Kącik hip-hopowy. #rapsy

co do tej płyty która ma być trzecim i ostatnim krążkiem sygnowanym ksywką Dre o której pisałem na poprzedniej stronie (czy tam którejś wcześniej) to na forum KTT jest bardzo fajny temat założony przy premierze "Compton"
http://www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=3765537.0
sporo fajnych leaków, materiałów, wywiadów z producentami
coś się dzieje, ta płyta powstaje.


 
nowy hymn Cohones? o ile takowy istnieje :D
a teraz coś poważniejszego













Prins vs Popek na narodowym w obronie honoru Pomidora? :D



"Tylko i wyłącznie rap co sieka tak jak koka"
 
82ce64d01f5c.jpg


35d1086a151f7c19gen.jpg


25psi85.jpg

ser9u8.jpg
 
nowy hymn Cohones? o ile takowy istnieje :D
a teraz coś poważniejszego













Prins vs Popek na narodowym w obronie honoru Pomidora? :D



"Tylko i wyłącznie rap co sieka tak jak koka"

Nie wrzucaj takich rzeczy proszę
 
to nie czytaj moich postów @Over , może mam Ci zbuka albo kałena wrzucić? czy może sb mafije ?
@Instinct jak dla Ciebie 50 z infolinii są dupeczkami , to ja już wolę nie wnikać w Twoje gusta ;)
 
to nie czytaj moich postów @Over , może mam Ci zbuka albo kałena wrzucić? czy może sb mafije ?
@Instinct jak dla Ciebie 50 z infolinii są dupeczkami , to ja już wolę nie wnikać w Twoje gusta ;)
Wchodząc w ten temat sprawdzam stronę od góry do dołu, więc chcąc nie chcąc widzę Twoje posty. Nie słucham dużo polskiego rapu, ale SB > tps, nizioły i inne bonusy.

 
a Rogale?


się wychowałeś na techno to i stawiasz Sb mafije nad ulicznymi raperami, proste :)
@Over

nawet przy murzynach schodzisz na psy, chcesz posłuchac prawdziwego murzyńskiego rapu ?



masz całą płytę
 
@Siedem wychowałem się miedzy innymi na Peji, 52 Dębiec czy Paktofonice. Z polskiego rapu nie znam może paru nowych raperów, tak to znam każdego. Ulicznego rapu słuchałem jak miałem 15 lat, ale z tego wyrosłem. Techno nigdy nie sprawdzałem. Ze stanów całą klasykę znałem juz za dzieciaka, od jednego do drugiego wybrzeża, razem z south side wiec mi nie pierdol.
 
@Over po tym jaką muzykę teraz preferujesz bardzo dobrze widać na czym się wychowałeś, ktoś wychowany na Ryśku albo na 52 nie stawiałby łaków nad czołówką Polskiej sceny Rapowej :) wyrosłeś powiadasz, ja będę miał 40 lat i nadal będę słuchał tego czego słucham, muzyki słuchasz przez całe życie, czy tylko do momentu w którym Twoje otoczenie nie zacznie na Ciebie krzywo patrzeć po odpaleniu kawałka Bonusa nigdy mało?
 
@Over to po chuj szczypałeś? kończe , ale tę bezsensowną dyskusję :)
rozumiem że twój horyzont się kończy na jakiś tpsach albo niziołach ale to co ty pierdolisz to jest jakaś żenada
oni są po prostu kurwa marniakami, uliczny rap jest dobry ale na pewno nie w polsce robiony przez jakiś sebixów
takie teksty jak piszą ci goście to byle gimnazjalista w 5 minut sklei, ani tam nie ma kurwa techniki, ani dobrych bitów, ani stylu, ani niczego
nie rozumiem co za zjeby tego wgl słuchają
 
@Over po tym jaką muzykę teraz preferujesz bardzo dobrze widać na czym się wychowałeś, ktoś wychowany na Ryśku albo na 52 nie stawiałby łaków nad czołówką Polskiej sceny Rapowej :) wyrosłeś powiadasz, ja będę miał 40 lat i nadal będę słuchał tego czego słucham, muzyki słuchasz przez całe życie, czy tylko do momentu w którym Twoje otoczenie nie zacznie na Ciebie krzywo patrzeć po odpaleniu kawałka Bonusa nigdy mało?
Nie miałem jak odpisać, bo w robocie byłem, wiec na szybkości napisałem poprzedni komentarz. Wychowałem się na między innymi na Peji, tylko człowiek z czasem poszerza horyzonty i przestaje katować w kółko to samo. Uliczny rap w Polsce leży i kwiczy. Nawijają te same banalne hasła od wielu lat, każda normalna osoba z czasem zwyczajnie jest tym znudzona. Do tego pierdolą o zasadach w kółko i w kółko, a chuja ich przestrzegają. Jak chcesz zobaczyć czym jest uliczny rap na poziomie to odpal sobie np. Kaarisa, Gradura czy Lacrima. U nich to brzmi, mają dojebane teksty, bity, nie płaczą jak jest ciężko i źle, tylko balują, ruchają najlepsze panienki i srają hajsem. Tym się to różni od polskiego ulicznego rapu. Jak utkwiłeś w miejscu i nie próbujesz sprawdzać niczego innego, bo nazywasz to gównem czy techno, to już Twoja sprawa. W ogóle jak można mówić, że jakieś tpsy czy nizioły to czołówka polskiej sceny :DC: Co do SB to sprawdzam od nich tylko Białasa, który pod każdym możliwym względem zjada tych Twoich śmiesznych uliczników.
 


klasyka, dzieciaczki! Ładnie się tu bawicie w tym temacie, ale już wypierdalać ! #teamDiaz
 
Back
Top