Joe Rogan i Fighter and The Kid


@dizel77 @vast @Dzihados @defthomas @baju @Jakub Bijan

PointlessResponsibleAmericancrayfish-size_restricted.gif
 
Rogan nie był w stanie zrozumieć zasad tego turnieju drużynowego Sakuraby w BJJ. Nosz kurwa lol, nie wiem czy to od jarania, czy po prostu ma tak od urodzenia.
 
Rogan nie był w stanie zrozumieć zasad tego turnieju drużynowego Sakuraby w BJJ. Nosz kurwa lol, nie wiem czy to od jarania, czy po prostu ma tak od urodzenia.
To sobie wyobraź rozmowę z Muskiem o inżynierii i prototypach :D
 
Zawsze myślałem, że Musk to trochę po części taki charyzmatyczny celebryta. Myliłem się :lol: To nerd na maksa i chyba z lekkim zespołem Aspergera. Inteligentny w chuj ale mam obawy, że on się w biznesie dobrze nie odnajduje bo to przede wszystkim inżynier a ciągle słyszę, że ma coraz większe problemy finansowe.
 
  • Like
Reactions: JB_
Zawsze myślałem, że Musk to trochę po części taki charyzmatyczny celebryta. Myliłem się :lol: To nerd na maksa i chyba z lekkim zespołem Aspergera. Inteligentny w chuj ale mam obawy, że on się w biznesie dobrze nie odnajduje bo to przede wszystkim inżynier a ciągle słyszę, że ma coraz większe problemy finansowe.
Widać po sposobie zachowania i wysławiania się, że nie jest zwykłym człowiekiem (o ile nim w ogóle jest :joer:). Tak to już bywa z ludźmi którzy są w czymś wybitni.

Problemy finansowe mogą się brać z tego, że jego firmy nie skąpią nakładów finansowych na nowe projekty, nie działają jak typowe korpo dla którego liczy się tylko zysk.
 
Back
Top