Kącik hip-hopowy. #rapsy

o chuj chodzi z tym bagażnikiem?
@Instinct

Dixony37 się spięli do niego kiedyś o co dokładnie nie pamiętam, ale chyba im jakoś ostrzej odpowiedział. Czekali na niego po koncercie, żeby go najebać i musiał wyjechać w bagażniku, bo to była jedyna opcja, żeby go nie zauważyli.

Bedoes powiedział, że każdy raper który nie jest w SB lub nie jest zaprzyjaźniony z nimi, prawdopodobnie w tej chwili gdy on to mówi to ten raper ssie czyjegoś kutasa, za co chłopacy z Dixon37 chcieli mu swoje pały do ssania. Natomiast jako, że Bedoes nie zwykł ssać czterech pał jednocześnie, to spierdolił w bagażniku.

Piątkowy SB FFestival odbił się szerokim echem na rapowej scenie, niestety nie tylko ze względów czysto muzycznych. Burzę wywołała rzucona do publiczności wypowiedź Bedoesa: – Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę.

Borys delikatnie mówiąc przeszarżował, stąd nietrudno się dziwić, że doczekał się odpowiedzi. Słowa reprezentanta SB Maffiji skomentowali m.in. Rest i Kafar z Dixon37. – A tak drodzy koledzy raperzy prawdopodobnie odpłaca wam za tolerancję, przymykanie oka i przemilczenie kilku spraw ta k***a – napisał na swoim fanpage’u Kafar. – Zobaczymy, kto komu będzie prawdopodobnie ssał pale – czytamy na profilu Resta.
 
Bedoes powiedział, że każdy raper który nie jest w SB lub nie jest zaprzyjaźniony z nimi, prawdopodobnie w tej chwili gdy on to mówi to ten raper ssie czyjegoś kutasa, za co chłopacy z Dixon37 chcieli mu swoje pały do ssania. Natomiast jako, że Bedoes nie zwykł ssać czterech pał jednocześnie, to spierdolił w bagażniku.
To było już potem chyba. Oni wcześniej po niego przyjechali jeśli dobrze pamiętam. Nie śledze polskiego rapu, aż tak, ale coś kojarzę, ze tak było
 
To było już potem chyba. Oni wcześniej po niego przyjechali jeśli dobrze pamiętam. Nie śledze polskiego rapu, aż tak, ale coś kojarzę, ze tak było

Już sam nie wiem. Możliwe, że masz rację. Tak jak teraz wróciłem do tematu to przychylam się ku Twojej wersji.
Przepraszam za wprowadzanie w błąd.
 
nie chce nikogo obrażać, ale kurwa ile Wy macie lat, że śledzicie tych polskich rapowych debili, jaracie sie ich kawałkami i dyskutujecie co tam w ich życiach ? Przecież jedyne co oni mają do powiedzenia to że było im źle, a teraz jest dobrze bo mają na ćpanie, wódke, a w klubach wszyscy ich znają i lecą na nich panienki kogo to kurwa obchodzi że gość ma teraz na wynajem i kupił czapke gucci ?
Jak słysze takiego blache, żabsona czy innego szpaka to ja już bym wolał, żeby Kaczyński nagrywał rap bo czułbym mniejsze zażenowanie podczas "sprawdzania".

Kurwa a najgorsze jest to, że 3/4 małolatów szanuje w chuj i bierze przykład z takich ułomów, mówiąc "ALE ON SIE ZAROBIŁ I WYBIŁ RISPEKT DLA NIEGO JEBAĆ CIE, TERAZ RUCHA PEWNIE DUPKI."
Ostatnio obczajałem profil na fb "Hype". Typ mało se nie zwali jak 69 wyda 100 tys na pasek do spodni, a quebo wrzuci nowe foto, a to podobno dorosły człowiek.
O CHUJ CHODZI ???
 
nie chce nikogo obrażać, ale kurwa ile Wy macie lat, że śledzicie tych polskich rapowych debili, jaracie sie ich kawałkami i dyskutujecie co tam w ich życiach ? Przecież jedyne co oni mają do powiedzenia to że było im źle, a teraz jest dobrze bo mają na ćpanie, wódke, a w klubach wszyscy ich znają i lecą na nich panienki kogo to kurwa obchodzi że gość ma teraz na wynajem i kupił czapke gucci ?
Jak słysze takiego blache, żabsona czy innego szpaka to ja już bym wolał, żeby Kaczyński nagrywał rap bo czułbym mniejsze zażenowanie podczas "sprawdzania".

Kurwa a najgorsze jest to, że 3/4 małolatów szanuje w chuj i bierze przykład z takich ułomów, mówiąc "ALE ON SIE ZAROBIŁ I WYBIŁ RISPEKT DLA NIEGO JEBAĆ CIE, TERAZ RUCHA PEWNIE DUPKI."
Ostatnio obczajałem profil na fb "Hype". Typ mało se nie zwali jak 69 wyda 100 tys na pasek do spodni, a quebo wrzuci nowe foto, a to podobno dorosły człowiek.
O CHUJ CHODZI ???
No ale kto sie wczuwa i dyskutuje? Przesluchalem kawałek, bo liczyłem na coś ciekawego. Pierdolił coś o wywozeniu go w bagażniku. Sytuacje kojarzyłem, bo kiedyś o tym wspominał ktoś na fb. Nie śledzę polskiego rapu, a tym bardziej życia polskich raperów. Zagranicznych zbytnio też nie. Poprostu @HubiSSJ3 sie spytał to my odpowiedziałem. Do takich informacji nie musisz znac na wylot życia jakiegoś grajka. To tak jakby ktoś się spytał Ciebie "McGregor został poddany w 3 czy 4 rundzie przez Khabiba?". Nie trzeba śledzić całego ich życia, żeby to wiedzieć, bo to publiczna informacja, która przewija się w wielu miejscach.

Zresztą na tej zasadzie mógłbym napisać "na chuj Ty śledzisz mma, ogladasz walki i czytasz artykłu czy nowe posty w tych tematach? Pojebało Cie? Ile Ty masz lat, że takie rzeczy Cie interesują?"
 
Back
Top