Jaka aplikacja do śledzenia tętna?

szplin

Vale Tudo
Open
Kupiłem opaskę do mierzenia tętna Geoid HS500. Znacie jakąś darmową aplikację współpracującą z tym na androidzie?
 
Arjusiur?

vladimir-putin-laugh.gif
 
Mordo, jak jeszcze ciepły to mozesz śmiało brac go z tych jeżyc na chate. Nie trzeba tętna sprawdzać
A ciepły może być jeszcze bardziej ciepły ? nie wystarczy samo to, że jest ciepły ? Bo skoro jest ciepły to nie musi być ciepły by nadal był ciepły :))
 
Gdyby kogoś to interesowało, to aplikacja Asicsa "Runkeeper" jest darmowa (przynajmniej w jakiejś podstawowej funkcjonalności) i obsługuje ANT+. Niby nastawiona na bieganie i temu podobne aktywności, ale można też odpalić, że się uprawia kilka innych dyscyplin (nie przyglądałem się za bardzo co tam jest, bo włączyłem crossfif) i śledzić tętno z opaską z protokołem ANT+. Nieporównywalnie dokładniej działa niż moja opaska xiaomi, która od jakiegoś czasu ogłupiała, prawdopodobnie od obijania ketlami) i pokazywała jakieś cuda gdzie przy wariacjach z pompkami według niej byłem zrelaksowany a jak robiłem bicka to wchodziłem na vo2 max. Zobaczymy jaką taki młodzieniec jak ja może zrobić formę przy wykorzystaniu odrobiny nauki.
 
Back
Top