Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Ja z siaty dzisiaj do Slowenii i Kuby dorzuce jeszcze USA
To bedzie zaciekly mecz i moze pojsc w obie strony, nawet 3:1 przewiduje i po 2.32 biore. Kursy powinny byc wyrownane a nie 1.60 do 2.32 az takim faworytem Polski nie widze - mocno gospodarskie kursy.
Zagralem jednak 5 setow :lol:
 
Siatkarski izydor na jutro :fly:
Kuba 1.65

Kubańczycy sprawili spore kłopoty Brazylii, skończyło się 3:2, 18:16 w taju po zaciętym meczu, w pierwszym secie wracali z 17:11 i wygrali 31:33, japonia natomiast została rozjechana przez Brazylie w 3 setach, do 21, 18 i 16. Kuba to solidna ekipa atletycznych murzynów, Simon, Yant, Herrera mają dużo pary w łapach, mocna zagrywką, odrzucającą od siatki, nie widzę japończyków w tym meczu.
Nie ma logiki w tym sporcie :wall:

Grałem wcześniej trochę betów z tych MŚ, over 3.5 Francja - Niemcy to Niemcy z 23:16 oddali seta i ujebali 3:0, grałem Argentynę to 5 meczowych mało, grałem under 75.5 Serbów wczoraj to z 24:21 oczywiście musieli na 26:24 zrobić aby tylko ujebać, dzisiaj Kuba nawet walki nie nawiązała.
Co zagrałem to przejebałem w niewyjaśnionych okolicznościach, robię przerwę od grania, psychicznie siadłem kurwa po tych meczach :wall:
 
:conorsalute:

No Meksyk mimo porażek w miarę dobrze grali, dużo swoich błędów popełniali - drobna korekta i :irish:

:bleed:
::snoopd::
 
Nie ma logiki w tym sporcie :wall:

Grałem wcześniej trochę betów z tych MŚ, over 3.5 Francja - Niemcy to Niemcy z 23:16 oddali seta i ujebali 3:0, grałem Argentynę to 5 meczowych mało, grałem under 75.5 Serbów wczoraj to z 24:21 oczywiście musieli na 26:24 zrobić aby tylko ujebać, dzisiaj Kuba nawet walki nie nawiązała.
Co zagrałem to przejebałem w niewyjaśnionych okolicznościach, robię przerwę od grania, psychicznie siadłem kurwa po tych meczach :wall:
W sumie dobra analiza i podpowiedz co grac.
20220830_195456.jpg
 
Back
Top