Inby i Smieszki w Elblągu

Status
Not open for further replies.
Ten dział frików,to w ogóle oddział specjalny.Zelaznaszpara pisał,że by chciał zobaczyć walkę człowieka z psem na gali.


Przed daniem bana muszę wyjaśnić tą konfabulacje.

Nie chciałem nigdy walki człowieka z psem. Napisałem do Ozdoby i picksa że skoro jesteśmy przed walka 30 latka z ponad 50 latkiem w rzymskiej klatce to chyba jedyna w miarę normalna, kontrowersyjna rzecz która może to przebić to tylko pies vs człowiek. I na chilloucie spytałem ich kogo obstawialiby w walce owczarek niemiecki vs Norman Parke. Tyle. Akurat walka pies vs człowiek mnie zbytnio nie jara bo jest to bardzo częsta walka w życiu każdego dnia na świecie. / Jakbyś wychodził z domu to może byś slyszał o takich sytuacjach życiowych ./ :)

Dlatego jeśli już masz kłamać to przynajmniej pisz że Żelazna chce Człowiek vs Kangur/Zebra bo pies to nic nadzwyczajnego.

:cool:
 
Przed daniem bana muszę wyjaśnić tą konfabulacje.

Nie chciałem nigdy walki człowieka z psem. Napisałem do Ozdoby i picksa że skoro jesteśmy przed walka 30 latka z ponad 50 latkiem w rzymskiej klatce to chyba jedyna w miarę normalna, kontrowersyjna rzecz która może to przebić to tylko pies vs człowiek. I na chilloucie spytałem ich kogo obstawialiby w walce owczarek niemiecki vs Norman Parke. Tyle. Akurat walka pies vs człowiek mnie zbytnio nie jara bo jest to bardzo częsta walka w życiu każdego dnia na świecie. / Jakbyś wychodził z domu to może byś slyszał o takich sytuacjach życiowych ./ :)

Dlatego jeśli już masz kłamać to przynajmniej pisz że Żelazna chce Człowiek vs Kangur/Zebra bo pies to nic nadzwyczajnego.

:cool:
myślałeś o wizycie u specjalisty? może u weterynarza?
 
A ten to w ogóle... i te ich podniety jakimś skurwielem który dla wyświetleń wykorzystuje osoby uzależnione i bezdomne za grosze i jeszcze gadanie, że im pomaga. Raz ich w tym ich popierdolonym dziale jarania się bezdomnymi pocisnąłem, ale jak mi zjeb odpowiedział stwierdziłem, że nie warto się w szambie babrać.


Dobra kolo jesteś następny.

Papa Smerfik POMAGA bezdomnym.

Dzięki niemu mają stancje , sztuczne szczęki , przyczepy itd Polecam jego kartę społeczności na yt. Jeden bezdomny dzięki jego filmom trafił do szpitala itd


Sorry kolesie ale nie ten level. Mnie się łatwo nie zaszachuje jak resztę. Lata treningu a może będziemy na podobnym poziomie. Chłodna głowa mordki to podstawa ty pisząc o Smerfiku widać że jesteś zatracony w złości i nie widzisz faktów , tamten kolo z reszta też.

W życiu trzeba być zimnym by lepiej oceniać fakty mordki.


:cool: Takie małe życzenia od Żelaznejreki.

To Wy gracie w moją grę a nie ja Waszą.
 
Dobra kolo jesteś następny.

Papa Smerfik POMAGA bezdomnym.

Dzięki niemu mają stancje , sztuczne szczęki , przyczepy itd Polecam jego kartę społeczności na yt. Jeden bezdomny dzięki jego filmom trafił do szpitala itd


Sorry kolesie ale nie ten level. Mnie się łatwo nie zaszachuje jak resztę. Lata treningu a może będziemy na podobnym poziomie. Chłodna głowa mordki to podstawa ty pisząc o Smerfiku widać że jesteś zatracony w złości i nie widzisz faktów , tamten kolo z reszta też.

W życiu trzeba być zimnym by lepiej oceniać fakty mordki.


:cool: Takie małe życzenia od Żelaznejreki.

To Wy gracie w moją grę a nie ja Waszą.
wez spierdalaj do swojej nory.
 
Dobra kolo jesteś następny.

