Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

[QUOTE="Puczi, post: 1278719, member: 3604]@Seven25 jak się rozjebał, że nie poznałem :D[/QUOTE]
Oj tam, oj tam tren w połączeniu z tesciem, czyni cuda :shy: :tease:
 
przede wszystkim szok, że @Comber w ogóle nie jest podobny do Cormiera
Miałem tak samo, co te avatary robią człowiekowi z mózgu :lol:

opowieść @MMAkłowicz czemu Makłowicz (ta historia nigdy nie przestanie bawić)
A mnie akurat ta historia ominęła, chociaż w PiwPawie siedzieliśmy obok siebie :o o: No nic, poczeka do następnego zlotu ;)

W każdym razie dzięki dla wszystkich uczestników zlotu, było mega pozytywnie i z chęcią wybiorę się na kolejny.
Tylko bardzo wcześnie, bo już pod koniec KSW zaczęło mi dobrze szumieć we łbie i jakbym się w porę nie zawinął to mógłby być zgon ;) Rzekłbym nawet, że podejrzanie szybko mnie trąciło... na pewno przez ten gluten w piwie :boystop:
 
Tak jak przypuszczałem...
W1y5oZ6.jpg

cJ2x0lS.jpg
 
Małe podsumowanie ode mnie:

Przyszedłem na zlot po gali, już do City. Przede wszystkim świetnie było znowu zobaczyć tych których znam i poznać wszystkich nowych userów! Nie będę każdego wymieniał, bo jednak za długo :D Z pewnością pamiętliwa chwila to porażka Conora, akurat na zlocie, gdzie reakcje forumowiczów są nagrane. Jedyna niefajna akcja to tych "dwóch dżentelmenów" kłócących się z kelnerką. Świetnie Was było mordeczki zobaczyć, Żuberek nie wiem czy mnie w ogóle pamięta jak się przedstawiałem bo spał, szły zakłady o 100zł, Vicek chciał dawać 5k na Conora (ale by jaja były), męskie rozmowy o Mieshy Tate, wszystkie inne dyskusje o MMA i innych tematach.

Droga Krakowska Fawelo, drogie Warszawiaki, liczę na Was 27 maja w Gdańsku - ja jeździłem do Was, pora żebyście Wy wybrali się na północ Polski!
 
Żuberek nie wiem czy mnie w ogóle pamięta jak się przedstawiałem bo spał
Jak nie pamiętam - jak się żegnałem ze wszystkimi, jak zawijaliśmy na busa, to zapytałeś mnie groźnie, czy wiem, jak się nazywasz i powiedziałeś, że jesteś Midern :)
 
ej jak tak po avatarach patrzycie, to ja mam w masce przyjsc?

@JŻuberek pieknie ci to wyszlo, wrzuc do hp to lykna jak pelikany ten trolling :D
 
Back
Top