Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Miejmy nadzieję. Ogólnie polecam lotki, bo naprawdę fajny sport do oglądania. Kibice robią robotę, jak w każdym sporcie tutaj jest również dużo zmiennych m.in. format, dzień, atmosfera, humorki graczy, to naprawdę złożony sport, ale warto sobie zobaczyć bo można się wkręcić.
A jak te lotki co podawałeś wcześniej? Na zielono byku? Pytam bo chyba nie rozliczałeś.

Lotki ewidentnie to nie sport dla mnie, za duża monotonia.
 
Aspinall vs Wade @1.54 - biorę pod uwage ostatni mecz w którym to Aspinall zaprezentował sie lepiej od rywala grając z 12 światowego rankingu vs 67. Większa średnia rzutów (ok. 97 vs 85) , więcej 180 (6 vs 2) i większy % wyzerowań (ok. 37 vs 29) . Jeśli Aspinall pogra na podobnym poziomie to powinien spokojnie wygrać.

Ciekawie wygląda również zakład na najwyższe zamknięcie Aspinalla powyżej 118.5 - @1.82, gdzie w ostatnim meczu Aspinall wyzerował 143 pkt.

Dodatkowo więcej 180 Wright [email protected] - powinno wejść (ostatnie mecze 7 vs 1), ale kurs bardzo niski.

A jak te lotki co podawałeś wcześniej? Na zielono byku? Pytam bo chyba nie rozliczałeś.

Lotki ewidentnie to nie sport dla mnie, za duża monotonia.
Główny bet się udał. Trochę szkoda tego zamknięcia, ale jednak zostaje przy 180, są jakoś bardziej przewidywalne.
 
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata
Polska poniżej 5.5 medali @1.40 Fortuna

Typ na dorzucenie do kuponu.

Na chwilę obecną Polska ma 3 medale.

Głównym faworytem do medalu jest Dawid Tomala w chodzie, niespodziewany złoty medalista z Tokio. W grze są też sztafety, które moim zdaniem nie zdobędą medalu na mistrzostwach. W 4x100 pań poza Swobodą (12 na mistrzostwach) nie ma nikogo to może to pociągnąć. W 4x400 pań mamy jakiś kwas, konflikt zwał jak zwał, a do tego piekielnie mocne na tych mistrzostwach przeciwniczki (Dominikana, Jamajka, USA, UK) będzie bardzo ciężko. 4x400 panów - Kajetan Duszyński filar drużyny bez formy + mocni przeciwnicy. Zostaje jeszcze Lisek, Skrzyszowska, Kiełbasińska i cztery inne osoby, ale oni albo bez formy, albo są za słabi na konkurencję.
 
Miejmy nadzieję. Ogólnie polecam lotki, bo naprawdę fajny sport do oglądania. Kibice robią robotę, jak w każdym sporcie tutaj jest również dużo zmiennych m.in. format, dzień, atmosfera, humorki graczy, to naprawdę złożony sport, ale warto sobie zobaczyć bo można się wkręcić.
Poki co dobry meczyk gra Wright z Van den Berghiem. A oprocz ogladania polecam sprobowac samemu porzucac w domu, koniecznie na sizalu. Tarcza Winmau Blade 5 lub 6 i komplet dobrych wolframowych lotek to w sumie groszowe sprawy, a daje duzo frajdy.
 
Kurek niestety w dupę 15 punktów, ten 4 set zjebał sprawę, Iran szybki odjazd, zmiany były i brakło, a Semieniuk 17 i by wszedł ehh :jon:
 
MVG + Price = ostatnie mecze klasa w sobie = @2.23
Dodatkowo dodany Diakese oraz izydor od @KilerMMA Rabadanov
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze spróbuje za drobne MVG więcej 180 @3.55 - patrząc na ostatnie mecze i rzuty 180 przez obu zawodników dziwi aż taki kurs. MVG ostatnio rzucał świetnie i zbliżył się do statystyk Dimy.
MVG/BERG - statystyki ostatnie 3 mecze rzuty 180:
12/11
7/6
2/5
 
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze spróbuje za drobne MVG więcej 180 @3.55 - patrząc na ostatnie mecze i rzuty 180 przez obu zawodników dziwi aż taki kurs. MVG ostatnio rzucał świetnie i zbliżył się do statystyk Dimy.
MVG/BERG - statystyki ostatnie 3 mecze rzuty 180:
12/11
7/6
2/5
Ja dzisiaj ponownie gram Price @1.53 w polfinale z Noppertem.
 
