Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

juz wyzej napisalem, ze w sumie mi sie popierdolilo troche, ale tak na moje myslenie teraz, to wiecej taniej sily roboczej=wiecej spolek chce ta sile wykorzystywac= wiecej spolek w kraju= wiecej hajsu.
Załóż 10 spółek oswiadczajac kapital 5k i daj znać ile z tego hajsu per se :)
 
Szwecja osiąga właśnie szóste dno. Jak to możliwe pytają zuchy, ano tak:
Szwecja: Imigrant, który transmitował na żywo gwałt, wypuszczony na wolność.
Imigrant z Iranu transmitował zbiorowy gwałt na Facebooku na Szwedce. Sąd jednak puścił go wolno. Teraz imigrant ponownie będzie musiał stanąć przed sądem, bowiem groził nożem swojej rodzinę i chciał dźgnąć policjanta.
To ten co na fejsbuku ksw streamował (kurwom szwedzkim wsadzać) ;)
Ja pierdole ,zeby tylko to lewackie goowno do nas nie doszlo .
 
Bym cie pizgał po pysku i patrzył czy równo puchnie. Tfu!

Tak jak ciebie twój ojciec, bo chujowo pomalowałeś płot? Wkurwiony jesteś, bo po studiach czeka cię tylko praca magazyniera. Będziesz zapierdalał ostro 8 albo i 10 godzin dziennie, nawet nie będziesz miał siły aby w kantera se pograć potem. A atak ogólnie to zluzuj odbyt, jesteś w internecie.
 
Tak jak ciebie twój ojciec, bo chujowo pomalowałeś płot? Wkurwiony jesteś, bo po studiach czeka cię tylko praca magazyniera. Będziesz zapierdalał ostro 8 albo i 10 godzin dziennie, nawet nie będziesz miał siły aby w kantera se pograć potem. A atak ogólnie to zluzuj odbyt, jesteś w internecie.

Masz w chuj kompleksow kolego. Radze odwiedzic specjaliste. Moze jeszcze nie jest za pozno....
 
Tak jak ciebie twój ojciec, bo chujowo pomalowałeś płot? Wkurwiony jesteś, bo po studiach czeka cię tylko praca magazyniera. Będziesz zapierdalał ostro 8 albo i 10 godzin dziennie, nawet nie będziesz miał siły aby w kantera se pograć potem. A atak ogólnie to zluzuj odbyt, jesteś w internecie.
Jaki ty przyjebany :DC:
 
Taka luźna myśl: zachód wydaje ciężko zarobione pieniądze na konsumpcje dobr luksusowych czyt. przepierdala, a wschód wydaje lekko zarobione pieniądze na podstawowe potrzeby do tego rozmnazajac się na potęgę czyt. inwestuje. Wniosek z tego taki ze wkrótce zachód będzie zaczynał się za oceanem, bo kiedy my myślimy jak zarobić kolejne 5k rodzi się kolejnych 5 muslimow.
 
Kurwie czytały? Polecam.
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...lwas-wywiad-z-hege-storhaug-o-islamie/hknxqxf

norweska feministka said:
Co przegrali?

Swoje tezy o społeczeństwie multikulti. Poprawni politycznie, zazwyczaj z lewicy, widzą, że ich idea przegrała z islamem. I dlatego są tacy wściekli na wszystkich, którzy to im uzmysławiają. Wielu z nich to dobrzy ludzie, o dobrych sercach. Naiwni ludzie, którzy chcą zbawić świat i postrzegają islam jako religię uciśnionych. Każdą krytykę islamu odbierają jako "faszyzm". Nie odróżniają salafitów od alewitów, a bractw sufickich od Bractwa Muzułmańskiego. Nie mają rzetelnej wiedzy o islamie, ani o jego dobrych stronach, ani złych. Refugees welcome i nic poza tym.
 
Last edited:
@Jakub Bijan podziwiam ze dales rade to przeczytac. Ja wymieklem, ten "przeprowadzajacy wywiad" de facto wykorzystuje goscia do opowiedzenia o swoim swiatopogladzie. Sposob w jaki prowadzi wywiad jest dla mnie nieakceptowalny, niezaleznie od tego czy sie z nim zgadzam czy nie.
 