Papa Smerfik POMAGA bezdomnym.

Dzięki niemu mają stancje , sztuczne szczęki , przyczepy itd Polecam jego kartę społeczności na yt. Jeden bezdomny dzięki jego filmom trafił do szpitala itd


Sorry kolesie ale nie ten level. Mnie się łatwo nie zaszachuje jak resztę. Lata treningu a może będziemy na podobnym poziomie. Chłodna głowa mordki to podstawa ty pisząc o Smerfiku widać że jesteś zatracony w złości i nie widzisz faktów , tamten kolo z reszta też.

W życiu trzeba być zimnym by lepiej oceniać fakty mordki.


:cool: Takie małe życzenia od Żelaznejreki.

To Wy gracie w moją grę a nie ja Waszą.
przypadek kliniczny, są na to jakieś szczepienia? bo powinny być pod fizycznym przymusem :jarolaugh:
 
przypadek kliniczny, są na to jakieś szczepienia? bo powinny być pod fizycznym przymusem :jarolaugh:


Hehe. Jak się ma chłodną głowę to idziemy w posty na poziomie 5 latka. Nie ze mną te numery żółty człowieku.

Ja jestem HW na tym forum.

Dobranoc.
 
Akurat walka pies vs człowiek mnie zbytnio nie jara bo jest to bardzo częsta walka w życiu każdego dnia na świecie. / Jakbyś wychodził z domu to może byś slyszał o takich sytuacjach życiowych ./ :)
To jakaś metafora, czy mieszkasz w takim ciekawym miejscu?
 
To jakaś metafora, czy mieszkasz w takim ciekawym miejscu?

Sam stoczyłem 3 takie walki.

-pies właścicieli u których wynajmowałem lokum nad morzem.
- bezdomny pies gdy jechałem na rowerze
- miałem kiedyś własnego agresywnego psa, który nieraz miał odchyły.

Cholera Wy tak się dziwicie tym starciom jakby gadać o lew vs człowiek.

:korwinwhat:
 
To Wy gracie w moją grę a nie ja Waszą.

Trenujcie a może kiedyś się zmęczę nad wyjaśnianiem Was bo na razie strasznie cienko.
Brzmisz typowy tępy gimbus.
Ty akurat jesteś już pełnoletni (jak dobrze pamiętam to Alibaba to Ty), ale to jeszcze gorzej o tobie świadczy.

Jesteś zepsuty do szpiku kości i nawet nie rozróżniasz co jest dobre a co nie.

Jarasz się jakimś gównem i widać że tym żyjesz i jeszcze sobie wmawiasz że to same dobre rzeczy.

Może za kilka latek skończysz jak jeden z bohaterów tych filmików i wtedy znajdą się następni którzy będą ci "pomagać" i wtedy dopiero zrozumiesz.
 
Przed daniem bana muszę wyjaśnić tą konfabulacje.

Nie chciałem nigdy walki człowieka z psem. Napisałem do Ozdoby i picksa że skoro jesteśmy przed walka 30 latka z ponad 50 latkiem w rzymskiej klatce to chyba jedyna w miarę normalna, kontrowersyjna rzecz która może to przebić to tylko pies vs człowiek. I na chilloucie spytałem ich kogo obstawialiby w walce owczarek niemiecki vs Norman Parke. Tyle. Akurat walka pies vs człowiek mnie zbytnio nie jara bo jest to bardzo częsta walka w życiu każdego dnia na świecie. / Jakbyś wychodził z domu to może byś slyszał o takich sytuacjach życiowych ./ :)

Dlatego jeśli już masz kłamać to przynajmniej pisz że Żelazna chce Człowiek vs Kangur/Zebra bo pies to nic nadzwyczajnego.

:cool:
Jak Ciebie cisneli nawet Twoi kumple z frików.Żeby wyjaśniać musisz mieć argumenty,a póki co machasz jedynie wyimaginowanym fiutem,bo prawdziwego jak widać straciłeś w walce z psem.:kis:
 
Co on najebał temu bezdomnemu, że dzięki niemu trafił do szpitala?


Uratował kolesia któremu groziła utrata nóg.


Temat do kasacji. Obrażanie pozostałych użytkowników. Nie na tym chyba polega dyskusja na Cohones by wylewać wulgaryzmy na innych / admin
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top