Joe Rogan i Fighter and The Kid

Zajebisty podcast z kowbojem. Polecam każdemu obejrzeć przy piwku, szczególnie początek ciekawy
 


JKRXyPw.png
:antonio:
 
Cowboy jedzie po Winkeljohnie. Dla mnie ten typ zawsze był bumem, a jego trenerski poziom strikingu to żenada, co widać jak na dłoni np. po chujowej technice Holm, każdy cios telegrafowany. jebać frajera, a sam gym to już zszedł chyba na psy kompletnie, skoro nawet Tybur pierdoli obozy u nich. I dobrze.
 
Cowboy jedzie po Winkeljohnie. Dla mnie ten typ zawsze był bumem, a jego trenerski poziom strikingu to żenada, co widać jak na dłoni np. po chujowej technice Holm, każdy cios telegrafowany. jebać frajera, a sam gym to już zszedł chyba na psy kompletnie, skoro nawet Tybur pierdoli obozy u nich. I dobrze.
ja pierdole jaki hejter :lol:
 
Cowboy jedzie po Winkeljohnie. Dla mnie ten typ zawsze był bumem, a jego trenerski poziom strikingu to żenada, co widać jak na dłoni np. po chujowej technice Holm, każdy cios telegrafowany. jebać frajera, a sam gym to już zszedł chyba na psy kompletnie, skoro nawet Tybur pierdoli obozy u nich. I dobrze.
Ich passa mówi sama za siebie, w pewnym momencie przegrywali wszystko z góry do dołu. W dodatku ich jedyna nadzieja Jones wpadł na dopingu.
 
Skasowali wczorajszy epizod i dali chyba okrojona wersję przed chwilą. Ktoś wie co tam było? Nie zdążyłem przesłuchać całego bo robiłem transkrypcję do newsa ;/

edit:

One of the best, honest podcasts by true warrior and it's getting taken down by some SJW's at YouTube because they talked about meaning of F word or what's the cause ? I think Joe should switch soon to other platform, just take his business elsewhere and make them beg for it. People now can't watch one of the most interesting and scary stories, and look at Cowboy talking about near death experience. That was powerful moment captured on video, as truthful as it gets, and it's taken down fully.
 
Skasowali wczorajszy epizod i dali chyba okrojona wersję przed chwilą. Ktoś wie co tam było? Nie zdążyłem przesłuchać całego bo robiłem transkrypcję do newsa ;/
Spalili się i gadali o tym jak to nie można dziś mówić faggot, mimo że mówi się w kontekście bitch a nie faggot, bo zaraz się jakiś lewak obrazi. No i jak tak tłumaczyli dlaczego nikt nie powinien się obrażać za przyjacielskie faggot, to słowa faggot użyli z 2000 razy i mimo że dla mnie OK, to przeszło mi przez myśl, że UFC się może do Donalda dojebać. I pewnie się dojebało :D
 
Spalili się i gadali o tym jak to nie można dziś mówić faggot, mimo że mówi się w kontekście bitch a nie faggot, bo zaraz się jakiś lewak obrazi. No i jak tak tłumaczyli dlaczego nikt nie powinien się obrażać za przyjacielskie faggot, to słowa faggot użyli z 2000 razy i mimo że dla mnie OK, to przeszło mi przez myśl, że UFC się może do Donalda dojebać. I pewnie się dojebało :D

hahaha nice one, dzięki :) On miał już epizod wcześniej, jak podczas panelu UFC powiedział że DC na UFC 200 walczył jak pizda - "faggot". Dostał zjeby potem od UFC i przepraszał LGTHBQ na swoim Insta po czym po jakimś czasie wyjebał te przeprosiny ze swojego konta i tak .
 
hahaha nice one, dzięki :) On miał już epizod wcześniej, jak podczas panelu UFC powiedział że DC na UFC 200 walczył jak pizda - "faggot". Dostał zjeby potem od UFC i przepraszał LGTHBQ na swoim Insta po czym po jakimś czasie wyjebał te przeprosiny ze swojego konta i tak .
No dokładnie o tym gadali, że UFC ubrało go w tęczowy t-shirt i kazało przepraszać LGBTQWERTY. Polecieli z Roganem dobrze,w zasadzie nic nowego, czego Joe by nie mówił wczesniej, ale może ktoś się dojebał, albo sam Cerrone lub ktoś z jego sztabu dla pewności poprosił żeby to pocięli bo może być sraka znów :D Nie wiem czy tak było, ale tak bym obstawiał.
 
Ale JRE odpływał w tym odcinku z córką Petersona. Ona mu o depresji gada i wpływie diety na jej życie (w końcu po to ją zaprosił) a on pierdoli naładowany kuracjami TRT, przeszczepami komórek itd że każdy ma siłę żeby zawsze trenować itd haha. Ciężko się go słucha niestety.
Miejscami był wkurzający, ale zgadzam się z nim że jak ktoś ma siłę dojść do lodówki to ma też siłę żeby robić coś dla swojego zdrowia.
 
Ale JRE odpływał w tym odcinku z córką Petersona. Ona mu o depresji gada i wpływie diety na jej życie (w końcu po to ją zaprosił) a on pierdoli naładowany kuracjami TRT, przeszczepami komórek itd że każdy ma siłę żeby zawsze trenować itd haha. Ciężko się go słucha niestety.
Nie słuchałem bo jestem z 5 odcinków do tyłu, roboty mam od chuja ale kumpel mi to samo powiedział. :lol: Joe niestety troche cierpi na syndrom Hollywood. Joey Diaz nawet mu to wypominał. Biały, bogaty gość z pięknego osiedla któremu życie się udało mówi ludziom którzy mają ciężko, że to tylko kwestia motywacji :lol:
 
Nie słuchałem bo jestem z 5 odcinków do tyłu, roboty mam od chuja ale kumpel mi to samo powiedział. :lol: Joe niestety troche cierpi na syndrom Hollywood. Joey Diaz nawet mu to wypominał. Biały, bogaty gość z pięknego osiedla któremu życie się udało mówi ludziom którzy mają ciężko, że to tylko kwestia motywacji :lol:
Jego porady są trafne jeśli grupą odbiorczą jest w miarę bogate środowisko, ludzie którym się nie chce dupy ruszyć i jedzą bez namysłu. Ale nie tylko tacy ludzie go słuchają, więc powinien mieć to na uwadze.
 
Dość wyczekiwane dwudniowe wydarzenie Jordan Peterson vs Sam Harris i jako prowadzący Bret Weinstein. Pewnie przesłucham całe ale zrozumie może z 50% jak dobrze pójdzie :lol: Raz ich słuchałem jak debatowali czym jest prawda to nic nie zrozumiałem lol

po 5 minutach dźwięk sie naprawia



 
Nie słuchałem bo jestem z 5 odcinków do tyłu, roboty mam od chuja ale kumpel mi to samo powiedział. :lol: Joe niestety troche cierpi na syndrom Hollywood. Joey Diaz nawet mu to wypominał. Biały, bogaty gość z pięknego osiedla któremu życie się udało mówi ludziom którzy mają ciężko, że to tylko kwestia motywacji :lol:
Masz gdzieś to? Ciekawe. :)
 
Back
Top