Indyki, czyli gry, o których na 99.9% nie słyszałeś

Grał ktoś może w Dredge? Dużo jest Lovecrafta w tej grze? Czy to bardziej taki luźny symulator rybaka z lekką domieszką horroru?
Teraz Dredge zyska nowy odcień, bo połączą się czy tam zrobią co-op z Dave The Diver, czyli indykiem roku wg większości graczy. Eksperci wybrali Sea of Stars, też niezłe, ale już było.
 

Polski tytuł, na który miało czekać około 10.000 ludzi jednak zrobił hałas i do listy życzeń na Steamie dodało go 2 miliony osób...

Jak się sprzeda, to odlot. Choć nawet jak osiągnie minimum założone to i tak ładnie i pozwoli na normalne życie.

No właśnie - czemu w Indykach? Bo jest tylko jedna osoba, która tworzy ten tytuł.
 

Polski tytuł, na który miało czekać około 10.000 ludzi jednak zrobił hałas i do listy życzeń na Steamie dodało go 2 miliony osób...

Jak się sprzeda, to odlot. Choć nawet jak osiągnie minimum założone to i tak ładnie i pozwoli na normalne życie.

No właśnie - czemu w Indykach? Bo jest tylko jedna osoba, która tworzy ten tytuł.
Choć sam nie gram w takie produkcje to trzymam kciuki za sukces.
 
Choć sam nie gram w takie produkcje to trzymam kciuki za sukces.
Ja tak samo, a na miejscu typa to już bym babę wymieniał na nową.

Facet jest pesymistą albo realistą, jak to najczęściej bywa, założył że sprzeda 14 tysięcy kopii, a baba nie wierzy bo tylko 7 tysięcy...

Taka baba to do dymisji. ::really::
 
Ja tak samo, a na miejscu typa to już bym babę wymieniał na nową.

Facet jest pesymistą albo realistą, jak to najczęściej bywa, założył że sprzeda 14 tysięcy kopii, a baba nie wierzy bo tylko 7 tysięcy...

Taka baba to do dymisji. ::really::
W najbliższym czasie brat mojej żony wydaje grę. Nawet nie wiem jak to gówno się nazywa bo to nie mój segment ale ma zbyt na to.
 
To jakieś gierki dla achievementowych świrów? Szybki 1000 i nara?
To takie logiczne układanki. Gość ma ciekawe pomysły i całą grę robi sam.
Dla mnie to śmieszne układanki ale na świecie jest duży rynek na to i można zarobic na tym grubą kasę jak na jdg. Ma już chyba z 4 gry na koncie i teraz będzie wypuszczał do sprzedaży nastepną. Był też na PGA w hali indyków.
 

jak lubicie cyberpunk to można sprawdzić sobie Stray, grę o kocie w Tokio przyszłości, czy gdzie tam ma to miejsce.

Niby indyk, ale takie indyki to jak dla mnie już nie indyki, choć stawiam je jako przykład, że my tym indykiem pokazujemy światu, co może indyk.

Myślę, że będzie mniej błędów niż w Cyberpunku:gabi_much_love:

 
Polska firma robiąca gierki znane na całym świecie, ale w specyficzny sposób... Bo firma znana lub nieznana, w zależności kogo spytać.

Obroty ma duże, może nie tak jak Redsi, ale spore jak na nasz kraj.

Tym razem symulator mechanika samochodowego plus :suchykarol:

 

Typ w kilka lat nauczył się roboty i zrealizował pasję, w efekcie czego został milionerem.

Szacun na maksa:deniroclap:

@Dzihados - wyszło we wczesnym dostępie.
 

Typ w kilka lat nauczył się roboty i zrealizował pasję, w efekcie czego został milionerem.

Szacun na maksa:deniroclap:

@Dzihados - wyszło we wczesnym dostępie.
W kilka lat od zera
 
Ale fajny temat:tellmemore:

Manor Lord właśnie zaczynam grać. Tam jest jeszcze wiele do dopracowania ale grafika i klimat pierwsza klasa

Ale chciałem polecić Project Zomboid. Dla mnie najlepsza gra survival ever. Wygląda niepozornie ale jest bardzo rozbudowana i co za klimat. Gram w to od dwóch lat i się nie nudzi. Nie znam innej gry z takimi możliwościami sandbox i tysiącami modów, dodatkowych map. Głównie grywam samotnie ale jak ktoś lubi z innymi graczami to też jest wiele opcji.
 
Ale fajny temat:tellmemore:

Manor Lord właśnie zaczynam grać. Tam jest jeszcze wiele do dopracowania ale grafika i klimat pierwsza klasa

Ale chciałem polecić Project Zomboid. Dla mnie najlepsza gra survival ever. Wygląda niepozornie ale jest bardzo rozbudowana i co za klimat. Gram w to od dwóch lat i się nie nudzi. Nie znam innej gry z takimi możliwościami sandbox i tysiącami modów, dodatkowych map. Głównie grywam samotnie ale jak ktoś lubi z innymi graczami to też jest wiele opcji.

Ale petarda. Szkoda, że pewnie potrzeba od cholery czasu
 
Ale fajny temat:tellmemore:

Manor Lord właśnie zaczynam grać. Tam jest jeszcze wiele do dopracowania ale grafika i klimat pierwsza klasa

Ale chciałem polecić Project Zomboid. Dla mnie najlepsza gra survival ever. Wygląda niepozornie ale jest bardzo rozbudowana i co za klimat. Gram w to od dwóch lat i się nie nudzi. Nie znam innej gry z takimi możliwościami sandbox i tysiącami modów, dodatkowych map. Głównie grywam samotnie ale jak ktoś lubi z innymi graczami to też jest wiele opcji.

Jak byłem testerem w Zombie Pandemic to zomboid właśnie raczkował... Mówisz że ciekawe? Nie miałem wtedy czasu, ale teraz to se mogę obczaić :redford:
 

Kurwa, milion kopii sprzedał, aż łzy szczęścia :pudzianfap:trysnęły poleciały :arielcry:

Edit, kurwa - zarobił 112 milionów na chwilę obecną, w dwa dni... (tak, tak, plus sześć lat) :deniro:
 
Back
Top