Jakub Mauricz - król dietetyki ;-)

12105832_1060599743959573_1277457010041694714_n.jpg
 
Ostatnio w grupie było że ludzie myślą że frytki to warzywo. I tak sobie pomyślałem , że jak ja robię frytki to kroje ziemniaki pyry lub kartofle, posypuję je przyprawami lub ziołami i daje do piekarnika. Czy wtedy takie frytki są spoko? Bo to chyba chodziło o te smażone na głębokim oleju w maku.przynajmniej tak mi się wydaje.
 
Ostatnio w grupie było że ludzie myślą że frytki to warzywo. I tak sobie pomyślałem , że jak ja robię frytki to kroje ziemniaki pyry lub kartofle, posypuję je przyprawami lub ziołami i daje do piekarnika. Czy wtedy takie frytki są spoko? Bo to chyba chodziło o te smażone na głębokim oleju w maku.przynajmniej tak mi się wydaje.

Tez tak robie, polewam olejem kokosowym. Dlaczego tom mialoby byc zle?
 
Chyba nie jest-nie przypominam sobie żeby ziemniaki były jakoś wyklinane.

BTW jeszcze nie próbowałem kokosowego-on ma neutralny smak i zapach?

@Orest nie jest tak różowo-raz w życiu mnie "wzywali" po oddaniu krwi w punkcie krwiodastwa bo przez pół roku jadłem głównie domowe frytki i smażoną kiełbę:)
 
Chyba nie jest-nie przypominam sobie żeby ziemniaki były jakoś wyklinane.

BTW jeszcze nie próbowałem kokosowego-on ma neutralny smak i zapach?

neutralny zapach, a smak wysmienity, swietnie pasukje do warzyw . Jak sobie biore na lyzeczke oliwe z oliwek to mi nie smakuje, a jak olej kokosowy MCT to smakuje dobrze :) i mozna pic
 
neutralny zapach, a smak wysmienity, swietnie pasukje do warzyw . Jak sobie biore na lyzeczke oliwe z oliwek to mi nie smakuje, a jak olej kokosowy MCT to smakuje dobrze :) i mozna pic


Bo oliwa musi myć dobra. Taka wypasiona z bagietką z porządnego glutenu jest zajebista:)
 
@Masu dlatego umiar jest najważniejszy i jak ktos sobie zje raz na dwa trzy tygodnie frytki z oleju to nie potrzeba dietetyka, żeby wiedzieć, że gówno mu się stanie. Tak samo nie potrzeba dietetyka żeby wiedzieć, ze pól roku diety złożonej z frytek i smażonej kielby zniszczy najtwardszego z najtwardszych.
 
No to się dowiedziałem jak to jest mieć, niezasłużenie, hejterów :ikonkaśmiechuprzezłzy:
 
Dobre te memy z Kubą, dzisiaj na szkoleniu nie dało się nie odnosić do tego, co robi - zbyt barwna osobistość i ma ten instynkt sukcesu ;)
 
Dobre te memy z Kubą, dzisiaj na szkoleniu nie dało się nie odnosić do tego, co robi - zbyt barwna osobistość i ma ten instynkt sukcesu ;)

Ma talent do neta-wrzucił mojego posta i już ma ponad sto lajków i komentarzy. Strasznie aktywna baza "znajomych" a nie jakieś martwe dusze.
 
Ma talent do neta-wrzucił mojego posta i już ma ponad sto lajków i komentarzy. Strasznie aktywna baza "znajomych" a nie jakieś martwe dusze.

Znajomych i wyznawców ;) Laski już piszą na grupie o erotycznych snach, które z nim mają - szanuję to!
 
Znajomych i wyznawców ;) Laski już piszą na grupie o erotycznych snach, które z nim mają - szanuję to!
Wyznawcy są lepsi niż zwykli fani/klienci - nie patrzą na ceny. Religia to jest biznes!

No i też szanuje fakt posiadania fanek ze snami:)
 
Mauricz będzie w Embedded

Jakub Mauricz
Refill Emotikon grin no wlasnie nie! Matcha i acai mnie tak trzyma ze dzia nawet mocny trening zrobilem i bylo git, dopiero krecac do UFC Embedded troche mi sprawnosc siadla i zajaknalem sie, ale ogolnie git malina!
 
Back
Top