Kącik hip-hopowy. #rapsy



Podczas rozmowy Vieno ujawnił, że pod szyldem HBO powstaje film dokumentalny o legendarnej ekipie -"Powstaje teraz dokument o Moleście produkowany przez HBO. Mogę wam już powiedzieć, że to będzie wielki dokument. Prawdopodobnie będziecie się mogli dowiedzieć z każdej perspektywy jak to było. Co mówił Włodek, co mówił Pelson, Wilku i nasi przyjaciele z każdej ze stron. Czekajcie na to, to się dowiecie" - informuje raper.
 
no kurwa na tle reszty polskiej sceny która jest rozpoznawalna dla kogoś kto siedzi w tym mało ma jak najbardziej
wymień jak znasz coś mocniejszego brzmieniowo co u nas wychodzi a nie uprawiasz jakieś pierdolenie jak zwykle, bo jako że polski sprawdzam bardzo mało to może po prostu nie znam
uprawiam pierdolenie ponieważ co ? poniewaz uwazam, ze 90% tego co wychodzi to jakas jebana pedaliada i chujnia i nie gloryfikuje murzynów, którzy notabene też są w większości chujowi, a ich teksty są gorsze niż teksty lecha rocha pawlaka, ale w naszym kraju małolaty myślą, że to szczyt przewózki i czują sie alternatywni i lepsi bo to obczajają ? Jak jestes taki kurwa ekspert to se sam poszukaj czegoś co ci siądzie. Ja coś zlinkuje to zaraz powiesz że sie chuja znam i słucham gówna, bo ci nie siądzie. Paluch podpierdala numery z francji i niemiec, flow na refren czasem 1 do 1 i mam sie tym gównem jarać ?

Jak nie sluchasz polskiej sceny to przy tym zostań lepiej dla wlasnego zdrowia, nadal nie ma tam nic ciekawego a sebki zgrywają kozaków na trackach bo dostali kontrakt ze stepem maja 50k na insta i mysla ze złapali Boga za nogi.
I nie spinaj tak dupska troche dystansu kurwa to tylko muzyka.
:conorsalute:
 
poniewaz uwazam, ze 90% tego co wychodzi to jakas jebana pedaliada i chujnia i nie gloryfikuje murzynów, którzy notabene też są w większości chujowi, a ich teksty są gorsze niż teksty lecha rocha pawlaka, ale w naszym kraju małolaty myślą, że to szczyt przewózki i czują sie alternatywni i lepsi bo to obczajają ?
zacznijmy od tego, że nawet nie sprawdziłeś 50% sceny z USA, którzy mają coś do przekazania tylko sugerujesz się takimi tworami marketingu jak Lil Pump i na tym postawiłeś swoją tezę, że pedaliada i murzyni chujowi. A ty piszesz o jakiś 90%. To chyba 90 z 10% ogóły sceny jaką znasz. Cytując klasyka "bekę mam z ciebie typie". Już nie oskarżam Cie o znajomość angielskiego i sprawdzania tekstów na rapgenius, bo mogę się domyślać jak z tym jest :lol:
Ja coś zlinkuje to zaraz powiesz że sie chuja znam i słucham gówna, bo ci nie siądzie.
Czyli to samo, co Ty praktykujesz ciągle w tym temacie? :rofl:
dostali kontrakt ze stepem maja 50k na insta i mysla ze złapali Boga za nogi.
znowu wykazujesz się zajebistą ignorancją Panie specu od starej szkoły. Wchodząc na kanał stepa zobaczymy tam kasztana Zbuka, jakiś pato-uliczny rap typu Kaczor popalona styki, czy Dym KNF, którego słucha na wibrujących słuchawkach Bastek. Wystarczy sobie sprawdzić inne kanały żeby zobaczyć, że oprócz sebków są tacy raperzy jak Kobik, Joda, Gedz, Sarius, których promuje bardziej, lub mniej Paluch(mogę się z Tobą zgodzić, że robi teraz wszystko na jedno kopyto, a sprawdzam go od 2009 roku. Oprócz tego daje koncerty chujowe od niechcenia). Kizo, Zetha, Reto, których promuje Borixon. Janek z SB. Bonson, Kabe, Major ze Stopro. Gruppo Tredici od Aviego. VNM teraz robi spoko rzeczy, Keke miał dużo fajnego przekazu w pierwszych płytach. Wszystko na przekór Twojemu stanowisku, że podjebane z ameryczki :D Fajnie się punktuje dinozaurów w sumie.
Essa
 
są w PL jacyś inni raperzy którzy robią coś z pierdolnięciem (ala Paluch czasem)? czy już sami rurkowcy/płaczki zostali albo zgredy?
Yyy na zachodzie przecież rządzi wśród młodych też emo rap to samo co i u nas. Więc płaczki nie tylko tutaj. Coraz częściej jest o tym, że dziewczyna nie odbiera lol

