Kącik hip-hopowy. #rapsy


jak ty możesz takiego gówna słuchać bez zażenowania się czasem zastanawiam :lol:
czasem dobre rzeczy dajesz ale częściej takie do których bym się wstydził przyznać że wgl odpaliłem i żeby nie było to pare numerów żabsona lubie (z 5) ale ten cały materiał to jebane gówno a to jakim ten gość jest psem i dzbanem w życiu i co pierdoli za kocopoły to wgl szczyt





 
no i bonus track z polski do playlisty dnia bo nie moge już edytować
dla mnie PRO8L3M ostatnimi czasy zniżka formy jeżeli chodzi o projekty w całości i te ich rzeczy po Art Brut mi nie siadają tak dobrze, ale ten numer to mistrzostwo, szczególnie bit

mam nadzieje że Steez wrzuci ten instrumental na sc niedługo bo bym chętnie to odkręcił tak żeby okna wypadły
 
no i bonus track z polski do playlisty dnia bo nie moge już edytować
dla mnie PRO8L3M ostatnimi czasy zniżka formy jeżeli chodzi o projekty w całości i te ich rzeczy po Art Brut mi nie siadają tak dobrze, ale ten numer to mistrzostwo, szczególnie bit

mam nadzieje że Steez wrzuci ten instrumental na sc niedługo bo bym chętnie to odkręcił tak żeby okna wypadły

Art Brut to pierdole arcydzieło, pierwszy legal też całkiem dobry ale ten ground zero moim zdaniem dużo słabszy, a liczyłem na dobry projekt.
 
jak ty możesz takiego gówna słuchać bez zażenowania się czasem zastanawiam :lol:
czasem dobre rzeczy dajesz ale częściej takie do których bym się wstydził przyznać że wgl odpaliłem i żeby nie było to pare numerów żabsona lubie (z 5) ale ten cały materiał to jebane gówno a to jakim ten gość jest psem i dzbanem w życiu i co pierdoli za kocopoły to wgl szczyt







Wiedziałem ze jak to wrzucę to napiszesz coś, ale dochodząc do meritum lubię czasem posłuchać tego typu kawałków, ostatnimi czasy jestem już zmęczony Ameryka i bangerami, ciągle jak słucham jakiegoś kawałka to wydaje mi się ze gdzieś już go słyszałem. Kawałki jak ten czy INTERNET.WAV oczywiście ze słucham i traktuje je z przymrożeniem oka :P

 
Wiley poraz kolejny zapowiada materiał zmieniając tytuł i powiększając liczbe numerów
najpierw było 8, potem 12, teraz 21 i powrót do tytułu Godfather
finalnie i tak pewnie nie wyjdzie, chociaż art fajny
 
Back
Top