Kącik hip-hopowy. #rapsy



f84a8b1d2bbf3be0.gif

Chico :mamed:
 
Dlatego pisałem, że nieoficjalka, ale takie słuchy już chodziły od jakiegoś czasu a do samego Gejziego odnosił się Quebo w wywiadzie chyba u Winiego.
zresztą oni nagrywają z każdym kto zapłaci tak jak było mówione
wystarczy że ktoś wyłoży ze 20k$ i jest ficik, a quebo po wyruchaniu gimnazjów razem z taco biedny nie jest więc może wyłożyć
jedyny ewentualnie szokujący feat to adele
 
zresztą oni nagrywają z każdym kto zapłaci tak jak było mówione
wystarczy że ktoś wyłoży ze 20k$ i jest ficik, a quebo po wyruchaniu gimnazjów razem z taco biedny nie jest więc może wyłożyć
jedyny ewentualnie szokujący feat to adele
Tak slabo sie cenia? tylko 20k?

 
Nieoficjalne featuringi na następną płytę Quebonafide:

VtbKTgF.png


:o o::o o::o o:

Jeżeli dojdzie to do skutku to:applause::applause::applause:.

P.S. Ciekawe jak się podoba G-eazyemu i MGK pomysł wystąpienia na tej samej płycie :crazy:

Szczerze mowiac to nie ma sie czym jarać, G-Eazy nagrywa z każdym DOSŁOWNIE wystarczy zapłacić w sumie dobry ruch bo dupy będą sprawdzać bo przecież UUUUUuuuu ITS DŻAST MI MAJSELF AND AJ
Sfera jest straszny, Kukon (XDDDDDDDD) nie bede komentował.
Props jedynie za Adele bo to naprawde dobra wokalistka, MGK widze po tym beefie z eminemem to już nawet sie polakom dogrywa :lesnarhappy:

Nie chce wyjść na hejtera, bo nawet troche szanuje, ale jebać.
ALE Propsy quebonafide jesteś superkozak najlepszy i najpiękniejszy w rapie licze na kolejne projekty z raperem taconafide i licze ze dalej bedziesz wyznaczał TopTrendy.
 
Faktycznie po beefie w którym rozpierdolił legendę musi się łapać takich desperackich chwytów :crazy:
Nie no nie musi bo kto to jest dla nich quebo? :crazy:
ale ciezko nazwac to rozpierdoleniem jesli spadla mu sprzedaz, a publika wybuczala go na kilku koncertach. No, ale kazdy teraz definiuje zwyciestwo inaczej,teraz wszystko jest inne :cry:
Fajnie miec takie ksywy na plycie, ale jesli naprawde chcial wydac i zaskoczyc to stac go na wiecej. Sam KRS-One na feacie w jego jednym kawalku zjada tych wszystkich gosci. Jakby dorwal na feat takiego scholboya, killer mike'a albo badassa to bylby rozkurw :cool:
 
ale ciezko nazwac to rozpierdoleniem jesli spadla mu sprzedaz, a publika wybuczala go na kilku koncertach. No, ale kazdy teraz definiuje zwyciestwo inaczej,teraz wszystko jest inne :cry:

Wybuczeli go bo to gimbofani Eminema.. Trzeba być poważnie psychofanem Marshalla, żeby po przesłuchaniu obydwu dissów uważać, że wygrał Eminem.
 
zalezy czy sie slucha bitu czy bitu i tekstu :confused:
ja tam sie nie znam, ale po tym co piszesz wyglada na to ze 95% murzynskiej sceny oraz wieksza czesc sluchaczy w stanach to gimbusy i psychofani marshalla :fjedzia:
 
zalezy czy sie slucha bitu czy bitu i tekstu :confused:
ja tam sie nie znam, ale po tym co piszesz wyglada na to ze 95% murzynskiej sceny oraz wieksza czesc sluchaczy w stanach to gimbusy i psychofani marshalla :fjedzia:

Każdy wchodzi w dupę Eminemowi, to nie moja wina :fjedzia:

Zarówno bitowo, tekstowo, brzmnieniowo i stylowo wygrywa MGK. Zastrzegam, że nie jestem fanem ani jednego ani drugiego, a kilka kawałków MGK to prawie nie był hip-hop (pozdrawiam Piha)
 
Nieoficjalne featuringi na następną płytę Quebonafide:

VtbKTgF.png


:o o::o o::o o:

Jeżeli dojdzie to do skutku to:applause::applause::applause:.

P.S. Ciekawe jak się podoba G-eazyemu i MGK pomysł wystąpienia na tej samej płycie :crazy:
Que nie miał trudnego zadania. Wszystkie gwiazdy z featów wydaje Universal. Po komercyjnym sukcesie Taconafide UMG poczuło, że będzie z tego piniondz i załatwili.
 
Back
Top