GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

O wlasnie. w Mass Effect 1 po odpaleniu gry leci sobie taka animacja z krecaca sie planeta. Do tego jest swietna muzyczka, ale nigdy nie udalo mi sie jej odnalezc. Ktos ma jakies namiary ?
 
W kwestii OSTow polecam sprawdzic Axiom Verge, podobnie jak i sama gre. Masakruje mozgoczaszke.
 
O wlasnie. w Mass Effect 1 po odpaleniu gry leci sobie taka animacja z krecaca sie planeta. Do tego jest swietna muzyczka, ale nigdy nie udalo mi sie jej odnalezc. Ktos ma jakies namiary ?

na youtube jest pełno playlist z soundtrackiem :) Nawet na Spotify jest oficjalny profil :) niestety Ci teraz nie poszukam bo się zajebałem przed ufc wyjazdowo :fly:
 

2711442-8702107568-YHvAT.gif
 
Dokładnie, to wygląda jak mokry sen każdego fana. Już sobie urlop załatwiłem w robocie. Chuj z polskim morzem w lecie, laska zrozumie xD
 
zobaczymy co z tego będzie, już tyle hitów miało być
te gry na konsole nowej generacji to w 90% niewypały
 
Dokładnie, to wygląda jak mokry sen każdego fana. Już sobie urlop załatwiłem w robocie. Chuj z polskim morzem w lecie, laska zrozumie xD
Ponoć morze jest przereklamowane - tak słyszałem. Just sayin'. ;-)

Miejmy nadzieję, że Redzi dadzą radę i dostarczą w maju grę, która dorówna hype'ow, który się wokół niej wytworzył na przestrzeni lat.
Na razie byłbym raczej ostrożny w wyrokowaniu. Jak dla mnie, to wszystko wygląda jakoś zbyt pięknie, żeby było prawdziwe. Obym się mylił.
 
zobaczymy co z tego będzie, już tyle hitów miało być
te gry na konsole nowej generacji to w 90% niewypały

Cos w tym jest. Ja specjalnie po te hity kupilem w sumie PS4, jak narazie skonczylem tylko Dragon Age, ktory totalnie mnie wymeczyl mentalnie. Za dlugie, za monotonne itd. I tak w sumie jest tez cala reszta tych hitowych gier.

Dodatkowo kuleje multi + ja niestety po 3 miechach prob nie dalem rady nawrocic sie na granie w FPS'y multi na padzie - zabija mi to cala przyjemnosc z tych gier. Nawet lekko "rpgowe" Destiny bylo bolesnym przezyciem na wyzszych lvl czy multiplayerze.

Tak na prawde to obecnie trzymam PS4 tylko zeby przejsc Wieska3 chociaz i tak zastanawiam sie czy nie sprzedac PS4 dorzucic z 500 zl i kupic jakiegos PC ktory uciagnie wiedzmina na srednich i z przyemnoscia popykac sobie w przerozne fpsy na multi poczawszy od bf:hardline, payaday czy chcoiazby h1z1/dayz.
 
Cos w tym jest. Ja specjalnie po te hity kupilem w sumie PS4, jak narazie skonczylem tylko Dragon Age, ktory totalnie mnie wymeczyl mentalnie. Za dlugie, za monotonne itd. I tak w sumie jest tez cala reszta tych hitowych gier.

Dodatkowo kuleje multi + ja niestety po 3 miechach prob nie dalem rady nawrocic sie na granie w FPS'y multi na padzie - zabija mi to cala przyjemnosc z tych gier. Nawet lekko "rpgowe" Destiny bylo bolesnym przezyciem na wyzszych lvl czy multiplayerze.

Tak na prawde to obecnie trzymam PS4 tylko zeby przejsc Wieska3 chociaz i tak zastanawiam sie czy nie sprzedac PS4 dorzucic z 500 zl i kupic jakiegos PC ktory uciagnie wiedzmina na srednich i z przyemnoscia popykac sobie w przerozne fpsy na multi poczawszy od bf:hardline, payaday czy chcoiazby h1z1/dayz.
ja czekam na jakieś ekskluziwy Uncharted 4 czy TLOU 2 dla takich gier warto mieć konsole :lol:
teraz mi ps3 styka i mam w co grać
 
Lektor z trailera beznadziejny... Tak czy siak, liczę że jeszcze w tym roku w Wieśka pogram :)
820e79db31f69ddd521ef5f6f6af7b8d.png
 
Last edited:
Jak idzie za dobrze, to musi się w końcu zjebać, prawda?

Zamówiłem GTA V na PC w okazyjnej cenie ~155zł i darmowa przesyłka w Agito.pl. Co sie teraz dzieje? W Agito panuje niewyobrażalny bałagan, zamówienia znikają i dostają nowy numer bez informowania kogokolwiek. Przesyłka dojdzie dzisiaj? Nic z tego - najwcześniej dostanę grę po weekendzie.

Żal :) pierdolę, kupuje drugą kopię w innym sklepie i potem się odsprzeda.
 
Jak idzie za dobrze, to musi się w końcu zjebać, prawda?

Zamówiłem GTA V na PC w okazyjnej cenie ~155zł i darmowa przesyłka w Agito.pl. Co sie teraz dzieje? W Agito panuje niewyobrażalny bałagan, zamówienia znikają i dostają nowy numer bez informowania kogokolwiek. Przesyłka dojdzie dzisiaj? Nic z tego - najwcześniej dostanę grę po weekendzie.

Żal :) pierdolę, kupuje drugą kopię w innym sklepie i potem się odsprzeda.
Jak za 100 zł to odkupię :D
tak szukam gupiego(w nie ubliżającym znaczeniu) do odsprzedania jednej z najlepszych gier za jak najniższą cenę, nie odnajdę go wiem, szkoda mi tyle kasy wydać.
 
Jak za 100 zł to odkupię :D
tak szukam gupiego(w nie ubliżającym znaczeniu) do odsprzedania jednej z najlepszych gier za jak najniższą cenę, nie odnajdę go wiem, szkoda mi tyle kasy wydać.

Załatw mi gupiego, który kupi to za 170 :)
 
Bez urazy, ale chyba z tyłka wyciągnąłeś te informacje.
http://steamspy.com/ - Według tej strony, na steamie jest obecnie ok. 3 400 000 posiadaczy GTA4 (margines błędu statystycznego wynosi 58 000). Na samym tylko steamie(!).
pisałem o sprzedaży pudełkowej, a steam pewnie dorzucał wszędzie te GTA4 jak Donatan Równonoc do skarpetem lub promocje za 5 ziko i stąd taki wynik
sprzedaż na PC jest zawsze tylko jakimś małym procentem w porównaniu z konsolami
 
pisałem o sprzedaży pudełkowej, a steam pewnie dorzucał wszędzie te GTA4 jak Donatan Równonoc do skarpetem lub promocje za 5 ziko i stąd taki wynik
sprzedaż na PC jest zawsze tylko jakimś małym procentem w porównaniu z konsolami
Mógłbyś podać źródło, w którym Rockstar informuje ile kopii sprzedało się na konsolach, a ile na pc ? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że taka marka jak GTA sprzedała się na pececie, w pudełkach (zwłaszcza wtedy, kiedy sprzedaż cyfrowa była mniej popularna niż dziś) tylko w 1M egzemplarzy.
I lepiej niech owym źródłem nie będzie vgchartz. ;-)
 
Back
Top