Coś ty za raka wrzucił to dramat ten Piotr ibrahim kurwas to jest dopiero przykład czego ci tępi ludzie chcą w Polsce . Cięmieżarna tępoty , tacy ludzie marzą o Polsce mieszanej z "incydentami" tak żeby się "jednoczyć" w trudnych momentach . Nie zdziwił bym się jakby ten wieżowiec w Londynie został celowo podpalony żeby pokazać jak ludność mieszana w londynie się jednoczy w trudnych momentach i to nastąpiło ,służby trochę.. przesadzili a gdy zaczęło się zamieszanie o zadośćuczynienie to szybko zgasili temat .Jedna z nielicznych kobiet jak nie jedyna której bym dał w mordę to ta kvrwa merkelowa za hasła o solidarności zjednoczonej europy.. swojej solidarności tfuuuuu ! Ciężko się ten temat przegląda żeby nie dostać napadu wścieklizny ale dobrze jest że jeszcze taka jest w Polsce i mam nadzieję że zawsze będzie . Nie chciałbym zostać mordercą lub psychopatą a takim bym został gdyby mi skrzywdzili moją rodzinę zgwałcili córkę puszczając online , (ktoś tu na forum wrzucił link). Jebać parchate lewactwo , jebać islam tfuuu! .
 
Ano chyba ze tak. Mose by tak do alkoholoweho skoczyc i podjac druga probe?
Można, jeszcze jak. No ale ta kobieta przecież dobrze gada w większości. Są tam jakieś raki nieduże, bo to cały czas feministka, ale tak to samo złoto się leje. A że dziennikarz debil? Jak większość dziennikarzy.
 
Nie gadajcie. Doskonale się czyta. Ja podczas lektury słyszałem w głowie, jak temu lewaków pęka z nerwów dupa.
Masz nerwy ze stali :) wywiad przypomina wyruchanego i wyplutego ex tęmpaka z tępakiem prawiczkiem albo lewauł pedau

"Nie, nie większość. Takich hard-korowców jest mało, ale ich wpływ jest ogromny, zawłaszczają dusze młodych, zagubionych muzułmanów.


No, właśnie, może to odrzucenie? Na ile Norwegowie wyciągają ręce do imigrantów?


Żartujesz, prawda? "
 
Bieda z nędzą pukają do naszych luksusowych bram. Nawet jeśli ich nie otworzymy, to bieda z nędzą przeskoczą przez płot. Nie mają nic do stracenia.
Europa radziła już sobie z dużo gorszymi kryzysami w historii. Poradzimy sobie i z imigracją.

Nie wiem jak w książce ale w wywiadzie, poza całą krytyką islamu, z którą się zgadzam, nie ma sensownego zdania o tym jak sobie z ową jedenastą plagą poradzić.

Samo zamknięcie bram, jak zauważył dziennikarz nic nie da, ponieważ problem wykracza poza islam. Problemem jest szerzący się terror, jako narzędzie kontroli, które oczywiście islam świetnie wykorzystuje, mimo że nie jest w tym odosobniony.

Świat zachodni kompletnie nie potrafi bronić się przed terrorem, próbując nadawać mu łagodne oblicze i zaklamujac rzeczywistość, kiedy jedynym sposobem walki jest brutalna pacyfikacja jakichkolwiek prób pogwałcenia zachodnich norm.

Słuchając przez lata bzdur o nadstawianiu drugiego policzka wyparlismy z siebie całą agresję, całą zwierzęcość i teraz możemy tylko patrzeć dokąd prowadzi nas piekna droga rozwoju kulturowego, intelektualnego czy duchowego - na rzeź.
 
Nie wiem jak w książce ale w wywiadzie, poza całą krytyką islamu, z którą się zgadzam, nie ma sensownego zdania o tym jak sobie z ową jedenastą plagą poradzić.

Samo zamknięcie bram, jak zauważył dziennikarz nic nie da, ponieważ problem wykracza poza islam. Problemem jest szerzący się terror, jako narzędzie kontroli, które oczywiście islam świetnie wykorzystuje, mimo że nie jest w tym odosobniony.

Świat zachodni kompletnie nie potrafi bronić się przed terrorem, próbując nadawać mu łagodne oblicze i zaklamujac rzeczywistość, kiedy jedynym sposobem walki jest brutalna pacyfikacja jakichkolwiek prób pogwałcenia zachodnich norm.

