Inby i Smieszki w Elblągu

Status
Not open for further replies.
Obecnie się nie udziela bo sprawdza swoją kolonię magazynierów i hydraulików którzy dla niego pracują
Kurwa typ jest najgorszym sortem społeczeństwa. Jak ja nie trawie takich ludzi, którzy czują się lepsi bo mają jakieś stanowisko dobre. Jebany "ksiaze " co pewnie jak mu się żarówka w aucie przepali to nie wymieni, bo sobie paznokcie pobrudzi
 
Kurwa typ jest najgorszym sortem społeczeństwa. Jak ja nie trawie takich ludzi, którzy czują się lepsi bo mają jakieś stanowisko dobre. Jebany "ksiaze " co pewnie jak mu się żarówka w aucie przepali to nie wymieni, bo sobie paznokcie pobrudzi
Przecież to zwykły korposzczur.W którymś temacie latały zdjecia jego zatrudnienia.Chyba na Cohones nikt bardziej nie został zniszczony,niż on:korwinlaugh:
 
Przecież to zwykły korposzczur.W którymś temacie latały zdjecia jego zatrudnienia.Chyba na Cohones nikt bardziej nie został zniszczony,niż on:korwinlaugh:
Ale podoba mi się ta jego firma. Widać,ze oczekują w CV zdjęcia w pozycji bokserskiej. Tylko trochę mu nie wyszła
 

Kontynuacja tego tematu,bo go zamkneli przez jednego patusa.
Widzę, że tam jakieś dymy i pociski po diku. A o co chodzi z wsiowym?
 
Juz mnie tak wkurwił ten troll, że zacząłem mu cisnac po jego wyimaginowanej zonie heh :(
W ogóle ten "warszawiak" to chyba do Elbląga po prostu do domu na święta pojechał, a potem, że myślał, że to o Złomiarza chodziło.
 
W ogóle ten "warszawiak" to chyba do Elbląga po prostu do domu na święta pojechał, a potem, że myślał, że to o Złomiarza chodziło.
Ta pi*da od teraz to i bezdomnych złomiarzy będzie omijał szerokim łukiem, żeby nie wyłapać
:muttley:
 
99dicks w pigułce
mememe_681ac1f152d10388112683d8d91b8418-1.jpg
 
Mmmm Mops :antonio:
:rutekajak: nastukaj dzieciaków, później konkubinę i cyk gratisy z Caritasu, miasto dorzuci lokal socjalny za grosze żeby ciasno Wam nie było, przedszkola i żłobki za free. Żyć nie umierać :korwinlaugh:
Edit.
Niebezpiecznie zbliżamy się do tematów o patusach :facepalm:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top