Kącik hip-hopowy. #rapsy

kurwa, to tez wymiata! Piorun, w Tobie nadzieja!!1!!! #sztywniutko
rowniez jest ten jeden zajebisty "wstrzyk"(motyw przewodni), ciut inny niz przy "Od braci dla braci" 0:38
 
kurwa, to tez wymiata! Piorun, w Tobie nadzieja!!1!!! #sztywniutko
rowniez jest ten jeden zajebisty "wstrzyk"(motyw przewodni), ciut inny niz przy "Od braci dla braci" 0:38

wszystkie bity i teksty dla "Pioruna" robili chłopaki z PRO8L3Mu więc co się dziwić że jako tako coś to prezentuje
chociaż ten typ nawija niesamowicie marnie i bez charyzmy, mogli dać tę rolę po prostu Oskarowi + zapłacić im za całe OST do filmu i by było dużo lepiej
 
wszystkie bity i teksty dla "Pioruna" robili chłopaki z PRO8L3Mu więc co się dziwić że jako tako coś to prezentuje
chociaż ten typ nawija niesamowicie marnie i bez charyzmy, mogli dać tę rolę po prostu Oskarowi + zapłacić im za całe OST do filmu i by było dużo lepiej
ja wiem, jako, ze te dwa kawalki doslownie wbily mi sie w banie i chodza za mna od kilku dni to sie doinformowalem, kto jest ich, prawdziwym sprawca. Gosciu na wokalu, pan rezyser, wg mnie radzi sobie calkiem spoko. Nie sa to kawalki gdzie trzeba popisywac sie jakas szczegolna wirtuozeria jesli chodzi o nawijanie takze pasuje mi tutaj tak jak jest. caly czas sztywniutko!1!1!!
 
Dixon dissuje Bedoesa

Bedoes i Białas odpowiadają.


Kurwa najpierw diss z TPS'em, a teraz to. Nie pozostaje nic innego jak stanąć po stronie SB. Dodałbym jeszcze jaką kurwa niechęcią i obrzydzeniem darzę wszystkich prawilniaków sam wychowując się na blokach, no ale chyba Białas już to zrobił nie raz :)

 
Jakiś latino daj :lol:
Tego np. codziennie slucham odkąd wrzuciłeś :)

Oni też są latino :)


ciężko sobie coś konkretnego przypomnieć ale jak na coś trafię to zaraz podrzucę :fingers:
Kapitalna nuta :antonio:
Jak nie masz to łap cały album w jakości 320 kbps:
i album z 1996 r w jakości 256 kbps:

O dzięki, właśnie się przymierzałem do szukania.
 
to mu kly wypierdol. Po prostu troluję
po kiego chuja ingerujecie w tresc postow? Jak nie pasuje to usunac caly a nie zmieniacie jego tresc. Bylo na koncu "proste" a nie "po prostu troluje"
 
po kiego chuja ingerujecie w tresc postow? Jak nie pasuje to usunac caly a nie zmieniacie jego tresc. Bylo na koncu "proste" a nie "po prostu troluje"

Hej to jakiś babol na forum, ktoś z adminów ustawił taką podmianę fraz automatycznie. Nie wiem po co ale już to usunałem. Kiedyś coś chyba testowaliśmy takiego.
 
Wrzucał tu ktoś a nie chce mieć się przekopywać numer jakiegoś traprapera z refrenem Szpaka bodaj. Refren jest schizolski przypomina trochę klimat pierwszego kalibra.
@Shoocker chyba Ty jesteś na bieżąco?
 
Dziś w Amsterdamie spotkałem Quebonafide
na czerwonej dzielnicy :lol:
Okazuje się, że to taki sam człowiek jak i my, mimo popularności. :crazy:Nie słucham jego muzyki, ale okazało się, że wczoraj koncertował w Amsterdamie. Gadał przez tel, więc się nie pucowałem, ale słychać było ten jego specyficzny głos. Stylówa i tatuaże też wyróżniają go z tłumu.
 
Dziś w Amsterdamie spotkałem Quebonafide
na czerwonej dzielnicy :lol:
Okazuje się, że to taki sam człowiek jak i my, mimo popularności. :crazy:Nie słucham jego muzyki, ale okazało się, że wczoraj koncertował w Amsterdamie. Gadał przez tel, więc się nie pucowałem, ale słychać było ten jego specyficzny głos. Stylówa i tatuaże też wyróżniają go z tłumu.
nawet piony nie zbiłeś? Słabo :D
Ja jak w Anglii spotkałem aktora z Gry o Tron na zakupach w markecie to podbiłem :D
 
Dziś w Amsterdamie spotkałem Quebonafide
na czerwonej dzielnicy :lol:
Okazuje się, że to taki sam człowiek jak i my, mimo popularności. :crazy:Nie słucham jego muzyki, ale okazało się, że wczoraj koncertował w Amsterdamie. Gadał przez tel, więc się nie pucowałem, ale słychać było ten jego specyficzny głos. Stylówa i tatuaże też wyróżniają go z tłumu.

Que sprawia wrażenie gościa, któremu odjebało od fejmu, a w rzeczywistości to jeden z nielicznych raperów i naszych "gwiazd", które nie srają wyżej niż mają dupę, a wcale Quebonafide się nie wozi jaki to on jest prawilny i lojalny wobec swoich "ziomali" jak to robi 90% sceny rapowej. Kuba to naprawdę równy gościu, co każdy kogo znam z osób które miały okazję z nim obcować to potwierdza.
 
Back
Top