no kurwa obczaj tego gościa :lol: Emo stronk

 
Last edited:
Albinos to przepiękny track, chłop może dać troche dobrego materiału
podobno mają robić jakiś projekt razem z Belmondziakiem


ostatnio jakoś mnie naszła ochota żeby polski bardziej posłuchać niż murzynów, ale 99.9% rzeczy które sprawdzałem były chujowe i jest mi smutno
są w PL jacyś inni raperzy którzy robią coś z pierdolnięciem (ala Paluch czasem)? czy już sami rurkowcy/płaczki zostali albo zgredy?



 
to tez emo ?

Kawałek o ćpaniu ale bardzooooo emocjonalny klimat czuć na maksa w tym. Czy Ty myślisz, że emo to tylko pop emo które występowało 15 lat temu i było skokiem na hajs od rodziców dzieci z niską samooceną ? :D Ja tylko mówię, że to jest w kurwe emocjonalne i tyle.
 
zacznijmy od tego, że nawet nie sprawdziłeś 50% sceny z USA, którzy mają coś do przekazania tylko sugerujesz się takimi tworami marketingu jak Lil Pump i na tym postawiłeś swoją tezę, że pedaliada i murzyni chujowi. A ty piszesz o jakiś 90%. To chyba 90 z 10% ogóły sceny jaką znasz. Cytując klasyka "bekę mam z ciebie typie". Już nie oskarżam Cie o znajomość angielskiego i sprawdzania tekstów na rapgenius, bo mogę się domyślać jak z tym jest :lol:
Słucham w większości od małolata TYLKO zagranicznej sceny, polską ogarniałem gdzieś do 16-18 roku życia, wtedy zacząłem rozumieć jak oni pierdolą i z czasem odbijałem na rzecz innych gatunków. Jezyk angielski znam z racji pracy na tyle dobrze, że nie musze zaglądać na rapgenius. Mam wrażenie, że to Ty nic nie sprawdzasz skoro sugerujesz tam górnolotny przekaz.

Czyli to samo, co Ty praktykujesz ciągle w tym temacie? :rofl:
Nie cytuje tu numerów i nie pisze że to chujnia, bo cała muza to kwestia gustu i twojego słuchu. Bardziej się to zdanie odnosiło do tego, że nie ma co się tutaj angażować w edukowanie o tracki bo i tak ostatecznie ktoś Ci napisze że chuj wiesz i nawet tego nie sprawdzi.

znowu wykazujesz się zajebistą ignorancją Panie specu od starej szkoły. Wchodząc na kanał stepa zobaczymy tam kasztana Zbuka, jakiś pato-uliczny rap typu Kaczor popalona styki, czy Dym KNF, którego słucha na wibrujących słuchawkach Bastek. Wystarczy sobie sprawdzić inne kanały żeby zobaczyć, że oprócz sebków są tacy raperzy jak Kobik, Joda, Gedz, Sarius, których promuje bardziej, lub mniej Paluch(mogę się z Tobą zgodzić, że robi teraz wszystko na jedno kopyto, a sprawdzam go od 2009 roku. Oprócz tego daje koncerty chujowe od niechcenia). Kizo, Zetha, Reto, których promuje Borixon. Janek z SB. Bonson, Kabe, Major ze Stopro. Gruppo Tredici od Aviego. VNM teraz robi spoko rzeczy, Keke miał dużo fajnego przekazu w pierwszych płytach. Wszystko na przekór Twojemu stanowisku, że podjebane z ameryczki :D Fajnie się punktuje dinozaurów w sumie.
Essa
To był tylko jeden z przykładów typie XD żeś mnie wypunktował :childcry:

Generalnie lubie się pospierać ale tutaj nie ma za mocno o co :watchingyou:


Macie mordy z polskim pierdolnięciem :waldeklaugh:
 
Yyy na zachodzie przecież rządzi wśród młodych też emo rap to samo co i u nas. Więc płaczki nie tylko tutaj. Coraz częściej jest o tym, że dziewczyna nie odbiera lol

no kurwa obczaj tego gościa :lol: Emo stronk


Tekst tekstem, ale ile można katować w podkładach takie wyeksploatowane numery.... i to smutne wycie ma 300 mln odtworzeń :iamdone:
 
Wylądował cały odsłuch, jest pare sztosów, parę rozczarowań - m.in. z Bonsonem, liczyłem na rozpierdol, a po pierwszym odsłuchu jest najsłabszym numerem z płyty jak dla mnie, ale może to się zmienić po kolejnych odsłuchach
 
Back
Top