Słuchając przez lata bzdur o nadstawianiu drugiego policzka wyparlismy z siebie całą agresję, całą zwierzęcość i teraz możemy tylko patrzeć dokąd prowadzi nas piekna droga rozwoju kulturowego, intelektualnego czy duchowego - na rzeź.

Nie wiem co ma wspolnego rozwoj kulturowy, intelektualny czy duchowy z radzeniem sobie z dzicza. Problemem jest poprawnosc polityczna, bo agresji mamy w sobie dosc. Nie wiem jak to sie stalo, ale ktos w jakis sposob wmowil nam, ze czegos nie wolno robic, mimo tego, ze wiesz, ze cos kurwa jest nie tak i jest to sprzeczne z logika.

No bo co na przyklad nie mozna teraz?

- nie mozna sie patrzyc na czarnego. Najlepiej spuscic wzrok na dol, a juz powiedziec, ze jest czarny to juz prawie czyn karalny. Od jakiegos czasu nie ma koloru skory.
- nie mozesz nazwac geja gejem. Nawet jesli nie masz na mysli nic zlego. 2 chlopakow calujacych sie w parku nazywasz zakochana para...
- chlopaka w sukience i z makijazem nie nazywasz juz chlopakiem w sukience, ale genderem.
- goscie w turbanach z broda z allachem na ustach rozpierdalaja pol europy. Nie mozesz tego laczyc z islamem i arabami. Sa to szeroko pojeci terrorysci nic innego..
- najlepiej jezeli w firmie pracuje po 50% kobiet i mezczyzn. Nie wazne, ze na przyklad faceci to debile, ale ktos wymyslil, ze tak bedzie sprawiedliwe. Ostatnio nawet ida w korporacjach polecenia o dywersyfikacji. Przynajmniej 10% zoltych 10%czarnych, a najlepiej zeby jeszcze byli homo lub trans.
- nie mozesz zajebac zlodzieja w swoim domu zlapanym na goracym uczynku. Zrobisz mu krzywde to idziesz do wiezienia.
- Breivik masowy morderca (77 ludzi) siedzie w apartamentowej celi i gra w play station.

Jezeli to jest rozwoj intelektualny to ja pierdole. Moim zdaniem to co robimy nie ma nic wspolnego z rozwojem intelektualnym. Ja mysle, ze po prostu jestesmy z kazdym dniem coraz wiekszymi debilami i jezeli sie nie otrzasniemy z tego obledu to za niedlugo moze byc za pozno
 
Nie wiem co ma wspolnego rozwoj kulturowy, intelektualny czy duchowy z radzeniem sobie z dzicza.

To ze skupilismy się na tym za bardzo olewajac rozwijanie umiejętności radzenia sobie z dziczą

Problemem jest poprawnosc polityczna, bo agresji mamy w sobie dosc.

Jedno wyklucza drugie. Człowiek poprawny politycznie nie może być agresywny. To co, zgaduje, nazywasz agresją to niekontrolowane wybuchy złości wywołane frustracją. Nie ma to nic wspólnego z agresją o jakiej myślę, polegającej na nieustannej uwaznosci i obronie swojego terytorium.

Jezeli to jest rozwoj intelektualny to ja pierdole. Moim zdaniem to co robimy nie ma nic wspolnego z rozwojem intelektualnym. Ja mysle, ze po prostu jestesmy z kazdym dniem coraz wiekszymi debilami i jezeli sie nie otrzasniemy z tego obledu to za niedlugo moze byc za pozno

Przykłady które wymieniles są świadectwem źle ukierunkowanego rozwoju duchowego wypływającego wprost z religii chrześcijańskiej. To o czym pisalem - kochajmy i akceptujmy wszystkich, nadstawiajmy drugi policzek, pomagajmy słabszym itd.

Moim zdaniem z każdym dniem jesteśmy nie tyle coraz większymi debilami, co tchórzami. Wolimy zamiatac problemy pod dywan niż się z nimi mierzyć, niestety problemy powoli przestają się pod tym dywanem mieścić.
 
Przykłady które wymieniles są świadectwem źle ukierunkowanego rozwoju duchowego wypływającego wprost z religii chrześcijańskiej. To o czym pisalem - kochajmy i akceptujmy wszystkich, nadstawiajmy drugi policzek, pomagajmy słabszym itd.


