Kącik hip-hopowy. #rapsy

Odpaliłem sobie na Spotify Piha Kwiaty Zła ale to jest dobre wgl się nie starzeje i pomyśleć że ten materiał na już 11 lat
 
strasznie mi się wkręciło Culture Migosów, szkoda że 2 część to totalny chłam
super wykreowane brzmieniową są te traczki + w wielu numerach padają naprawde fajnie poskładane wersy

 
dobra akcja wgl z 21 Savage :lol:
wczoraj zawinęła go służba imigracyjna, chłop się kreował na ATL nativa który walczył tam od dziecka na ulicy a się okazało że jest z Londynu i przyjechał do USA w wieku 13 lat po czym po roku wygasła mu wiza i tam został
teraz się nagle obudzili i grozi mu deportacja
czekam na grimowy album od niego :lol:
 
dobra akcja wgl z 21 Savage :lol:
wczoraj zawinęła go służba imigracyjna, chłop się kreował na ATL nativa który walczył tam od dziecka na ulicy a się okazało że jest z Londynu i przyjechał do USA w wieku 13 lat po czym po roku wygasła mu wiza i tam został
teraz się nagle obudzili i grozi mu deportacja
czekam na grimowy album od niego :lol:

CZARNUCHU OSTATNIO AKTYWNOŚCIĄ ZABIJASZ TE WSZYSTKIE ALBUMY :crazy:
 


Rzadko oglądam klipy z reakcjami, ale to jak ten murzyn zareagował na widok lasek w klipie mnie rozbawiło :crazy: I praktycznie za każdym razem gdy po dłuższej niż 5 sekund przerwie pojawiają się kobiety, zaczyna mieć ultrazaciesz :D

Ogólnie ten kawałek Malika to "sztos" i żaden jego "utwór" do tej pory mi nie siadł tak dobrze jak ten.
 
Malik się skończył na "Do rana"
potem zaczął dawać jedymie głupie i ordynarne teksty pod gimnazja (i w dodatku w kółko te same) bo się sprzedają
szkoda tylko że Sentino jest taki głupi i na swojej piersi wypromował taki chłam a sam będąc 20 klas lepszym muzykiem musiał wypierdalać
 
Back
Top