Inby i Smieszki w Elblągu

Status
Not open for further replies.
:rutekajak: nastukaj dzieciaków, później konkubinę i cyk gratisy z Caritasu, miasto dorzuci lokal socjalny za grosze żeby ciasno Wam nie było, przedszkola i żłobki za free. Żyć nie umierać :korwinlaugh:
I wziąć z konkubiną (najlepiej taką która ma już ośmioro dzieciaczków z jednego miotu) ślub i potem rozwód- żeby i ociec i madka dostali profity x 2
Tak sie żyje kurwa.
Nawet nasz forumowy kolega Pawełek nie ma tyle hajsu
 
Co wieczór wchodzę do oddziału psychiatrycznego Cohones dla beki. Oto dowód choroby psychicznej z dziś:
1640123505564.png

On nie jest równy ludziom normalnym.
 
Jak on określił ostatni wyskok Jona Jonesa z przemocą "dobrymi dymami":facepalm:.

Ja tu widzę projekcję problemów z domu i przekładanie ich na wirtualną rzeczywistość.
W domu albo awantury, stary leje starą, a jak nie leje, to nic się nie dzieje i jest stypa. Toksyczny umysł picksa tak to odbiera.
Albo na odwrót, starzy dickpicsa mają na niego wyjebane, dają mu jedynie siano, które gówniak marnuje na puszczanie kuponów u buka albo donejty dla jakiejś jebanej degrengolady internetowej. Czyli emocjonalna stypa od starych, dlatego szuka czegokolwiek, co zapewni mu jakieś emocje.
Taka jest moja diagnoza, trust me, obejrzałem kiedyś serię filmów o psychologii na youtubie, więc wiem co piszę.

Druga opcja - jest po prostu jebanym debilem.
 
Ja tu widzę projekcję problemów z domu i przekładanie ich na wirtualną rzeczywistość.
W domu albo awantury, stary leje starą, a jak nie leje, to nic się nie dzieje i jest stypa. Toksyczny umysł picksa tak to odbiera.
Albo na odwrót, starzy dickpicsa mają na niego wyjebane, dają mu jedynie siano, które gówniak marnuje na puszczanie kuponów u buka albo donejty dla jakiejś jebanej degrengolady internetowej. Czyli emocjonalna stypa od starych, dlatego szuka czegokolwiek, co zapewni mu jakieś emocje.
Taka jest moja diagnoza, trust me, obejrzałem kiedyś serię filmów o psychologii na youtubie, więc wiem co piszę.

Druga opcja - jest po prostu jebanym debilem.
druga opcja nie wyklucza pierwszej.
 
Ten dział frików,to w ogóle oddział specjalny.Zelaznaszpara pisał,że by chciał zobaczyć walkę człowieka z psem na gali.
Bo to są odrzutki społeczeństwa.
To się powinno w zoo trzymać bez prawa wyjścia.
Słoma, woda, chleb i tam sobie dogorywaj chory skurwielu.
 
Ja tu widzę projekcję problemów z domu i przekładanie ich na wirtualną rzeczywistość.
W domu albo awantury, stary leje starą, a jak nie leje, to nic się nie dzieje i jest stypa. Toksyczny umysł picksa tak to odbiera.
Albo na odwrót, starzy dickpicsa mają na niego wyjebane, dają mu jedynie siano, które gówniak marnuje na puszczanie kuponów u buka albo donejty dla jakiejś jebanej degrengolady internetowej. Czyli emocjonalna stypa od starych, dlatego szuka czegokolwiek, co zapewni mu jakieś emocje.
Taka jest moja diagnoza, trust me, obejrzałem kiedyś serię filmów o psychologii na youtubie, więc wiem co piszę.

Druga opcja - jest po prostu jebanym debilem.
Pozniej idzie taki na jakąś galę, popycha Masvidala żeby były dymy a jak ten mu chce pokazać prawdziwe dymy to obsrywa gacie i podnosi ręce do góry :awesome:
 
Ten dział frików,to w ogóle oddział specjalny.Zelaznaszpara pisał,że by chciał zobaczyć walkę człowieka z psem na gali.
A ten to w ogóle... i te ich podniety jakimś skurwielem który dla wyświetleń wykorzystuje osoby uzależnione i bezdomne za grosze i jeszcze gadanie, że im pomaga. Raz ich w tym ich popierdolonym dziale jarania się bezdomnymi pocisnąłem, ale jak mi zjeb odpowiedział stwierdziłem, że nie warto się w szambie babrać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top