Kącik hip-hopowy. #rapsy

Pany, ostatnio jak :fly:to mam ochotę na takie, nie wiem jak to nazwać - wolniejsze rapsy? (w spoilerze daję przykłady). Znacie jakieś, koniecznie po angielsku (ewentualnie szczypta hiszpańskiego jak np u Cypress Hill).


 
@Instinct wiesz moze kiedy wyjdzie ten kawalek skepty z playboy cartim bo za bardzo nie sledze
carti jest najgorszym łakiem w stanach, nie obchodzi mnie, nie śledze go więc nie wiem
mam nadzieje że skepta się odetnie w końcu od tego gówna i wróci w końcu na właściwe tory, chociaż nie zapowiada się raczej na to



 
Last edited:
carti jest najgorszym łakiem w stanach, nie obchodzi mnie, nie śledze go więc nie wiem
mam nadzieje że skepta się odetnie w końcu od tego gówna i wróci w końcu na właściwe tory, chociaż nie zapowiada się raczej na to




nie wiem dlaczego zawsze tak agresywnie odpowiadasz jak się ciebie o coś zapytam ale mniejsza o to, dla mnie karti może wybitny nie jest ale numery typu magnolia,rip czy new choppa akurat mi się podobają, zresztą ja nie słucham rapu dla treści bo nie znam aż tak dobrze angielskiego i slangow czy jakiś zwrotów czarnuchów, coś tam wyłapuje ale nie wszystko. Najważniejsze że czuje w danym numerze Vibe i tylko to sie liczy.
 
Back
Top