Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Ogarniacie dobrze z tej siatki? Chodzi mi o fazę pucharową, jak jest układana drabinka?
Włochy grają ostatni mecz zamykający faze grupową, no kurwa nie wierzę, że jak będzie im się opłacało przejebać i spaść na 2 miejsce to makaroniarze z tego nie skorzystają :lol:
Kursy na overy setowe i wygraną Chińczyków zajebiste. Ktoś coś?
 
Trzymam tylko to co pre zagrałem, oby jajec nie było. Karlice łatwo połamać, ale Luśka też dziś kulawo serwuje.
Włoszka przy 5:4, 30:30 krecza dała, takiego farta ze zwycięskim zwrotem to jeszcze nie miałem, dwie piłki i ujebała by dubla z Chińczykiem, dobrze, że tego w Unibecie nie grałem :muttley:

yiyi.jpg
 
USA 1-4 @1.65 - amerykanie mają jak najbardziej na to spore szanse jeśli zagrają podobnie jak wczoraj.
Słowenia 1-4 @2.9
To USA musiałby nas ograć żeby być w półfinale, Polska przy 9:1 w setach będzie pucharową 1 i trafia na USA w 1/8, tak mi się wydaje :confused:

E:
Jednak masz rację, USA będzie z 8 rozstawione nie z 7 czyli na nas nie trafią.
 
Ogarniacie dobrze z tej siatki? Chodzi mi o fazę pucharową, jak jest układana drabinka?
Włochy grają ostatni mecz zamykający faze grupową, no kurwa nie wierzę, że jak będzie im się opłacało przejebać i spaść na 2 miejsce to makaroniarze z tego nie skorzystają :lol:
Kursy na overy setowe i wygraną Chińczyków zajebiste. Ktoś coś?
Chińczycy grają jak dno.
 
Co się odwala na tych zawodach to niemam pytań. Iran takie patalachy. Ostatnio sporo niespodzianek faworyci wyrównane mecze, albo przegrane.
 
Back
Top