Ja dzisiaj ponownie gram Price @1.53 w polfinale z Noppertem.
Price powinien mieć na pewno łatwiejszy mecz niż MVG. Mimo wszystko wczoraj trochę dał do wiwatu mając przewagę 13:8. Ogólnie mimo wszystko raczej Price MVG w finale, ale Dima może napsuć krwi MVG.

Osobiście rzuciłem Price MVG - @2.54 jak ostatnio oraz bezpieczniejszą opcje Price MVG +2.5 - @2.02
 
Last edited:
Price powinien mieć na pewno łatwiejszy mecz niż MVG. Mimo wszystko wczoraj trochę dał do wiwatu mając przewagę 13:8. Ogólnie mimo wszystko raczej Price MVG w finale, ale Dima może napsuć krwi MVG.

Osobiście rzuciłem Price MVG - @2.54 jak ostatnio oraz bezpieczniejszą opcje Price MVG +2.5 - @2.02
Price mial rzeczywiscie wczoraj chwile kryzysu, ale mysle ze on wygra caly turniej. Wrzucilem nawet na tasme za drobne Price win po @3.0
 
Biorąc pod uwagę ostatnie mecze spróbuje za drobne MVG więcej 180 @3.55 - patrząc na ostatnie mecze i rzuty 180 przez obu zawodników dziwi aż taki kurs. MVG ostatnio rzucał świetnie i zbliżył się do statystyk Dimy.
MVG/BERG - statystyki ostatnie 3 mecze rzuty 180:
12/11
7/6
2/5

Ja dzisiaj ponownie gram Price @1.53 w polfinale z Noppertem.

Price powinien mieć na pewno łatwiejszy mecz niż MVG. Mimo wszystko wczoraj trochę dał do wiwatu mając przewagę 13:8. Ogólnie mimo wszystko raczej Price MVG w finale, ale Dima może napsuć krwi MVG.

Osobiście rzuciłem Price MVG - @2.54 jak ostatnio oraz bezpieczniejszą opcje Price MVG +2.5 - @2.02
@kraks graty. Ogólnie chyba finał który sporo osób przewidywało od jakichś 2-3 meczy. Ależ dzisiaj będzie gra :). Powiem szczerze, że po ostatnich meczach lekkim faworytem MVG, ale biorąc pod uwagę tych zawodników to każdy z nich może wygrać. W turnieju mimo wszystko wydaje mi się, że trochę trudniejszych przeciwników miał MVG. Osobiście sam na początku turnieju rzuciłem drobne na MVG @6 a dorzuciłem trochę po @3 przed wczorajszym spotkaniem.

Ogólnie @2.13 na MVG wygląda ciekawie, ale czy pogram to jeszcze nie wiem jak to mówią "finały się ogląda a nie gra".
+2.5 MVG @1.6
wygląda już ciekawie biorąc pod uwagę, że może to być bardzo wyrównany mecz

Niestety więcej 180 się nie udało ale założenia raczej były słuszne wynik: 9/9.
 
USA 2.30

Kolejny raz buki nie wierzą w Amerykańców, którzy są typową drużyną turniejową o czym wczoraj się nasi przekonali, gdzie zostali rozjechani do zera. Francja też jest mocna, ale dla mnie szansę są wyrównane ze wskazaniem na USA. Zwłaszcza przy takim kursie.
 
Francja @1.60 finał VNL

Nie sądzę żeby Amerykanie wygrali LN, a my po prostu zagraliśmy fatalnie, przyjęcie i blok praktycznie nie funkcjonuje, a przy słabiutkiej postawie w ataku Kurka/Siemieniuka skończyło się tak, a nie inaczej. Kurek ciągnął za uszy mecze przed playoffami, a przyszły playoffy to wchodził strasznie drętwy w oba mecze, ten pierwszy set wczoraj jak z Iranem, typ nic nie mógł skończyć, Janusz jeszcze nawet piłki nie dotknął, a już i tak całe Stany wiedziały do kogo piłka pójdzie :lol:

Patry i Ngapeth są w świetnej formie, mimo wszystko to USA nie ma tak pewnej dwójki w ataku jak żaby i tutaj jest już pierwsza przewaga francuzów, wiadomo, że taki Russell czy DeFalco mogą wystrzelić i zrobić, że 20 punktów, ale atak Francji wygląda na stabilniejszy, jeszcze mają tego Clevenota, który zajebiście wczoraj zagrał półfinał, skuteczność w ataku Francuzów znacznie lepsza niż Amerykańców, do tego Brizard to półka wyżej na rozegraniu od młodziutkiego Włocha, piłki są idealnie wystawiane. Nie wiem jak USA ma wygrać, musiałby być naprawdę słaby występ francuzów bo sportowo, kadrowo to ich 6 jest lepsza niż 6 USA, wszyscy są też lepiej zgrani, a Brizard to serio zajebisty rozgrywający, prędzej Sbertoli się tu zagotuje i nie wytrzyma poziomu finału.
Jeszcze ten Grebennikowa na libero, sztos co wczoraj przyjmował i grał w obronie, rozjebali tych Włochów jak gnój po polu, a poziom gry znacznie lepszy niż to co było w meczu USA vs Polska.
Kursy są dobrze wystawione bo Francja to słuszny faworyt tego finału, oby mnie tylko znowu w chuja ten francuski naród nie zrobił bo serio nie mam szczęścia jak obstawiam cokolwiek związanego z Francją.
 