Raczej z błędnego rozumienia, bądź niezrozumienia.

Jan Czarny kradnie rower Markowi Nowak. Pan Nowak ma obowiązek bronić siebie i swej własności. Tak samo dla dobra Pana Czarnego może/powinien wyjaśnić mu, że kradzież to coś złego - zarówno w wymiarze religijnym jak i doczesnym.

Tak samo jak Pan Śniady chciałby np. spalic siebie i sąsiadów to absurdem jest poklepanie go po plecach i powiedzenie - czynisz dobrze. A zwykle tak obecnie jest rozumiane miłosierdzie/miłość.

Tak samo jeżeli Pan Filip Pedo wielokrotnie popełnił gwałt to nie wpuszczamy go do domu i nie zostawiamy z córką.

Tak samo jak mamy 1000 zl to pierw dbamy o siebie, najbliższych, a nie dajemy tych środków bezdomnemu. I jak coś nie pozwalamy mu życ i nic nie robić, tylko pomagamy/zachęcamy do pracy, bycia produktywnym itd.

Generalnie brak rozsądku i logiki u wielu (nie u chodzi o Ciebie). Pomijając wiedzę.

Pełna zgoda, że problem narasta.

Plus te haselka, które wymieniles to również coś wymuszane na innyc, a coś czego sami nie przestrzegają. Już widzę jak jakiś lewak, feministka, chooi wie kto, akceptuje i toleruje mnie, nadstawia mi drugi policzek oraz oddaje swoje mieszkanie i opłaca je ze swoich pieniędzy. We łbie się coś niektórym ujebalo.
 
Last edited:
Raczej z błędnego rozumienia, bądź niezrozumienia.

Z całym szacunkiem ale się nie zgadzam. Chrześcijaństwo w obecnym kształcie jest religią uległości. Co tam ze mnie dziś ukrzyzują jak zostanę zbawiony w niebie. Tylko muszę wyblagac przebaczenie dla moich oprawców. Czegoś nie rozumiem ?

Jan Czarny kradnie rower Markowi Nowak. Pan Nowak ma obowiązek bronić siebie i swej własności. Tak samo dla dobra Pana Czarnego może/powinien wyjaśnić mu, że kradzież to coś złego - zarówno w wymiarze religijnym jak i doczesnym.

Mam gdzieś dobro Pana Czarnego. Ma się nie zbliżać do mojego rowera. To jego problemem ze nie wie ze nie wolno.

Tak samo jak Pan Śniady chciałby np. spalic siebie i sąsiadów to absurdem jest poklepanie go po plecach i powiedzenie - czynisz dobrze. A zwykle tak obecnie jest rozumiane miłosierdzie/miłość.

Jasne ze to błędne rozumienie miłosierdzia, ale nawet nawracanie go na dobrą drogę to tez głupota. Jak chce to niech się spali, można co najwyżej ostrzec sąsiadów.

Tak samo jeżeli Pan Filip Pedo wielokrotnie popełnił gwałt to nie wpuszczamy go do domu i nie zostawiamy z córką.

To nie wystarczy, bo przylezie jak córka będzie sama. Trzeba mu dac jasno do zrozumienia ze jeśli tylko się zbliży to będzie miał łeb upierdolony przy samej dupie lub nawet prewencyjnie mu ten łeb za wczasu upierdolic.

Tak samo jak mamy 1000 zl to pierw dbamy o siebie, najbliższych, a nie dajemy tych środków bezdomnemu. I jak coś nie pozwalamy mu życ i nic nie robić, tylko pomagamy/zachęcamy do pracy, bycia produktywnym itd.

Dlaczego mam tracić energię i czas na zachęcanie kogoś do czegoś? To jego życie i jego wybory.

Generalnie brak rozsądku i logiki u wielu (nie u chodzi o Ciebie). Pomijając wiedzę.

Z mojego punktu widzenia potrafimy rozpoznać zagrożenie, ale brak nam cech które pozwalałyby się temu zagrożeniu skutecznie przeciwstawić.
 
Z całym szacunkiem ale się nie zgadzam. Chrześcijaństwo w obecnym kształcie jest religią uległości. Co tam ze mnie dziś ukrzyzują jak zostanę zbawiony w niebie. Tylko muszę wyblagac przebaczenie dla moich oprawców. Czegoś nie rozumiem ?

