Kącik hip-hopowy. #rapsy

W koszulce witryn typ sobie zdjęcie zrobił?



Jeden z moich ulubionych numerów cypress
Co do koszulki to tak jak napisałeś. Co do numeru Cypress też potwierdzam absolutnie jeden z ich topowych i również moich ulubionych utworów :antonio:
 
Co tam się w końcu wydarzyło?
Z internetu:
Zmarł Radoskór, wł. Radosław Kobuz - polski raper, który zasłynął przede wszystkim z działalności w składach Wzgórze Ya-Pa 3 i V.E.T.O. O śmierci artysty poinformował Hubert Kęska. "Jeden z bohaterów naszej książki i naszego rapu. Człowiek, który z uwagi na barwę głosu, oryginalny styl i umiejętność śpiewu mógłby być do dziś czołową postacią sceny" - napisał. Powody śmierci rapera nie są znane.

To juz z dwa tygodnie temu sie wydarzyło.
 
Z internetu:
Zmarł Radoskór, wł. Radosław Kobuz - polski raper, który zasłynął przede wszystkim z działalności w składach Wzgórze Ya-Pa 3 i V.E.T.O. O śmierci artysty poinformował Hubert Kęska. "Jeden z bohaterów naszej książki i naszego rapu. Człowiek, który z uwagi na barwę głosu, oryginalny styl i umiejętność śpiewu mógłby być do dziś czołową postacią sceny" - napisał. Powody śmierci rapera nie są znane.

To juz z dwa tygodnie temu sie wydarzyło.
Tyle to czytałem na bieżąco, ale nigdzie nie było podanej przyczyny. Myślałem, że coś wiesz więcej.
 
Ostatnio mi się przypomniała ten jegomość:

A ten kawałek to chyba banglał w każdym klubie w Newcastle co impreza:

I gdzieś się rozpłynął gostek.
 
steppin' on these bustas with my blue chuck taylor's

A Kurupt wiadomo - jeden z najlepszych nawijaczy z west coast.
 
Back
Top