20/07/2022 18:45 CET
Chorwacja (over 71.5) - Włochy
1.86 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

21/07/2022 15:00 CET
Korea Południowa - Nowa Zelandia over 157.5
1.85 (STS)
5/10
Chorwacja 88:72, Korea 78:88=166.

24/07/2022 15:00 CET
Australia - Liban over 157.5
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna)
5/10

Australia wraz z rozwojem turnieju otwiera się mocniej ofensywnie, a spotkania są wyższe wynikowo. Liban ciągle idzie dosyć dobrze z punktami, a nawet jak był niski wynik z Chinami to tempo było świetne, a zawiodła skuteczność. Spodziewam się dziś przekroczenia 160 punktów i jakości ofensywnej.

24/07/2022 16:00 CET
Polska - Portugalia over 143.5
1.85 (STS/Fortuna)
5/10

Tutaj ograniczam się do wczorajszych meczów obu ekip. Obie zagrały up-tempo i chciały grać jak najszybciej i finalizować swoje akcje szybko. Obie też okazały się słabe na tym turnieju, ale jednak między sobą ze słabszą defensywą i codziennym coraz lepszym zrozumieniem będą mogły sobie nawrzucać punktów.
 
Francja @1.60 finał VNL

Nie sądzę żeby Amerykanie wygrali LN, a my po prostu zagraliśmy fatalnie, przyjęcie i blok praktycznie nie funkcjonuje, a przy słabiutkiej postawie w ataku Kurka/Siemieniuka skończyło się tak, a nie inaczej. Kurek ciągnął za uszy mecze przed playoffami, a przyszły playoffy to wchodził strasznie drętwy w oba mecze, ten pierwszy set wczoraj jak z Iranem, typ nic nie mógł skończyć, Janusz jeszcze nawet piłki nie dotknął, a już i tak całe Stany wiedziały do kogo piłka pójdzie :lol:

Patry i Ngapeth są w świetnej formie, mimo wszystko to USA nie ma tak pewnej dwójki w ataku jak żaby i tutaj jest już pierwsza przewaga francuzów, wiadomo, że taki Russell czy DeFalco mogą wystrzelić i zrobić, że 20 punktów, ale atak Francji wygląda na stabilniejszy, jeszcze mają tego Clevenota, który zajebiście wczoraj zagrał półfinał, skuteczność w ataku Francuzów znacznie lepsza niż Amerykańców, do tego Brizard to półka wyżej na rozegraniu od młodziutkiego Włocha, piłki są idealnie wystawiane. Nie wiem jak USA ma wygrać, musiałby być naprawdę słaby występ francuzów bo sportowo, kadrowo to ich 6 jest lepsza niż 6 USA, wszyscy są też lepiej zgrani, a Brizard to serio zajebisty rozgrywający, prędzej Sbertoli się tu zagotuje i nie wytrzyma poziomu finału.
Jeszcze ten Grebennikowa na libero, sztos co wczoraj przyjmował i grał w obronie, rozjebali tych Włochów jak gnój po polu, a poziom gry znacznie lepszy niż to co było w meczu USA vs Polska.
Kursy są dobrze wystawione bo Francja to słuszny faworyt tego finału, oby mnie tylko znowu w chuja ten francuski naród nie zrobił bo serio nie mam szczęścia jak obstawiam cokolwiek związanego z Francją.

:Duke3d:
 
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata
Polska poniżej 5.5 medali @1.40 Fortuna

Typ na dorzucenie do kuponu.

Na chwilę obecną Polska ma 3 medale.

