
Top