Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Dobra nuta. W sumie wolę starych wrogów niż nowych niepoczytalnych skurwieli. Pamiętajcie, że zawsze zostajemy sami. To do tych co wierzą w USA czy Chiny.
 
Last edited:
Nieudany kontratak terrorystów w Aleppo. Nieźle wyposażeni jak na pastuchów, widać Arabia Saudyjska nie żałuje grosza.






CwbZzcLWEAAg7tD.jpg
 
Nagrania z drona wybuchów SVBIED w Mosulu. Do auta można najebać nawet i 500kg ładunków wybuchowych i zasięg rażenia to dobre 200m biorąc pod uwagę skanalizowanie ulic.
Na jednym z ujęć mierzy się z irackim Abramsem. Po ludziach widać,że chyba wiedzą co jest grane bo często spierdalają z daleka widząc pędzące auto.

 
Model ten sam czyli zastraszenie. W Austrii właśnie głośna sprawa gdzie gang islamskich uchodźców na czele z czeczenami pobił 15 letnia dziewczynę Polkę pod pretekstem że uraziła ich uczucia religijne . Dziewczynę tłukli w biały dzień w środku centrum handlowego , bili po twarzy tak że połamali jej szczękę w dwóch miejscach. I ona też bała się komukolwiek zgłosić i nic nie powiedziała tak ZASTRASZENI tam są ludzie. Dopiero kiedy okazało się jak wielkie ma obrażenia jej rodzina zgłosiła sprawę. Ale nadal policja nie szukała za bardzo sprawców. Sprawcy natomiast pewni siebie nawet filmik z jej pobiciem umieścili w necie jako ostrzeżenie i to dopiero INTERNAUCI ich zidentyfikowali a kiedy pojawiły się ich nazwiska i sami się zgłosili na policję , organy władzy zmuszone były działać , choć sprawcy już są na wolności. Takie realia. Kiedy sprawa nabrała medialnego rozmachu okazało się że takie POBICIA w wykonaniu tej samej ekipy są tam na porządku dziennym , że są dobrze znani policji z wielu zgłoszeń i nadal chodzili sobie wolno i swobodnie a włodarze miasta teraz dopiero tłumaczą się w mediach jak to możliwie że do tej pory mogła sobie taka grupa terroryzować całe okolice swobodnie przez nikogo nie niepokojona. Tak to działa , dopóki tematu w mediach nie było , nie było problemu. Choć zgromadzone w tym austriackim mieście czeczeńskie uchodźcy już wcześniej organizowali tam islamskie bojówki patrole szariatu napadające na ludzi nie przestrzegających ich zasad islamskich ale POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ wszystko zamiotła pod dywan. Dopóki filmik z obijaną po twarzy niewinną dziewczyną nie wyszedł na jaw nie było sprawy i zastraszanie działało.

Przeczytaj cały tekst: Kolejny świadek w procesie zawodników MMA z Olsztyna - Olsztyn http://olsztyn.wm.pl/398573,Kolejny-swiadek-w-procesie-zawodnikow-MMA-z-Olsztyna.html#ixzz4QG1tUUss
 
Ja tam nie wiem, dla mnie to próba zabójstwa taki kop z partyzanta i w plecy na kobiecie. No kurwa mógłbym być katem takich skurwysynów i to bez zakrytej twarzy.
To jasne, my kozaki z forum mma, przed gongiem, poza matą, w rożnych kategoriach wagowych, nie mówiąc płciowych, nie uderzamy.
Jednak mnie zdziwiło, że Bułgaria. Z drugiej strony z radzieckiej TV - a Bułgaria bardzo blisku RU - jest dużo slapów na kobietach...
 
To jasne, my kozaki z forum mma, przed gongiem, poza matą, w rożnych kategoriach wagowych, nie mówiąc płciowych, nie uderzamy.
Jednak mnie zdziwiło, że Bułgaria. Z drugiej strony z radzieckiej TV - a Bułgaria bardzo blisku RU - jest dużo slapów na kobietach...
stary nawet nie wiesz ile tu jest bulgarow i rumunow, co potrafia sie do ciebie przysadzic i trzymaja sie tylko w swoim gronie, gangsterki male. mialem kiedys z jednym spine, odpuscilem, bo te chuje z nozami lataja zawsze
 
ten frajer zostanie oskarzony o probe morderstwa. tylko juz uciekl do bulgarii, ale wroci. zawsze wracaja po hajs
próba zabojstwa + mam nadzieje ze dostanie najwyższy wymiar kary. problem jednak lezy glownie w tym, ze tacy się nie resocjalizują, więc nawet 10 lat pozbawienia wolnosci tu nic nie da, jedynie izolacja się tutaj liczy.
 
Back
Top