Jakub Mauricz - król dietetyki ;-)

I to jest artykuł oparty o badania. Ładnie.

Fajny art Warto przeczytac cos z drugiej strony ALE jedno co mocno rzuca mi sie w oczy to referencje. Badania w wiekszosci z przed 8-10 lat czy nawet podchodzace pod 20 letnie badania przenicy. Obawiam sie, ze angazujac w referencje tak stare badania to mozna skonstruować artyul idacy w kazda strone czyli totalnie atakaujacy gluten, neutralny czy totalnie broniacy gluten.

Szkoda rowniez, ze grupa sportowcow brana pod uwage to kolarze bo to bardo specyficzny sport pod wzgledem wysilku jak i samych zawodnikow.

Tak czy siak bardzo fajna wrzuta. Wiecej takich.
 
Jest grupa początkująca, Jakub Mauricz wie o naszym istnieniu i bedzie tu zagladal, wiec kontrolowac gadke :D !

 
Ludzie-książka w której miałem swój rozdział kosztowała 80zł. Musiała mieć taką cenę, żeby koszty druku zwróciły się gdyby choć jedna osoba ją kupiła. Tutaj nakład też pewnie wielki nie będzie a objętość zakładam że spora.

PS To nie był periodyk o hejtowaniu.
 
Ludzie-książka w której miałem swój rozdział kosztowała 80zł. Musiała mieć taką cenę, żeby koszty druku zwróciły się gdyby choć jedna osoba ją kupiła. Tutaj nakład też pewnie wielki nie będzie a objętość zakładam że spora.

PS To nie był periodyk o hejtowaniu.

Książka
 
A skąd wiesz ile stron ten magazyn ma? może więcej niż nie jedna książka
A ile moze miec stron skoro badan popierajacych te wszystkie teorie skoro jest ich jak na lekarstwo? #donttellmehowtocarbmylife
 
Last edited:
A skąd wiesz ile stron ten magazyn ma? może więcej niż nie jedna książka

Kolejny argument za zakupem - nie wiemy ile stron, więc zaryzykujmy, może ma więcej niż władca pierścieni, Atlas zbuntowany i biblia razem wzięte.
 
Przecież nikt Cię do zakupu nie zmusza.

Wyrazilem swoja opinie na samym poczatku, pozniej juz tylko odpowiadam. Taka specyfika forum dyskusyjnego. Ty wyrazasz swoja opinie, ktos sie z nia nie zgadza, wchodzi z Toba w dyskusje, pozniej Ty mu odpowiadasz etc.

BTW - jakby ktos mnie zmuszal, to by nie byl zakup tylko kradziez.
 
Back
Top