Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Było było, coś o tym że wjeżdżasz z tematem o którym ktoś nie ma pojęcia i go zaginasz w sekundę. Ale w sumie Vicek nie z WWA więc skąd miał wiedzieć że jest u nas taki przystanek :lol:
 
Daj spokój Vickowi,był już tak najebany,że rozkminiał akcje typu "Rumble mógłby zabić słonia" :D
haha ej było coś z tym słoniem, ale za chuja nie mogę sobie przypomnieć co. Też byłem galanto najebany, godzenie się na jakiekolwiek pieniężne zakłady z tajemniczym brodatym facetem jest mocno nierozsądne.
 
@Charles Bronson przyznaję że uwierzyłem ale byłem już po kilku piwkach a że nie piję wogóle to już byłem lekko wstawiony i się trochę podkręciłem hehe piona dla gościa który ten wkręt wymyślił! @Masu teraz świruje że nie uwierzył a tak naprawdę zaczął się zastanawiać ale teraz się oczywiście nie przyzna:wink:
 
@Charles Bronson przyznaję że uwierzyłem ale byłem już po kilku piwkach a że nie piję wogóle to już byłem lekko wstawiony i się trochę podkręciłem hehe piona dla gościa który ten wkręt wymyślił! @Masu teraz świruje że nie uwierzył a tak naprawdę zaczął się zastanawiać ale teraz się oczywiście nie przyzna:wink:
Ja uwierzyłem Tytusowi, który obsrał zbroje długo przed zlotem;)
 
@Charles Bronson przyznaję że uwierzyłem ale byłem już po kilku piwkach a że nie piję wogóle to już byłem lekko wstawiony i się trochę podkręciłem hehe piona dla gościa który ten wkręt wymyślił! @Masu teraz świruje że nie uwierzył a tak naprawdę zaczął się zastanawiać ale teraz się oczywiście nie przyzna:wink:
Nie ma za co! Postaraliśmy się z moim alter ego @Orest o dobrą zabawę dla tych, którzy pojawić się nie mogli albo nie chceli.
 
Vickowi chyba przypadkowo rozjebałem rozkminę Światowidem :D @d-amian-enp
Zagrywka @Perfumiarz 'a ze Światowidem spowodowała nie lada konsternację u faworyzujących Rudego adwersarzy (trzeba zauważyć, że to było jeszcze przed walką Conor vs Diaz - momonent, w którym Conor był jeszcze nieśmiertelny a postawienie tysiąca złotych czy dwóch na jego wygraną było łatwiejsze niż poranny szczoch ;)). Trzeba jednak oddać @Charles Bronson , że argument o tym, że Światowid nie ćwiczył parteru i przez to nie dałby rady to patrząc jak przegrał Conor z Natem w tym momencie nabiera sensu.
 
zapomnialem o jeszcze jednej "zaskoczce"
kiedy @Vic3k w chinolu powiedzial, ktory rocznik :lol: pozdro ryju #synMasu
 
Teraz przypomniałem sobie jeszcze jedną sytuację. Siedząc w piątek po ważeniu w jednym z warszawskich barów, zeszło jakoś dziwnym trafem na temat avatara @halibut gdzie wstawił swoje jaja. Jakoś ktoś wyskoczył że @Matszo92 zrobił screena na co wyskakuje @supermario i mówi ,,No zrobił screena i pewnie wrzucił sobie do fap folderu", co żeśmy się kurwa śmiali z tego, aż ludzie na nas dziwnie patrzyli :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 
Back
Top