Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja


Co powiecie na to? 17 mln euro wyrzucone w błoto, już lepiej mi by dali i immunitet to bym tam sie przejechał kkilka razy ciężarówka i problem mieli by z głowy.
 
Zwierzęta na drodze:

WIDEŁO <CLICK>
:wtf2:
noris-small-white.gif
 
Pod syryjsko-turecka granicą zginęła w walkach z dajesz „kurdyjska Angelina Jolie”
p9rhzGP2LaA.jpg
 
Taka tam ciekawostka dla niektórych wciąż niedowiarków. Islam gdzie wchodzi tam niszczy. Warto posłuchać przed niż po szkodzie.
 
Dziś u mnie na wiosce widziałem jedną taką, w chuscie na głowie, zadbana i całkiem, całkiem... Jak się mijalismy, przypomniało mi się, że w jej religi, facet rządzi i one się podporządkowywują. Aż się pewniej poczułem. Patrzę na nią, a ta
nawet na mnie nie spojrzała. To tyle
 
Dziś u mnie na wiosce widziałem jedną taką, w chuscie na głowie, zadbana i całkiem, całkiem... Jak się mijalismy, przypomniało mi się, że w jej religi, facet rządzi i one się podporządkowywują. Aż się pewniej poczułem. Patrzę na nią, a ta
nawet na mnie nie spojrzała. To tyle
Uważaj jak raz przyjadą do Ciebie i będą chcieli pokój wynająć. Jak im podasz na obiad te swoje klopsiki to ci chate wysadzą.
P.S jest jeszcze dużo ludzi po wakacjach ? powinni być bo +30C
 
Uważaj jak raz przyjadą do Ciebie i będą chcieli pokój wynająć. Jak im podasz na obiad te swoje klopsiki to ci chate wysadzą.
P.S jest jeszcze dużo ludzi po wakacjach ? powinni być bo +30C
Raczej wyjechali, a pogoda wróćiła ;)

A @kaczka41 chyba też ją widzialem ;) Bodajże jakąś niebieską chustę miała. Ja myślę by im zabronić wejścia w takich szmatach w których wyglądają podejrzanie i jakby mieli coś do ukrycia, np. bombę. Na szczęście Adidas, Nike czy Reebok jeszcze burek nie robią, więc niech spierdalają ;) A jakiś czas temu miałem sen, że jestem w robocie, a tam gościu jakiś biegnie koło Grycanów, krzyczy wiadomo co i się wysadza. Przeżyłem, pył się sypał, ciemno, ale żyłem i się obudziłem ;)
 
Terroryści w Syrii, już nie pamiętam którego odłamu i czy ci bardziej umiarkowani czy mniej, dołożyli do swojego i tak bogatego repertuaru ludzkich kaźni kolejną. Wieszają ludzi na rzeźniczych hakach, po czym odcinają im głowy.

PS Jak mam zrobić, żeby obrazek był w spoilerze, a nie na widoku?

bNQwdgoy_Pw.jpg
 
Last edited:
Terroryści w Syrii, już nie pamiętam którego odłamu i czy ci bardziej umiarkowani czy mniej, dołożyli do swojego i tak bogatego repertuaru ludzkich kaźni kolejną. Wieszają ludzi na rzeźniczych hakach, po czym odcinają im głowy.

PS Jak mam zrobić, żeby obrazek był w spoilerze, a nie na widoku?

bNQwdgoy_Pw.jpg
Duża kreatywność, byliby świetni w marketingu
 
Back
Top