Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

O chuj pany jest grube promo, Borys sprzedaje swoją książkę w istnie promocyjnej cenie 77 ziko za egzemplarz:beczka:
Screenshot_20231211-190118.png
Screenshot_20231211-190130.png
 
Nabyłem jako dodatkowe monitory a przy okazji robią jako głośniki do komputera i przyznaję, że jestem zaskoczony jakością dźwięku. Jeśli ktoś szuka niewielkich i niedrogich odsłuchów to polecam. Dźwięk jest bardzo równy od mniej więcej 80Hz (co niekoniecznie jest plusem jeśli ktoś chce słuchać muzyki). Brak najniższych tonów (co nie jest dziwne orzy tym rozmiarze) i jeśli ktoś potrzebuje odczuwalnego we flakach dudnienia to bez subwoofera z przelotką się nie obędzie.
Możliwość jednoczesnego podpięcia RCA, dużego jacka i wejścia aux, z tym, że nie ma opcji przełączania źródeł i wszystkie grają jednocześnie.
 
Rzeczywiście utopia...
ciekawe jak wielu nabywców się znajdzie i który z nich potrafiłby w ślepym teście powiedzieć, że to te właśnie głośniki? Zacząć by trzeba, że to musiałoby być zainstalowane w bardzo dużym i zaadaptowanym akustycznie pomieszczeniu żeby miało jakikolwiek sens. Obstawiam, że promil promila ludzkości operuje słuchem, który potrafi wyłapać niuanse z tej klasy sprzętu.
 
ciekawe jak wielu nabywców się znajdzie i który z nich potrafiłby w ślepym teście powiedzieć, że to te właśnie głośniki? Zacząć by trzeba, że to musiałoby być zainstalowane w bardzo dużym i zaadaptowanym akustycznie pomieszczeniu żeby miało jakikolwiek sens. Obstawiam, że promil promila ludzkości operuje słuchem, który potrafi wyłapać niuanse z tej klasy sprzętu.
Każdy audiofil by wyłapał, tylko musiałby to na złotym kablu podpiąć

:jarolaugh:
 
Znalazło by się paru domorosłych specjalistów którzy potrafią ulepić głośniki które grają idealnie za ułamek tej ceny. Z audiofilskimi sprzętami najczęściej jest tak że najdroższy jest brand producenta.
 
Znalazło by się paru domorosłych specjalistów którzy potrafią ulepić głośniki które grają idealnie za ułamek tej ceny. Z audiofilskimi sprzętami najczęściej jest tak że najdroższy jest brand producenta.
Nigdy nie stworzysz idealnie grających głośników. Focal to bardzo dobry producent, ale nie wiem co musiałby zrobić żeby uzasadnić tę cenę. Powyżej pewnego poziomu nawet najwrażliwsze ludzkie ucho nie wyłapie różnic. Każdy głośnik będzie grał inaczej w różnych pomieszczeniach. Nawet we wzorcowych pomieszczeniach bezechowych nie masz idealnego tłumienia. No nie ma chuja by ktokolwiek na świecie wyłapywał te szczegóły z głośników za takie pieniądze.
 
Nigdy nie stworzysz idealnie grających głośników. Focal to bardzo dobry producent, ale nie wiem co musiałby zrobić żeby uzasadnić tę cenę. Powyżej pewnego poziomu nawet najwrażliwsze ludzkie ucho nie wyłapie różnic. Każdy głośnik będzie grał inaczej w różnych pomieszczeniach. Nawet we wzorcowych pomieszczeniach bezechowych nie masz idealnego tłumienia. No nie ma chuja by ktokolwiek na świecie wyłapywał te szczegóły z głośników za takie pieniądze.
Można dla psa kupić :lesnarhappy:
 
Nigdy nie stworzysz idealnie grających głośników. Focal to bardzo dobry producent, ale nie wiem co musiałby zrobić żeby uzasadnić tę cenę. Powyżej pewnego poziomu nawet najwrażliwsze ludzkie ucho nie wyłapie różnic. Każdy głośnik będzie grał inaczej w różnych pomieszczeniach. Nawet we wzorcowych pomieszczeniach bezechowych nie masz idealnego tłumienia. No nie ma chuja by ktokolwiek na świecie wyłapywał te szczegóły z głośników za takie pieniądze.
No właśnie o to mi chodzi. Tam nie ma niczego za tą kwotę. Kupujesz dobre brzmienie za 10% i prestiż za pozostałe 90. To działa wszędzie.
 
Back
Top