Kącik hip-hopowy. #rapsy

Albinos to przepiękny track, chłop może dać troche dobrego materiału
podobno mają robić jakiś projekt razem z Belmondziakiem


ostatnio jakoś mnie naszła ochota żeby polski bardziej posłuchać niż murzynów, ale 99.9% rzeczy które sprawdzałem były chujowe i jest mi smutno
są w PL jacyś inni raperzy którzy robią coś z pierdolnięciem (ala Paluch czasem)? czy już sami rurkowcy/płaczki zostali albo zgredy?
 
Kurwa, postawilem krzyzyk na tych nowych rapsach juz dawno ale jednak trafiaja sie perelki oczywiscie wiadomo, ze IMHO
:heart:
 
Siemano, dzień dobry, wieczór i cześć. Mam w dupie taqo i innych dałnow też . Bóg uformował rap we dni sześć jeśli nie wierzysz to posłuchaj. Sam na sam z płytami, nikt mi nie da tego, co to właśnie da mi. Pierdolone balasy. Cioty jebane wydziarane lil łejny.
 
Albinos to przepiękny track, chłop może dać troche dobrego materiału
podobno mają robić jakiś projekt razem z Belmondziakiem


ostatnio jakoś mnie naszła ochota żeby polski bardziej posłuchać niż murzynów, ale 99.9% rzeczy które sprawdzałem były chujowe i jest mi smutno
są w PL jacyś inni raperzy którzy robią coś z pierdolnięciem (ala Paluch czasem)? czy już sami rurkowcy/płaczki zostali albo zgredy?

Jak Paluch ma dla ciebie pierdolnięcie mordo to polski rap powinien ci siedzieć całkiem mocno :roberteyeblinking:
 
Jak Paluch ma dla ciebie pierdolnięcie mordo to polski rap powinien ci siedzieć całkiem mocno :roberteyeblinking:
no kurwa na tle reszty polskiej sceny która jest rozpoznawalna dla kogoś kto siedzi w tym mało ma jak najbardziej
wymień jak znasz coś mocniejszego brzmieniowo co u nas wychodzi a nie uprawiasz jakieś pierdolenie jak zwykle, bo jako że polski sprawdzam bardzo mało to może po prostu nie znam
 
Last edited:
no kurwa na tle reszty polskiej sceny która jest rozpoznawalna dla kogoś kto siedzi w tym mało ma jak najbardziej
wymień jak znasz coś mocniejszego brzmieniowo co u nas wychodzi a nie uprawiasz jakieś pierdolenie jak zwykle, bo jako że polski sprawdzam bardzo mało to może po prostu nie znam
Born Juices :burnit:
 
Back
Top