Głównym faworytem do medalu jest Dawid Tomala w chodzie, niespodziewany złoty medalista z Tokio. W grze są też sztafety, które moim zdaniem nie zdobędą medalu na mistrzostwach. W 4x100 pań poza Swobodą (12 na mistrzostwach) nie ma nikogo to może to pociągnąć. W 4x400 pań mamy jakiś kwas, konflikt zwał jak zwał, a do tego piekielnie mocne na tych mistrzostwach przeciwniczki (Dominikana, Jamajka, USA, UK) będzie bardzo ciężko. 4x400 panów - Kajetan Duszyński filar drużyny bez formy + mocni przeciwnicy. Zostaje jeszcze Lisek, Skrzyszowska, Kiełbasińska i cztery inne osoby, ale oni albo bez formy, albo są za słabi na konkurencję.

Siedzi :smile:
Polska 4 medale. W analizie pominąłem przez przeoczenie na listach startowych drugi występ Zdziebło w chodzie, a to ona dorzuciła swój drugi i czwarty dla Polski medal. Tomala dopiero 19, reszta zgodnie z przewidywaniami.
 
Pedro Cachin @1.60
Cachin równa forma, jeździ sobie po tych małych turkach na mączce i nabija wygrane, 7 finałów w czelkach w tym roku, 3 wygrane, typowy argentyński rzemieślnik od przebijania na claju, powinien sobie poradzić z młodym włochem.
 
Pedro Cachin @1.60
Cachin równa forma, jeździ sobie po tych małych turkach na mączce i nabija wygrane, 7 finałów w czelkach w tym roku, 3 wygrane, typowy argentyński rzemieślnik od przebijania na claju, powinien sobie poradzić z młodym włochem.
Cachin znowu fajne wymiany 1 set a w 2 już nic nie trafia.. Sprzedawczyk
 
@kraks graty. Ogólnie chyba finał który sporo osób przewidywało od jakichś 2-3 meczy. Ależ dzisiaj będzie gra :). Powiem szczerze, że po ostatnich meczach lekkim faworytem MVG, ale biorąc pod uwagę tych zawodników to każdy z nich może wygrać. W turnieju mimo wszystko wydaje mi się, że trochę trudniejszych przeciwników miał MVG. Osobiście sam na początku turnieju rzuciłem drobne na MVG @6 a dorzuciłem trochę po @3 przed wczorajszym spotkaniem.

Ogólnie @2.13 na MVG wygląda ciekawie, ale czy pogram to jeszcze nie wiem jak to mówią "finały się ogląda a nie gra".
+2.5 MVG @1.6
wygląda już ciekawie biorąc pod uwagę, że może to być bardzo wyrównany mecz

Niestety więcej 180 się nie udało ale założenia raczej były słuszne wynik: 9/9.
No i fajnie udało się na spory + w tym turnieju. MVG pokazał klasę mimo trudnego początku wygrał i to ładną przewagą.
 
Na betclick pojawiły się kursy na... Rap Royale gdzie występuje m.in. Filipek znany z Fame czy "rapu" na yt. Ww. osobnik miał niezłe wyniki w owych "bitwach". Był dwukrotnym zwycięzcą WBS w roku 2014 oraz 2015. Dwukrotnie zajął także trzecie miejsce na WBW w latach 2013 i 2014. Aktualnie kurs na jego zwycięstwo to @8.5. Na co są szanse, ale bardziej zastanawia mnie bet na finalistę @4.5 i top 3 @3.25. Taka ciekawostka, może ktoś kiedyś/aktualnie wie coś więcej na temat ww. zdarzenia.
 
Na betclick pojawiły się kursy na... Rap Royale gdzie występuje m.in. Filipek znany z Fame czy "rapu" na yt. Ww. osobnik miał niezłe wyniki w owych "bitwach". Był dwukrotnym zwycięzcą WBS w roku 2014 oraz 2015. Dwukrotnie zajął także trzecie miejsce na WBW w latach 2013 i 2014. Aktualnie kurs na jego zwycięstwo to @8.5. Na co są szanse, ale bardziej zastanawia mnie bet na finalistę @4.5 i top 3 @3.25. Taka ciekawostka, może ktoś kiedyś/aktualnie wie coś więcej na temat ww. zdarzenia.
Wg mnie prawidlowe kursy. Filipek jak to Filipek freestyle już dawno temu odstawił na boczny tor zajmując się tworzeniem muzyki i walkami.
Koro w normalnej dla siebie dyspozycji to bierze po @2.30.Oczywiscie trzeba zaznaczyć wpływ sędziów na kto wygra, bo jak dobrze wiemy we freestylu to jest dramat jakiś.
Mi w oko rzuciły się także @3.50 na Bobera w finale i Wawrzyna @5.00.
Bober mimo przerwy freestyle ma we krwi i dużo mu nie potrzeba żeby na nowo rozwalać każdego po kolei. A Wawrzyn ostatnimi czasy bardzo fajnie nawija
 
Back
Top