Jak przyjmiemy obecny ksztalt czegoś to ok :)

Ma się nie zbliżać do mojego rowera. To jego problemem ze nie wie ze nie wolno.
No to miałem na myśli jako fundament. Jak o to zadbam, to wtedy mogę pomyśleć o nim.

Jasne ze to błędne rozumienie miłosierdzia, ale nawet nawracanie go na dobrą drogę to tez głupota. Jak chce to niech się spali, można co najwyżej ostrzec sąsiadów.
Też zgoda. W teorii można sprawdzić, ale osobiście jak dla mnie mógłby się spalic- jednego mniej:)
 
To nie wystarczy, bo przylezie jak córka będzie sama. Trzeba mu dac jasno do zrozumienia ze jeśli tylko się zbliży to będzie miał łeb upierdolony przy samej dupie lub nawet prewencyjnie mu ten łeb za wczasu upierdolic.
:) jasna sprawa :)

Dlaczego mam tracić energię i czas na zachęcanie kogoś do czegoś? To jego życie i jego wybory.
Pisałem w kontekście uchodźców i koncepcji dawania im życia na czyjś koszt bez wymagania od nich czegokolwiek. Ogolnie to wiadomo, ze zgoda.

Z mojego punktu widzenia potrafimy rozpoznać zagrożenie, ale brak nam cech które pozwalałyby się temu zagrożeniu skutecznie przeciwstawić.
Brak też często odwagi, środków, wiedzy, władzy, hartu ducha i ciała by zrobić coś wiecej niz tylko krzyczeć i by mieć na coś wpływ.
 
Brak też często odwagi, środków, wiedzy, władzy, hartu ducha i ciała by zrobić coś wiecej niz tylko krzyczeć i by mieć na coś wpływ.

Dokładnie te cechy mam na myśli. Pytanie dlaczego nam tych cech brakuje ?
 
Dokładnie te cechy mam na myśli. Pytanie dlaczego nam tych cech brakuje ?
Marksizm kulturowy z zachodu juz u nas zagościł. Zmiana języka nie IMIGRANT, a UCHODŹCA. Ta pierdolona poprawność polityczna to rak tego świata, jest zakamuflowana bo występuje już w każdej dziedzinie życia.

"Początki marksizmu kulturowego sięgają lat 60-tych XX w., kiedy ogromna rzesza socjalistów i marksistów rozczarowała się efektem i skutkiem działań komunizmu w wielu krajach na świecie. Marksiści zachodni dostrzegli, że idea rewolucji nie zostanie tak łatwo przyjęta przez kraje Zachodu, musi więc istnieć inny sposób. Tym sposobem okazał się atak na kulturę. Wedle tej myśli marksizm musiał zmienić i zaatakować coś, co nie pozwalało na wprowadzenie rzeczywistego komunizmu. Tym elementem według marksistów była europejska tradycja.

Podstawowym założeniem marksizmu kulturowego jest więc przekształcenie społeczeństwa tak, aby mogło chłonąć idee kulturowej rewolucji. Marksizm kulturowy ostro zaatakował ideę konserwatyzmu, sprzeciwiał się pewnym starym, utartym wzorcom i moralności opartej na religii. Szczególny atak przeprowadzono na religię chrześcijańską, rozpoczęła się promocja ateizmu i nurtu racjonalistycznego."



gdzies od 4.20 o naszych europejskich politykach na czas wojny
 
Dokładnie te cechy mam na myśli. Pytanie dlaczego nam tych cech brakuje ?

Bo tak wygodniej i łatwiej? Brak stałości i wytrwałości, więcej emocji niż rozumu? Nie potrafimy długofalowo zaplanować rozwoju i go wykonać? Mamy ku temu predyspozycje plus jesteśmy do tego zachęcani? Plus myślimy zwykle jako jednostki, nie jako coś więcej? Plus bardziej zależy nam zjeść, wypić, zaruchac, wyspac, polansowac się teraz, niż coś osiągnąć za lat np. 10?

Plus to co kolega wyżej czyli nadal teoretycznie nieformalny komunizm i narzecenie pewnych rzeczy. Dla mnie możesz ustawić kolejke ludzi i będę lał w jeden, a potem drugi policzek w celu ubogacenia ich kulturowo. Tylko wtedy nie zastosuja raczej swoich haselek w praktyce.
 
Back
Top