Kącik hip-hopowy. #rapsy

co ty pierdolisz to szok xddddd
co z tego że nie istnieje, to że nie istnieje to nie znaczy że przegrał beef (bo wygrał) tylko odpuścił sobie gimbogranie bo tylko na tym można robić hajs w pl
rozjebany przez solara xddddddddd
deys przegrał? chyba kurwa śnisz (mimo że go jebać bo jego ostatnich rzeczy się słuchać nie da)
Wiadomo, że nie przyznasz, że przejebali, bo w końcu pojechali po twoim idolu. Przez brak sympatii do nich nie jesteś obiektywny i tyle.
 
Wiadomo, że nie przyznasz, że przejebali, bo w końcu pojechali po twoim idolu. Przez brak sympatii do nich nie jesteś obiektywny i tyle.

ja tam się nie jaram laikiem z 4 numery lubie ale tego solara to przecież wpierdolił letko jednym dissem
 
wyjebane mam na to może nawet w sukience biegać i tak jest najlepszym raperem w polsce który ma 3 klasyki na koncie które się łapią do top10 płyt w historii tego gatunku w pl


zgadza sie, co nie zmienia faktu ze jest plackiem ;d tak samo Włodi

 


Scott wraca do gry, chodzą słuchy że Dre zebrał ekipe i robią ostatnie podejście pod Detox (albo co innego co ma być jego ostatnim albumem)
 


Scott wraca do gry, chodzą słuchy że Dre zebrał ekipe i robią ostatnie podejście pod Detox (albo co innego co ma być jego ostatnim albumem)


ten caly detox to cos mi sie wydaje ze fail moze wyjsc czy to nie mozliwe? chociaz za duzo madrych glow przy nim by pracowalo to raczej kaszanka by nie wyszla byc moze liryczna ;>
 
ten caly detox to cos mi sie wydaje ze fail moze wyjsc czy to nie mozliwe? chociaz za duzo madrych glow przy nim by pracowalo to raczej kaszanka by nie wyszla byc moze liryczna ;>
to wszystko zależy od tego w jaką strone by chcieli pójść bo jak w

to niech sobie darują, ale jeżeli w


5:15 tu



to by zamknęli gre do 2050 roku
 
to wszystko zależy od tego w jaką strone by chcieli pójść bo jak w

to niech sobie darują, ale jeżeli w


5:15 tu



to by zamknęli gre do 2050 roku

mi sie zdaje ze pojda w stronie need a doctor jednak ;P moze z 1 banger jakis na tej plycie bedize.
 
@Over ale mi ten numer siedzi na uszach az mi sie miod zaczal robic, balagane&belmondo mordziaty! :>
Ja go od dnia premiery płyty katuje, zajebiste :D A Włodiego też nie lubie. Wkurwia mnie pseudointeligent, może i legenda, ale nie siadał mi nigdy jego rap. Co do nawijania o jaraniu to mi wszystko jedno, chociaż sam nie palę :D
 
Back
Top